...

Sprzątanie po remoncie Śląsk, Katowice

Sprzątanie po remoncie Śląsk, Katowice

Wszyscy, którzy mieli do czynienia z remontem wiedzą, jak trudne jest sprzątanie po nim. Wszechobecny pył pojawiający się bez względu na zastosowane metody czyszczenia potrafi zepsuć radość z nowego miejsca. Dlatego firma BDW postanowiła zająć się z tym problemem i zaoferować Państwu kompleksowe usługi porządkowe po remontach. Usługi sprzątania po remoncie świadczymy na terenie aglomeracji Katowickiej (Katowice, Tychy, Zabrze etc.) oraz małopolski.
Dysponujemy zapleczem kadrowym umożliwiającym nam przeprowadzenie sprzątania również przy bardzo ograniczonych możliwościach czasowych – w takim przypadku konieczne będzie jedynie wcześniejsze umówienie wizji lokalnej.

Sprzątanie po remoncie może obejmować:

  • maszynowe doczyszczanie powierzchni płaskich oraz ich zabezpieczenie,
  • po budowlane mycie okien i elewacji (również na wysokości)
  • odkurzanie przemysłowe,
  • doczyszczanie schodów
  • sprzątanie zaplecza socjalno-biurowego
  • dostawy i montaż dozowników, mat wejściowych, a także innych narzędzi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektu.

To oczywiście tylko niektóre punkty naszej oferty. Dla nas najważniejsze jest spełnienie Państwa oczekiwań, dlatego zapraszamy do kontaktu i przedstawienia swoich potrzeb. Nasz dział obsługi klienta z całą pewnością zaproponuje właściwe rozwiązanie.

Usługa dostępna także w wariancie ekologicznym!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługi sprzątania po remoncie również w wariancie ekologicznym, cechującym się znaczącym zmniejszeniem wpływu usługi na środowisko naturalne. W tym wariancie korzystamy ze środków neutralnych dla środowiska, oraz technologii pozwalających na maksymalne wykorzystanie właściwości czyszczących wody.

Sprzątanie po remoncie- wybierz nasze usługi. Gwarantujemy najwyższą jakość prac

Radość z przeprowadzonego remontu może zepsuć myśl o konieczności wysprzątania całego mieszkania, domu czy biura bądź siedziby firmy. Na szczęście nie trzeba tracić czasu i można przy tym zyskać najwyższą jakość usług. Wszak wystarczy tylko zdecydować się na profesjonalną usługę sprzątania po remoncie wykonywaną przez naszą firmę.

Sprzątanie po remoncie – postaw na usługi profesjonalistów

Po każdym remoncie jest brudno i to fakt niezaprzeczalny. Jednak problemem jest nie tylko pył czy kurz, ale również plamy klejów czy zaprawy na nowych płytkach czy też zabrudzenia gruntem zabudowy mebli. Oczywiście można podjąć się wyzwania i na własną rękę spróbować posprzątać przestrzeń, ale nie ma się co oszukiwać – nie będzie to łatwe, a poza tym możecie szybko uszkodzić powierzchnię czy to płytek, czy mebli, próbując usunąć zabrudzenia. W końcu środek czyszczący musi być dobrany pod kątem materiału i nie może być zbyt mocny, bo może zniszczyć strukturę. Do tego czas – w końcu on ma znaczenie. A trudno oczekiwać, że samodzielnie szybko posprząta się całą przestrzeń biura, domu czy budynku użytku publicznego. Dlatego też warto zdecydować się na nasze usługi. Proponujemy najwyższą jakość pracy. Wykonujemy sprzątanie po remoncie z pełną precyzją i zaangażowaniem. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem oraz środkami czyszczącymi, dzięki temu efekt przerośnie Wasze oczekiwania. Do każdego zlecenia pochodzimy z największym zaangażowaniem. Wiemy też, że dla naszych klientów liczy się czas, stąd też pracę prowadzimy w maksymalnie szybkim tempie, a przy tym zawsze dotrzymujemy terminów pracy.

Co znajdziecie w naszej ofercie?

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie zarówno małych przestrzeni, jak i tych o dużej kubaturze. Zawsze korzystamy z najlepszego sprzętu, a więc odkurzaczy, myjek, wózków, polerek czy też szczątek. Wszystkie sprzęty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Dodatkowo też dobieramy środki czystości pod kątem materiału, dzięki temu nie musicie obawiać się, że marmurowy blat czy delikatny gres zostaną uszkodzone. Oczywiście możemy zaproponować także sprzątanie ekologiczne, w przypadku którego stosujemy środki oparte na naturalnym składzie, które spełnią oczekiwania nawet wegetarian czy wegan. To świetny wybór szczególnie, gdy mamy zająć się sprzątaniem wyremontowanej restauracji czy kawiarni. Zakres prac, które możemy wykonać jest naprawdę szeroki. W naszej ofercie możecie znaleźć: • sprzątanie z zewnątrz budynku i usuwanie elementów typu gruz, styropian czy folie; • odkurzanie pyłu budowlanego ze wszystkich pomieszczeń przy użyciu profesjonalnego odkurzacza. Dotyczy to sprzątanie nie tylko parteru, ale i piętra; • czyszczenie sufitu, nawet wysokiego, podwieszanego czy zakamarków; • mycie okien; • mycie klatek schodowych, wiatrołapów; • mycie wszystkich powierzchni i podłóg na mokro oraz ich suszenie; W razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy tylko skontaktować się z nami. Odpowiemy na każde pytanie.

Ile kosztuje sprzątanie po remoncie? Od czego zależy cena?

Sprzątanie po remoncie nie jest kosztowną usługą. Ale trzeba pamiętać, że cena zależy od zakresu prac, które mamy dla Was wykonać, a także od powierzchni, jaka ma zostać wysprzątana. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami, by dowiedzieć się więcej na ten temat. Na początek musicie nam powiedzieć na jakich pracach Wam zależy, a także jaki metraż powierzchni mamy wysprzątać. Na tej podstawie i na podstawie naszych oględzin przedstawimy Wam kosztorys. Na pewno oferta będzie dla Was korzystna, biorąc pod uwagę, że każde zlecenie wykonujemy na 100%. W zależności od wielkości pomieszczenia wysyłamy odpowiednią ilość pracowników, którzy wykonają pracę. Wszyscy posiadają doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, a dzięki temu efekt sprzątania będzie świetny. Możecie zdecydować się na usługę jednorazową, ale współpracujemy też z firmami budowlanymi czy remontowanymi, które bardzo często wybierają usługi abonamentowe. Zatem wystarczy tylko skontaktować się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możemy wykonać również darmowy kosztorys. Zawsze stosujemy najlepsze środki czyszczące i preparaty, dzięki którym jakość usług jest tak wysoka.

Sprzątanie po remoncie Katowice – efekt na 100%

Jeżeli chcecie pozbyć się uciążliwych plam z podłogi, ale boicie się o jej uszkodzenie, to już nie musicie. Wybierzcie naszą usługę sprzątania po remoncie. Umyjemy i wyczyścimy podłogę, tak, że będzie nieskazitelnie czysta. W tym przypadku często wykorzystujemy szorowarki jednotarczowe, które usuwają nawet duże zabrudzenia, a przy tym są w pełni bezpieczne dla wszystkich rodzajów podłóg. Nie musicie więc obawiać się o uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania. Jednocześnie takie urządzenie wykorzystujemy do czyszczenia drewnianych podłóg po impregnacji. Usuniemy resztę impregnatu i sprawimy, że podłoga będzie nieskazitelnie czysta. Możemy również zaproponować usługę czyszczenia i nadania blasku. W tym przypadku zastosujemy polerkę jednotarczową. Usuniemy także brud z dywanów czy też wykładzin. Dzięki temu staną się one nieskazitelnie czyste, ale też pozbawione kurzu i roztoczy, a więc będą w pełni bezpieczne dla alergików czy astmatyków. Sprzątanie po remoncie wykonane przez naszych pracowników jest zawsze profesjonalne. Jednocześnie posiadamy ubezpieczenie na wypadek wyrządzonych szkód, choć nigdy jeszcze do nich nie doszło. Potwierdzeniem renomy naszej firmy są opinie zadowolonych klientów, którzy korzystają z naszych usług. Zatem nie czekajcie i skontaktujcie się z nami już dziś!

Sprzątanie po remoncie Katowice, Śląsk - idealny efekt końcowy

Któż z nas lubi sprzątać? Zapewne jest niewiele takich osób. Utrzymanie domu w czystości na co dzień nie należy do łatwych, a jeszcze trudniejsze jest wysprzątanie mieszania czy siedziby firmy po remoncie. Pracy jest sporo i ciężko ją samodzielnie ogarnąć. Dlatego warto zdecydować się na usługę profesjonalnego sprzątania po remoncie w Katowicach. Efekt końcowy przerośnie Wasze oczekiwania.

Sprzątanie po remoncie Katowice - dobra firma sprzątająca spełni Wasze oczekiwania

Remonty kojarzą się z nieporządkiem, bałaganem, ale jest też sporo kurzu, brudu, resztek farb czy zaschniętego kleju. Usunięcie takich zabrudzeń i wysprzątanie wszystkich powierzchni jest bardzo trudne i bez odpowiedniej wiedzy i sprzętu wręcz niemożliwe. Wystarczy tylko użyć złego środka czyszczącego na powierzchnię i już można ją uszkodzić. A przecież tego chcemy uniknąć, wykonując remont. W końcu człowiek nie po to inwestuje, by znowu doprowadzić do zniszczeń i awarii. W myśl zasady, że życie należy sobie ułatwiać, a nie utrudniać warto zdecydować się na usługę sprzątania po remoncie w Katowicach wykonaną przez solidną firmę. Dobra firma wykona wszystkie prace bardzo dokładnie z naciskiem na każdy, najdrobniejszy szczegół. Profesjonaliści zadbają o to, aby nawet najmniejsze szczeliny były precyzyjnie wyczyszczone. Warto zauważyć, że profesjonaliści posiadają wiedzę i doświadczenie, a także realne umiejętności, które wykorzystują w sprzątaniu poremontowym, które znacząco różni się od codziennego sprzątania w domu czy też biurze.

Sprzątanie po remontach Katowice - dlaczego nasze usługi to najlepszy wybór?

Wykonując usługę – sprzątanie po remoncie Śląsk nie wystarczy tylko wytrzeć kurz, czy wyrzucić śmieci. Trzeba wykonać wiele naprawdę skomplikowanych i specjalistycznych prac polegających choćby na usunięciu resztek kleju, tynków czy zaschniętych farb. Nie trzeba przy tym obawiać się, że któraś z powierzchni zostanie uszkodzona. Pracownicy nie tylko dysponują profesjonalnym sprzętem, ale też stawiają na takie rozwiązania, które zapewniają idealny efekt sprzątania po remontach w Katowicach. Wykorzystanie czystego medium jakim jest sprężone powietrze pozwala usunąć nawet mocne zabrudzenia bardzo delikatnych powierzchni bez stosowania mocnych środków chemicznych, które mogłyby ją uszkodzić. Warto też zauważyć, że wszystkie środki czystości stosowane przez firmę sprzątającą są naprawdę skuteczne i sprawiają, że czyszczone powierzchnie wręcz lśnią czystością. W teorii wydaje się, że można przecież samodzielnie zakupić środki czystości, ale trzeba pamiętać, że ich stosowanie wymaga wiedzy. W wielu przypadkach trzeba także stosować odpowiednie środki ochrony osobistej, choćby w postaci maseczek ochronnych czy rękawic. Swoją drogą należy zdawać sobie sprawę, że profesjonalnych środków czystości nie stosuje się na co dzień, a więc inwestycja w nie jest nie tylko nieopłacalna ale też przyczynia się do ich marnowania.   

Sprzątanie po remoncie Katowice - bezpieczeństwo i skuteczność w jednym

Pracownicy, którzy zajmują się sprzątaniem po remontach w Katowicach są naprawdę przygotowani do swojej pracy. Posiadają właściwą odzież roboczą i odzież ochronną, a także różnego rodzaju sprzęty i narzędzia. Dzięki temu mogą pracować w ciężkich warunkach, gdzie występuje duża ilość oparów kurzu czy unosi się silny i drażniący zapach detergentu. Dodatkowo po wszelkich pracach pracownicy mogą dokonać ozonowania, a następnie przewietrzą wszystkie pomieszczenia, tak aby przebywanie w nich osób bez środków ochrony osobistej było już w pełni bezpieczne. Wybierając usługę sprzątania po remoncie w Katowicach macie więc pewność, że będzie ona wykonana od A do Z, a wszystkie powierzchnie będą lśnić czystością. Dodatkowo można powiedzieć, że przyjdziecie już na gotowe, a więc zaoszczędzicie sporo czasu i nerwów, gdyż nie musicie szukać właściwych środków czystości, ścierek, sprzętów. Po skończonej usłudze z wysprzątanej powierzchni mieszkania czy biura możecie już swobodnie korzystać, a przy tym cieszyć się nieskazitelną czystością. 

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Kiedy najlepiej zdecydować się na usługę sprzątania po remoncie Katowice i dla kogo jest ona idealna?

Usługa sprzątania po remoncie w Katowicach to doskonały wybór dla osób prywatnych, które zleciły remont mieszkania czy domu, ale z tej usługi powinny skorzystać przede wszystkim hotelarze, właściciele firm czy restauracji. Swoje usługi kierujemy również do instytucji. Sprzątanie po remoncie Śląsk wykonujemy w budynkach użytku publicznego i prywatnych budynkach. Pamiętajcie, aby jak najszybciej zlecić takie sprzątanie, gdyż wtedy możecie spodziewać się najlepszego efektu. Do tego pracownicy przygotują odpowiedni plan pracy, którego będą przestrzegać. W ten prosty sposób już w krótkim czasie po remoncie, biuro czy restauracja będą bezpieczne w użytkowaniu, a w ten sposób zaoszczędzicie też sporo czasu oraz pieniędzy, które możecie wykorzystać na inne ważne inwestycje. Sprzątanie poremontowe w Katowicach jest kompleksowe, a więc pracownicy nie tylko odkurzą czy wyczyszczą powierzchnię, ale usuną również zabrudzenia z klejów, tynków, gipsów czy farb. Zajmą się też myciem okien, a nawet kaloryferów i to niezwykle precyzyjnie. Do tego pracownicy wymyją też żyrandole czy oprawy lamp. Do tego mogą wykonać ozonowanie, dzięki któremu z pomieszczeń zostaną usunięte brzydkie zapachy, ale też zanieczyszczenia, a nawet bakterie czy wirusy. Kompleksowe usługi sprzątania po remoncie w Katowicach to doskonały wybór.       

Sprzątanie po remontach

Sprzątanie pomieszczeń po zakończonych pracach remontowych może stanowić nie lada wyzwanie. Zwłaszcza w przypadku biur, zajmujących się obsługą Klientów, którzy często poprzez ocenę czystości i wystroju wnętrza dokonują oceny firmy.
Bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku usługi – sprzątanie po remontach – może okazać się zlecenie usługi profesjonalnej firmie sprzątającej. Dysponuje ona bowiem wyspecjalizowanym sprzętem, przeszkolonym personelem i profesjonalnymi środkami czyszczącymi co łącznie może dać w efekcie idealnie czyste pomieszczenia posprzątane w rekordowo krótkim czasie.

Sprzątanie po remontach - podstawowy zakres prac.

Zasadniczy zakres prac przy sprzątaniu po remontach obejmuje między innymi:
• oczyszczanie ścian i maszynowe mycie podłóg,
• odkurzanie przemysłowe.
• Pranie wykładzin, tapicerki meblowej,
• zabezpieczenie podłóg pokryciem polimerowym.
• Mycie stolarki okiennej i okien oraz mycie stolarki drzwiowej.
• Doczyszczanie schodów, glazury lub terakoty.
• Mycie sanitariatów,
• doczyszczanie szaf wnękowych i innych mebli biurowych.
• Doczyszczanie oświetlenia.
• Wysprzątanie kuchni, szatni i pomieszczeń socjalnych.
Dzięki specjalnie przeszkolonemu zespołowi działającemu jak “zgrane tryby maszyny”, stosowaniu wyspecjalizowanego sprzętu i profesjonalnych środków czystości jesteśmy w stanie doczyścić pomieszczenia poremontowe w bardzo krótkim przedziale czasowym.

Sprzątanie po remontach - podstawowy zakres prac.

Jako miłośnicy i obrońcy świata przyrody posiadamy w propozycji usługę sprzątania po remontach w wariancie ekologicznym. Jest to usługa, którą wykonujemy z użyciem tylko i wyłącznie środków czystości bezpiecznych dla ludzi i świata przyrody. I opierająca się na wykorzystaniu szerokiej wiedzy z zakresu wykorzystania technologii, która pozwala w sposób maksymalny wyeksploatować właściwości wody.

Wycena prac - sprzątanie po remontach

Koszt końcowy usługi sprzątania po remontach jest zależny od metrażu sprzątanych pomieszczeń oraz zakresu koniecznych do wykonania prac. W związku z tym ostateczną cenę ustalamy indywidualnie z każdym Klientem.
Wyjątkiem jest propozycja, którą przygotowaliśmy specjalnie dla firm budowlano-remontowych. Mogą bowiem one skorzystać z usług abonamentowych. Dzięki czemu każdy wyremontowany obiekt może zostać oddany Klientowi lśniący czystością i gotowy do użytku.
Jesteśmy perfekcjonistami. W związku, z czym ośmielamy się twierdzić, iż samo nawiązanie współpracy z nami jest już gwarancją uzyskania wzorowej czystości pomieszczeń. I to po każdym zakresie prac remontowych. Dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego, pod numerami: +48 535 534 955 i +48 32 764 74 34. I poprzez formularz kontaktowy: https://bdw.net.pl/kontakt/.
Jesteśmy przekonani, iż jakość świadczonych przez nas usług zachęci Państwa do dalszej długofalowej, owocnej współpracy.
Sprzątanie po remontach Katowice – zadzwoń i sprawdź nasz cennik usług.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania biur

Decyzja o zleceniu sprzątania po remoncie profesjonalnej firmie jest zależna od zakresu prac niezbędnych do wykonania. I przede wszystkim możliwości czasowych. Koszty odgrywają w tym przypadku nieco mniej ważną rolę, ponieważ nie da się ich w żaden sposób uniknąć. Głównie z uwagi na fakt, że samodzielne sprzątanie również wymaga nakładów finansowych. Związanych z zakupem sprzętu do sprzątania i środków czystości.  

Zlecenie usługi profesjonalistom niesie ze sobą przede wszystkim oszczędność czasu, brak wysiłku i pewność, że posprzątany lokal będzie lśnił czystością. Ponieważ ekipa sprzątająca zajmująca się takimi zadaniami na co dzień ma  fachową wiedzę, odpowiedni sprzęt i środki czystości jak i doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac. W związku z tym zlecenie sprzątania profesjonalistom wydaję się jedyną słuszną decyzją. 

 

Skuteczne mycie podłogi podobnie jak sam remont wymaga odpowiedniego przygotowania. Pierwsze plamy po farbie czy gładzi najlepiej przetrzeć papierem ściernym. Kolejny etap polega na dokładnym zmieceniu pyłu i kurzu. I dopiero w ostatnim kroku podłoga powinna zostać umyta wodą z dodatkiem produktu czyszczącego dostosowanego do rodzaju powierzchni. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście zastosowanie profesjonalnego sufrakantu. Jednakże w przypadku braku kwalifikowanych środków jednym z lepszych rozwiązań jest zastosowanie wody z octem. W proporcji 100 ml octu na 5 L wody.    

Wyjątek stanowi powierzchnia podłogi pokryta panelami podłogowymi. W przypadku paneli najlepiej sprawdzi się woda z dodatkiem płynu do mycia naczyń. W ilości 10 ml płynu na 5 L wody. 

Czas, jaki należy przeznaczyć na sprzątanie po remoncie, jest trudny do określenia. Zależy bowiem od metrażu wymagającego sprzątania pomieszczenia. Ilości okien do umycia i rodzaju materiałów wykończeniowych, zwłaszcza położonych na posadzkach. Czynnikiem zależnym mającym olbrzymie znaczenie jest także fakt czy różnego rodzaju powierzchnie, meble i sprzęt elektroniczny zostały odpowiednio zabezpieczone przed rozpoczęciem remontu czy też nie. Wpływ na czas sprzątania ma także ilość osób sprzątających. W związku z tym  przy braku wolnego czasu warto rozważyć możliwość przekazania usługi sprzątania po remoncie profesjonalnej firmie sprzątającej, rozwiązując tym samym problem braku czasu lub braku możliwości określenia jego ilości.

Przed rozpoczęciem mycia ścian należy je najpierw dokładnie odkurzyć. Najlepiej przystosowanym do takich zadań odkurzaczem przemysłowym. Kolejny etap powinien polegać na przeprowadzeniu w niewidocznym miejscu próby, która pokaże, czy dany środek nie spowoduje zniszczeń. Natomiast przy braku profesjonalnych środków czyszczących takich jak mydło malarskie do samego mycia można zastosować wodę z dodatkiem odrobiny płynu do mycia naczyń. Bez względu na fakt czy ściana pokryta jest farbą, tapetą czy panelami ściennymi.  

 Bezsprzecznie mycie ścian należy przeprowadzać z użyciem tylko i wyłącznie delikatnej gąbki lub miękkiej ściereczki. Zastosowanie zmywaków i ostre pocieranie powierzchni ściany może nieodwracalnie uszkodzić powłokę farby, tapety lub paneli. Dlatego przy całkowitym braku doświadczenia warto przekazać mycie ścian profesjonalnej firmie sprzątającej.  

Proces przygotowań do sprzątania po remoncie należy rozpocząć jeszcze przed pracami remontowymi. Sprawą kluczową jest bowiem odpowiednie zabezpieczenie powierzchni, mebli oraz sprzętu elektronicznego najlepiej folią malarską. 

Kolejny etap przygotowań dotyczy zakupu odpowiedniego sprzętu oraz środków czystości. Niezbędne w ujęciu przygotowań jest bezsprzecznie wypożyczenie odkurzacza przemysłowego o dużej sile ssania. 

Samo sprzątanie należy zainicjować od najwyższych poziomów, przechodząc stopniowo do niższych i na posadzkach kończąc. Prace powinny być rozpoczęte od odkurzania na sucho odkurzaczem i dopiero w kolejnym etapie można przeprowadzać sprzątanie z użyciem wody.

Przy braku doświadczenia warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej.

 Złota zasada nakazuje przede wszystkim zabezpieczenie jak największej ilości przestrzeni. Wraz z meblami i innym sprzętem jeszcze przed rozpoczęciem prac remontowych.  

Natomiast samo sprzątanie należy przeprowadzać od górnych części pomieszczenia, schodząc stopniowo w dół i kończąc na podłodze. Ponadto bezsprzecznie należy pamiętać, by sprzątanie rozpocząć od usunięcia pierwszej warstwy kurzu na sucho. Najlepiej za pomocą przystosowanego do tego typu prac odkurzacza przemysłowego o dużej sile ssania. I dopiero potem należy rozpocząć przemywanie wodą i środkiem czyszczącym przeznaczonym do danej powierzchni.  

Są to reguły, które pomagają uniknąć tworzenia się błota w wyniku kontaktu pyłu z mokrą nawierzchnią i chronią przed ponownym osadzaniem się wzruszonej warstwy kurzu.