Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie

Wszyscy, którzy mieli do czynienia z remontem wiedzą, jak trudne jest sprzątanie po nim. Wszechobecny pył pojawiający się bez względu na zastosowane metody czyszczenia potrafi zepsuć radość z nowego miejsca. Dlatego firma BDW postanowiła zająć się z tym problemem i zaoferować Państwu usługi porządkowe po remontach. Usługi sprzątania po remoncie świadczymy na terenie aglomeracji Katowickiej (Katowice, Tychy, Zabrze etc.) oraz małopolski.

Sprzątanie po remoncie może obejmować:

  • maszynowe doczyszczanie powierzchni płaskich oraz ich zabezpieczenie,
  • po budowlane mycie okien i elewacji (również na wysokości)
  • odkurzanie przemysłowe,
  • doczyszczanie schodów
  • sprzątanie zaplecza socjalno-biurowego
  • dostawy i montaż dozowników, mat wejściowych, a także innych narzędzi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektu.

To oczywiście tylko niektóre punkty naszej oferty. Dla nas najważniejsze jest spełnienie Państwa oczekiwań, dlatego zapraszamy do kontaktu i przedstawienia swoich potrzeb. Nasz dział obsługi klienta z całą pewnością zaproponuje właściwe rozwiązanie.

Usługa dostępna także w wariancie ekologicznym!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługi sprzątania po remoncie również w wariancie ekologicznym, cechującym się znaczącym zmniejszeniem wpływu usługi na środowisko naturalne. W tym wariancie korzystamy ze środków neutralnych dla środowiska, oraz technologii pozwalających na maksymalne wykorzystanie właściwości czyszczących wody.