...

Sprzątanie biur Gliwice – firma sprzątająca BDW – Sprzątanie Gliwice

Start / Sprzątanie biur Gliwice – firma sprzątająca BDW – Sprzątanie Gliwice

Profesjonalne sprzątanie biur Gliwice pozwala zagwarantować najwyższą jakość usług w przystępnej cenie. Firma sprzątająca BDW zapewnia satysfakcję z wykonanych prac dzięki bogatemu doświadczeniu, użyciu optymalnie dobranych środków i wysokiej dokładności. Zadbamy o sprzątanie biur, czystość w Państwa firmie zarówno w codziennym serwisie, jak i okazjonalnym – w zależności od indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu.

BDW - rzetelna firma sprzątająca w Twoim mieście

Sprzątanie biur jest coraz popularniejszą usługą, z której korzystają zarówno firmy małe, jak i te duże z Gliwicach. Jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że biuro zostanie odpowiednio posprzątane, z zachowaniem najwyższych standardów, to niezbędne będzie zamówienie usługi sprzątania w firmie zewnętrznej. Nasza propozycja jako firmy specjalizującej się w pracach takich jak sprzątanie biur Gliwice jest doskonałym rozwiązaniem. 

Warto zaznaczyć, iż usługa sprzątania biur w naszym wykonaniu przynosi przeliczalne oszczędności i korzyści. Nie jest nim tylko zaoszczędzony przez Państwa na sprzątaniu czas. Usługa sprzątania biur w Gliwicach wpływa także na zwiększenie wydajności firmy oraz poprawę atmosfery. Solidnie wykonane sprzątanie biur pozytywnie oddziałuje na zadowolenie wszystkich pracowników i innych osób przebywających w biurze.

Pomagamy instytucjom i firmom zadbać o czystość i bezpieczeństwo związane z higieną, odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania i dezynfekcji biur oraz pomieszczeń w Gliwicach. Usługi oferujemy w formie działań jednorazowych, jak i w ramach serwisu abonamentowego.

Sprzątanie biur Gliwice — stawiamy na wygodę Klientów

Zdajemy sobie sprawę, że należycie oporządzone biuro ma wpływ na atmosferę w firmie, a także pozwala na wydajniejszą pracę. To rozwiązanie wygodne, pozwalające profesjonalistom zadbać o optymalne warunki Państwa pracy, czystość i higienę przestrzeni biurowej. Nasza firma proponuje szeroką ofertę sprzątania biur w każdym zakątku Gliwicach. Sprzątamy skutecznie i wydajnie, zapewniając przyjazny proces oraz kontakt – od złożenia zamówienia, poprzez jego realizację, kończąc na rozliczeniu.

Nie można pominąć faktu, iż sprzątanie biur Gliwice jest usługą kompleksową, którą mogą Państwo dostosować do indywidualnych potrzeb i warunków lokalu. Oferujemy między innymi:

 • odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, mebli,
 • mycie podłóg,
 • sprzątanie stanowisk pracy,
 • sprzątanie toalety i uzupełnienie środków higienicznych,
 • mycie okien wewnątrz oraz na zewnątrz,
 • sprzątanie szatni,
 • sprzątanie kuchni i przestrzeni wspólnych,
 • na życzenie Klienta wykonujemy również inne niestandardowe usługi.

W ramach usług sprzątania biur stale współpracujemy z wieloma firmami, instytucjami czy organizacjami na rynku. Jeżeli współpraca z firmą sprzątającą układa się pomyślnie, zazwyczaj trwa przez lata, a Klienci polecają ją innym przedsiębiorcom. To sprawia, że sprzątanie biur Gliwice znane jest także poza naszą lokalizacją. Dzięki naszym usługom sprzątania biuro Klienta zawsze jest uporządkowane, posprzątane oraz przyjazne wszystkim pracownikom, gościom i innym osobom przebywającym w tej lokalizacji.

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Bądź sprawdź nasz cennik i skorzystaj z jednego z pakietów abonentowych sprzątania biur

Łatwy dojazd z Gliwic do naszej siedziby.

Profesjonalne sprzątanie biur Gliwice i okolice

Nasi pracownicy zadbają codziennie o czystość w Państwa firmie, wykonując w ramach działań abonamentowych lub jednorazowych usług wybrane czynności. Profesjonalne sprzątanie biur Gliwice to między innymi czyszczenie podłóg poprzez mycie lub odkurzanie, dokładne sprzątanie stanowisk pracy i pomieszczeń socjalnych, kuchennych czy magazynowych. Wykonujemy także regularne mycie okien, drzwi wejściowych i przeszkleń, zgodnie ze wszystkimi ustaleniami. Zadbamy w razie potrzeby o dezynfekcję wybranych powierzchni zgodnie z odgórnymi zaleceniami.

O profesjonalizmie naszego podejścia świadczy nie tylko sposób wykonywania prac przez naszych fachowców, ale także używane sprzęty i środki czystości. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych urządzeń czołowych producentów, którzy specjalizują się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla profesjonalistów. Stawiamy także na markowe środki czystości i inne materiały, które w optymalny sposób spełniają swoje zadania. Nasi pracownicy mają także dostęp do w pełni ekologicznych środków czystości, przyjaznych środowisku.

0 %
Terminowość
0
Klientów
0
Klientów
0
Doświadczenia
0
Lat

BDW - nasza specjalność to solidne sprzątanie biur!

firma sprzątająca

Sprzątanie biur - cena usług

Jeśli chodzi o sprzątanie biur, cena za metr kwadratowy może być mocno zróżnicowana. Wpływ na nią miewa wiele czynników, wśród których wyróżniają się przede wszystkim:

 • zakres usług sprzątania biura,
 • rodzaje sprzątanych przestrzeni,
 • częstotliwość ich wykonywania,
 • niestandardowe sprzątanie biur,
 • całkowita powierzchnia do sprzątania,
 • rodzaj umowy – abonament czy jednorazowe usługi.

Sprzątanie biur Gliwice wykonywane przez naszą firmę jest w pełni profesjonalną usługą w przystępnej cenie. Szczegóły możecie Państwo poznać, kontaktując się z nami, by uzyskać darmową wycenę.

Cennik – sprzątanie biur w Gliwice

Sprawdź cennik za obsługę abonamentową firmy sprzątającej, dostępną w różnych wariantach - pakietach standard, dla małych oraz dużych firm. Możecie Państwo również zgłosić się na indywidualną wycenę, w szczególności w sytuacjach, gdy zakres prac ma obejmować szczególne działania, wychodzące poza standardową obsługę. Sprzątanie biur Gliwice może być w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb. Przystępny cennik, który przedstawiamy, pozwoli Państwu na zapoznanie się z najczęściej wybieranymi opcjami na sprzątanie biur w okolicy.
PAKIET STANDARD

Biura 200 do 400 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 1800 zł netto

MAŁA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 2400 zł netto

DUŻA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, maszynowe mycie podłóg

CENA JUŻ OD 3800 zł netto

Pakiety abonamentowe – sprzątanie biur Gliwice

Sprawdź naszą obsługę abonentową

Opcjonalne usługi ekologicznego czyszczenia

Na życzenie Klientów oferujemy wiele usług dodatkowych, wychodzących poza standardowe działanie obejmujące sprzątanie biur Gliwice. Świadczymy usługi sprzątania biur używając ekologicznych środków czyszczących i nowoczesnych technologii, co minimalizuje wpływ działań na środowisko i zdrowie pracowników. Jeżeli prowadzicie Państwo firmę dbającą o środowisko i starannie dobierającą kontrahentów, wybór naszych usług jest doskonałą decyzją.

Stworzymy dla Ciebie ofertę

4 kroki do nawiązania współpracy

Krok Pierwszy

Skontaktuj się z nami

Krok Drugi

Wizja lokalna

Krok Trzeci

Wycena oferty

Krok Czwarty

Rozpoczęcie współpracy

Doświadczenie, terminowość i pełna dyskrecja

Mając solidne doświadczenie na rynku firm świadczących usługi takie jak sprzątanie biur Gliwice, zdajemy sobie sprawę, że w procesie obsługi liczą się nie tylko czyste pomieszczenia i kompleksowo wykonane powierzone zadania. To podstawa, którą w naszej ofercie uzupełniają bardzo ważne aspekty:

 • Doświadczenie – dysponujemy pracownikami mającymi odpowiednią wiedzę i umiejętności, by podołać każdemu wyzwaniu związanemu z utrzymaniem czystości, a także sprzątaniem w szczególnych warunkach, na przykład po remoncie czy przeprowadzce biura.
 • Precyzja i pełna dokładność – wiemy, jak ważne w pracy firmy sprzątającej mogą być detale, które decydują o faktycznie zakończonym zleceniu, osiągnięciu założonych celów. Naszym pracownikom nie umkną nawet nietypowe zabrudzenia, zadbamy o czystość w każdej biurowej przestrzeni zgodnie z ustaleniami.
 • Terminowość – zlecone prace wykonujemy zawsze w ustalonych terminach, które są dogodne, ustalane z Klientem. Mogą Państwo uzyskać szybki termin i krótki czas wykonywania prac, co gwarantujemy dzięki doświadczeniu i precyzyjnie dobranym pracownikom oraz środkom do działania.
 • Dyskrecja – doskonale zdajemy sobie sprawę, iż sprzątanie biur Gliwice może wiązać się z dostępem do szczególnie ważnych dla Państwa przestrzeni. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i dyskrecję wykonywanych usług, wszelkie dokumenty i inne przedmioty nasi pracownicy traktują zgodnie z ustaleniami.

Cechy te potwierdzają zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm, jaki zapewniamy wszystkim naszym klientom, bez względu na wielkość sprzątanego biura. Firma sprzątająca BDW to najwyższa jakość usług sprzątania biur zgodna z aktualnym zapotrzebowaniem.

Sprzątanie biur - na czym polega?

Precyzyjne sprzątanie biur w Gliwicach wykonywane przez profesjonalną firmę obejmuje wybrane aspekty usługi. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, wspólnie z nim ustalane są szczegóły oferty. Sprzątanie biur nie musi dotyczyć jedynie odkurzania czy mycia powierzchni płaskich. Pełen zakres usług mogą Państwo poznać, wysyłając do nas zapytanie.

Usługi sprzątania biur - opinie Klientów

Dobrze wykonane sprzątanie biura znacząco ułatwia pracę firmy. Dlatego też w opiniach naszych klientów jesteśmy firmą zapewniającą profesjonalne, cenione na rynku usługi.

Sprzątanie i dezynfekcja dla firm i instytucji Gliwice

Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania biur i dezynfekcji pomieszczeń zarówno w postaci działań jednorazowych, jak i w usłudze abonamentowej.

Oferujemy szeroki wachlarz usług sprzątania biur – wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ponadto zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych i myciem elewacji. Nasi pracownicy zadbają o czystość w Państwa firmie na co dzień, wykonując usługi w ramach działań abonamentowych lub zleconych prac.

Wykonujemy m.in. czyszczenie podłóg poprzez mycie lub odkurzanie, sprzątanie stanowisk pracy i pomieszczeń socjalnych, kuchennych czy magazynowych, regularne mycie drzwi wejściowych, przeszkleń i okien. Nasze usługi dostępne są także w ramach sprzątania ekologicznego. 

Oferujemy również ozonowanie biur i pomieszczeń oraz dezynfekcję za pomocą środków chemicznych. Więcej informacji o oferowanych działaniach w zakresie dezynfekcji można znaleźć tutaj.

Profesjonalne sprzątanie biur - oferta w Gliwicach

Sprzątanie biur Gliwice to usługa kompleksowa – dostosowujemy działania do potrzeb naszych Klientów. Usługę sprzątania biur w Gliwicach wykonujemy jednorazowo bądź abonamentowo – sprzątając kilka razy w tygodniu, codziennie, bądź według wymagań Klienta.

Nasza firma sprzątająca świadczy usługi na terenie miasta Gliwice, całego województwa Śląskiego oraz okolic.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania biur

Czas potrzebny do wykonania usługi sprzątania biur Gliwice zależy przede wszystkim od wielkości powierzchni oraz zakresu prac związanych ze sprzątaniem. Dla sprzątania biur przedstawiamy orientacyjny czas wymagany do realizacji usługi. Zachęcamy do kontaktu, aby ustalić indywidualnie Państwa potrzeby i dobrać odpowiednią ofertę. 

Tak, sprzątamy biura m.in. w Gliwice  i jej okolicach. Warto zaznaczyć, iż jako firma sprzątająca świadczymy usługi na terenie całego województwa Śląskiego.

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu – popularny sprzęt firm typu Karcher czy Numatic.

Usługa w zależności od indywidualnych wymagań naszych Klientów zawiera następujące czynności:

 • odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, mebli
 • mycie podłóg
 • sprzątanie stanowisk pracy
 • sprzątanie toalety i uzupełnienie środków higienicznych
 • mycie okien wewnątrz oraz na zewnątrz
 • sprzątanie szatni
 • sprzątanie kuchni
 • na życzenie Klienta wykonujemy również niestandardowe usługi

Kompleksowe podejście pozwala na wykonanie usługi sprzątanie biur Gliwice w sposób rzetelny i profesjonalny, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów.

Ofertę sprzątanie biur Gliwice tworzymy w oparciu o potrzeby Klienta, a także na podstawie ustalonych warunków. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – ustalimy indywidualne wymagania oraz przygotujemy sprecyzowaną ofertę. Oczywiście można także skorzystać z naszych ofert abonamentowych. Klienci korzystający z usługi abonamentowego sprzątania dla firm mają możliwość skorzystania ze zniżek na wybrane usługi świadczone przez naszą firmę.

Tak,  sprzątamy nawet małe  biura w Gliwicach. 

Tak, jesteśmy ubezpieczeni. W przypadku ewentualnej szkody podczas sprzątania biur – bierzemy za nią odpowiedzialność oraz zajmujemy się jej naprawą.

Nie, ponieważ zapewniamy kompleksowe usługi – nasi pracownicy używają dedykowanego i markowego sprzętu do wykonywania usługi – sprzątanie biur Gliwice.

Tak, można zmienić warunki umowy. Stawiamy przede wszystkim na kontakt z naszymi Klientami i ich zadowolenie.

 

Tak, można skorzystać z jednorazowej usługi sprzątania biur Gliwice. Najczęściej zapotrzebowanie na tego typu usługi są po przeprowadzonych pracach remontowych.  Dość często spotykamy się z sytuacją, gdy Klienci ze względu na zadowolenie z jakości wykonania jednorazowego zlecenia przechodzą na stałą współpracę z naszą firmą.

Tak, można skorzystać z jednorazowej usługi – mycie okien i elewacji Gliwice. Czasem zapotrzebowanie na tego typu usługi są po przeprowadzonych pracach remontowych.  

Tak, firma sprzątająca oferuje usługi 7 dni w tygodniu, w tym w weekendy.

Tak, firma oferuje opcję używania ekologicznych środków czystości. Można o to poprosić przy składaniu zamówienia.

Tak, zazwyczaj można zmienić harmonogram sprzątania w trakcie trwania umowy, ale należy to ustalić indywidualnie.

Tak, BDW zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy zostali starannie przeszkoleni w zakresie sprzątania powierzchni biurowych.

Tak, BDW jest elastyczna i gotowa dostosować swoje usługi do indywidualnych wymagań każdego klienta.

Tak, BDW oferuje gwarancję jakości swoich usług i jest gotowa dokonać poprawek w przypadku, gdyby klient nie był zadowolony z jakości usług.

Tak, BDW dba o środowisko i używa bezpiecznych i ekologicznych środków czystości podczas wszystkich swoich prac sprzątających.

Tak, BDW oferuje usługi sprzątania powierzchni po remontach i budowach.

Tak, BDW oferuje konkurencyjne ceny swoich usług, aby zapewnić swoim klientom najlepszą jakość usług w rozsądnej cenie.

Tak, BDW oferuje swoje usługi dla wszystkich rozmiarów powierzchni biurowych, zarówno dla dużych, jak i małych.

Tak, BDW jest elastyczna i może dostosować swoje usługi do specjalnych wymagań klienta, w tym do wymagań dotyczących powierzchni klasy medycznej.

Tak, BDW oferuje także usługi sprzątania dla prywatnych mieszkań i domów.

Sprzątanie Gliwice - postaw na profesjonalistów i najwyższą jakość usług

Utrzymanie czystości w miejscu pracy, ale też w miejscach użytku publicznego jest niezbędne dla zachowania bhp, ale i prestiżu danego miejsca. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Oferujemy sprzątanie na terenie Gliwic i okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowanie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość usług. Sprzątanie w Gliwicach – poznaj naszą ofertę

Sprzątanie Gliwice - poznaj naszą ofertę

Wiemy jak ważny jest czas i wiemy, że większości z Was go brakuje. Z tego też powodu polecamy nasze usługi – sprzątanie Gliwice oraz w okolicach. Oferujemy kompleksowe sprzątanie dużych biurowców, ale i małych biur, czy pomieszczeń użytku publicznego. W naszej ofercie można znaleźć m.in.:

 • maszynowe mycie podłóg;
 • mycie okien i całych elewacji, także na wysokości;
 • odkurzanie przemysłowe;
 • czyszczenie schodów;
 • mycie klatek schodowych;
 • dbanie o przestrzeń biurową;
 • wymianę mydła i mycie łazienek oraz toalet;
 • sprzątanie zaplecza biurowego;
 • sprzątanie zaplecza socjalnego i kuchni pracowników.

Dzięki dobrze wykonanym usługom zyskujecie nie tylko czystą przestrzeń, lecz także miejsce, w którym lepiej się wypoczywa czy nawet pracuje. Nie od dziś wiadomo, że czyste biura wpływają na renomę, ale też sprawiają, że pracownicy zyskują większą wydajność. Wiemy także, że ciężko jest znaleźć czas na sprzątanie po remoncie. Jednocześnie wizja tego sprawia, iż możecie stracić radość z odnowionego mieszkania czy domu. Na szczęście można zdecydować się na nasze usługi. Usuniemy resztki materiału, uporządkujemy przestrzeń i sprawimy, że będziecie wręcz zachwyceni efektem. Nasze usługi można wykupić w wersji jednorazowej, ale i większym pakiecie. Wszystko zależy od Waszych potrzeb. Zajmujemy się sprzątaniem w Gliwicach, ale i okolicach, a także na terenie całego województwa śląskiego. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie, ale i realne umiejętności, a dzięki temu wszystkie prace są przez nich wykonane precyzyjnie i z największą dokładnością.

Sprzątanie Gliwice - sprzątanie ekologiczne na czym polega?

Wiemy jak ważna jest ekologia i ochrona środowiska. Dlatego też w trosce o naszych klientów, dla których ochrona przyrody jest tak ważna mamy przyjemność zaoferować sprzątanie ekologiczne. W tym przypadku używamy tylko i wyłącznie środków czyszczących, które są bezpieczne i neutralne dla środowiska. Dzięki temu nie przyczyniacie się do jego zanieczyszczenia, a przy tym możecie cieszyć się idealnie wysprzątaną powierzchnią czy miejscem pracy. Jednocześnie Wasza firma może dzięki takiemu rozwiązaniu zyskać jeszcze większy prestiż. Nie można tutaj zapominać, że wprowadzenie rozwiązań ekologicznych jest pożądane przez nowych kontrahentów. Dlatego taka opcja wydaje się słusznym wyborem.

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Zapoznaj się z cennikiem >

Łatwy dojazd z Gliwic do naszej siedziby.

Sprzątanie Gliwice - ile kosztuje?

Koszt usług sprzątania zależy od zakresu usług. Zachęcamy więc do kontaktu z naszym przedstawicielem, który na podstawie podanych informacji, ale i oględzin może wykonać bezpłatny kosztorys. Warto wiedzieć, że cena zależy od ilości pomieszczeń, które mamy wysprzątać, ale też zakresu prac. Oferujemy zarówno sprzątanie biur, magazynów czy budynków użytku publicznego. Ale możemy zaproponować także sprzątanie po remoncie. Można skorzystać z naszych usług jednorazowo, ale i wykupić pakiet usług. Do każdego zlecenia pochodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Zawsze też dotrzymujemy terminów, gdyż wiemy jak ważny jest Wasz czas. Oczywiście dysponujemy najlepszymi sprzętami, ale i środkami czystości, które dobieramy do rodzajów materiałów. Dzięki temu efekt przewyższy Wasze oczekiwania, a każda powierzchnia będzie wręcz lśnić.

0 %
Terminowość
0
Klientów
0
Klientów
0
Doświadczenia
0
Lat

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Sprzątanie Gliwice, to jakość przez wielkie „J”

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem miejsc pracy, budynków użytku publicznego, ale i domów. Możemy wysprzątać też przestrzeń wokół nich. Zakres naszych usług jest bardzo duży, a przy tym nasze usługi cieszą się dużym uznaniem wśród klientów, którzy je polecają. Z czego to wynika? Oczywiście z uczciwego podejścia do klienta i zaangażowania w każdą pracę. Do tego zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy znają się na pracy. Stosujemy też najlepsze środki czyszczące, dzięki, którym można osiągnąć optymalny efekt. Gwarantujemy też terminowość usług i rzecz jasna zachowujemy pełną dyskrecję. Do tego dysponujemy profesjonalnym sprzętem, wśród którego możemy wymienić choćby:

 • myjki ciśnieniowe;
 • odkurzacze przemysłowe sprzątające na sucho i mokro;
 • mopy parowe;
 • polerki jednotarczowe;
 • szorowarki jednotarczowe.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie - sprzątanie Gliwice

Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem. Z tego też powodu nim przejdziemy do pracy sprawdzamy materiały, z jakich wykonana jest np. podłoga i na tej podstawie dobieramy odpowiednie środki czyszczące, ale też sprzęty. Warto tutaj zwrócić uwagę choćby na szorowarki, dzięki którym można usunąć najbardziej oporny brud i to bez obaw o uszkodzenie nawet najbardziej delikatnej podłogi. Z kolei dzięki odkurzaczom przemysłowym, możemy nie tylko odkurzyć dywan, ale też wyprać go, usunąć plamy oraz kurz, zanieczyszczenia, a także roztocza. Dzięki temu przestrzeń będzie bezpieczna nawet dla alergików czy astmatyków. Posiadamy też ubezpieczenie na wypadek, gdyby nasi pracownicy dokonali jakichś uszkodzeń. Jednak nigdy to się jeszcze nie zdarzyło, gdyż zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy znają się na swojej pracy i podchodzą do niej z największym zaangażowaniem. Warto więc wybrać nasze usługi sprzątania w Gliwicach i okolicach i cieszyć się czystą przestrzenią biurową czy domową. Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Sprzątanie Gliwice - na czym polega?

Precyzyjne sprzątanie Gliwic wykonywane przez profesjonalną firmę obejmuje wybrane aspekty usługi. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, wspólnie z nim ustalane są szczegóły oferty. Sprzątanie Gliwice nie musi dotyczyć jedynie odkurzania czy mycia powierzchni płaskich. Pełen zakres usług mogą Państwo poznać, wysyłając do nas zapytanie.

Oferta firmy sprzątającej

Biuro jest miejscem obsługi Klientów, załatwiania interesów z dostawcami i podwykonawcami. Ma zatem ogromny wpływ na wizerunek firmy. Powinno zatem emanować eleganckim wnętrzem i przede wszystkim nienaganną czystością i miłym dla nozdrzy zapachem.

Z pewnością warto zatem przekazać utrzymanie biura w czystości profesjonalnej firmie, takiej jak BDW, która zadba o odpowiedni wygląd “wizytówki firmy”.

Czym zatem BDW wyróżnia się na tle innych firm zajmujących się utrzymaniem czystości?
Dlaczego warto korzystać z usług właśnie tej firmy?
I w jakim mieście BDW funkcjonuje?

BDW – bogata oferta firmy sprzątającej, w atrakcyjnych cenach za usługi.

BDW jest firmą z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Stosującą skuteczne i przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia i życia ludzkiego oraz środowiska naturalnego środki czystości. Nowoczesny sprzęt i profesjonalizm pracowników są gwarancją wykonywania usług na najwyższym możliwym poziomie.
Oferta firmy sprzątającej BDW skierowania jest przede wszystkim do firm z terenu Gliwic i okolic. I obejmuje usługi objęte jednorazowymi dyspozycjami, jak i zleceniami stałym opłacanymi i w formie miesięcznych abonamentów.
Usługi prowadzone przez BDW są kompleksowe i zależne od indywidualnych potrzeb i wymagań poszczególnych Klientów.

Czystość na co dzień.

W ramach codziennego utrzymania czystości oferta firmy sprzątającej BDW obejmuje między innymi:
• Dbałość o czystość na stanowiskach pracy,
• Sprzątanie pomieszczeń socjalnych i szatni.
• Utrzymanie w nieskazitelnej czystości toalet i regularne uzupełnianie środków higienicznych.
• Sprzątanie i mycie posadzek oraz schodów.
• Odkurzanie dywanów i wykładzin.
• Utrzymanie w idealnej, lśniącej czystości mebli biurowych.
• Usługi nieszablonowe na specjalne życzenie Klienta.

Oferta firmy sprzątającej BDW- usługa ważna dla zdrowia i życia.

Jednym z ważniejszych świadczeń proponowanych przez BDW z punktu zdrowia i życia zarówno osób pracujących w biurach, jak i Klientów firm, jest dezynfekcja pomieszczeń przez ich ozonowanie.
Jest to usługa, dzięki której w naturalny sposób eliminowane są z powietrza w pomieszczeniu zagrażające zdrowiu bakterie i wirusy. W tym także wirusy niebezpiecznego Covid-19. Alergenów i grzybów.
Polega ona na dezynfekcji i dezodoryzacji pomieszczeń, czyli usunięcia niepożądanych woni poprzez dostarczenie i wymieszanie z powietrzem w pomieszczeniu gazowego ozonu. Jest to metoda całkowicie bezpieczna dla ludzi i zwierząt. I niewpływająca na stan techniczny urządzeń biurowych, mebli, tkanin i innych przedmiotów.

Wyjątkowa oferta firmy sprzątającej BDW- sprzątanie ekologiczne.

BDW jest firmą tworzoną przez zespół pasjonatów czystości i miłośników przyrody. Dbałość o środowisko naturalne wpłynęła zatem na zaproponowanie Klientom wyjątkowej usługi, jaką jest sprzątanie ekologiczne.
Przeprowadzane przy użyciu wysoko skutecznych, ale bezpiecznych dla przyrody i ludzi, certyfikowanych, ekologicznych środków czystości. Pozbawionych enzymów i szkodliwych fosforanów, kwasu wersenowego i innych niewskazanych dla świata natury chemicznych i szkodliwych substancji.
Wyjątkowa oferta firmy sprzątającej BDW, jaką jest ekologiczne sprzątanie, zapewnia najwyższą możliwą czystość pomieszczeń przy atrakcyjnych propozycjach cenowych. I obejmuje:
• codzienne czynności związane z utrzymaniem czystości,
• jak i mycie okien i elewacji – Gliwice i okolice.
• Utrzymanie w czystości terenów wokół posesji,

Oferta firmy sprzątającej BDW- pozostałe propozycje firmy.

BDW jest firmą działającą kompleksowo. W związku z tym w propozycji posiada także takie usługi jak:
• sprzątanie po remontach,
• mycie okien i elewacji po pracach remontowych.
• Usługi odśnieżania zimą i oczyszczania z liści w okresie jesiennym.
• Pielęgnacja i utrzymanie terenów zielonych.

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych usług BDW?

Decyzja o współpracy z BDW- firmą, która posiada bogatą i atrakcyjną cenowo ofertę utrzymania czystości pomieszczeń i terenów zielonych niesie ze sobą szereg niewymiernych korzyści. Do najważniejszych należą:
• oszczędności finansowe, związane z niskimi kosztami utrzymania czystości. Dzięki atrakcyjnym cenom za usługi i bezpłatnym dojazdem ekipy sprzątającej do firm na terenie Gliwic i okolic. Brakiem konieczności zatrudniania i utrzymywania pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie czystości.
• Ład i porządek, który jako profesjonaliści utrzymujemy w niewidzialny sposób, ponieważ prace przeprowadzamy w sprawny sposób poza godzinami pracy biura.
• Pełen profesjonalizm wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy gwarantują drobiazgową dokładność i pełną poufność.

Kontakt najlepszą drogą do poznania oczekiwań i wymagań.

Oferta firmy sprzątającej BDW obejmuje zarówno zlecenia jednorazowe, jak i stałe, w trzech rodzajach abonamentów: Standard, Mała Firma i Duża Firma.
• Pakiet Standard stworzono na potrzeby biur o powierzchni od 200m2 do 400m2.
• Abonament Mała Firma jest opracowany dla biur o metrażu pomiędzy 500m2, a 900m2.
• I pakiet Duża Firma, który również przeznaczony jest dla biur o powierzchni do 900m2. I poszerzony o usługę maszynowego mycia podłóg.
Są to stale propozycje firmy BDW.


Jednakże najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z firmą, który gwarantuje szczegółowe ustalenie oczekiwań i wymagań Klienta. I jest wskazówką dla pracowników, prowadzącą do idealnego wywiązania się z obowiązków. I uzyskania pełnej satysfakcji Klienta, co stanowi dla naszej firmy najwyższy priorytet

Mycie Okien Gliwice - usługa skrojona do potrzeb każdej firmy

Niezależnie od tego jak wiele powierzchni szklanych znajduje się w budynku firmy, profesjonalna firma sprzątająca jest w stanie poradzić sobie z jej czyszczeniem. Przede wszystkim dysponuje odpowiednim sprzętem zarówno do czyszczenia powierzchni szklanych od wewnątrz, jak i od zewnątrz. A w drugim przypadku nie korzysta z usług alpinistycznych czy podnośników. Jak to możliwe? Wart dowiedzieć się więcej na temat kompleksowej usługi – mycie okien Gliwice oraz w okolicach.

Oferujemy usługę - mycie okien - Gliwice oraz na pozostałym terenie Śląska - precyzja, brak smug i zacieków

Jeżeli chcecie, by okna Waszej firmy zawsze lśniły i tym samym nieskazitelna czystość była wizytówką Waszej firmy, koniecznie skorzystajcie z naszej usługi – mycie okien Gliwice. Swoje usługi świadczymy również w innych śląskich miastach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i korzystamy z innowacyjnego systemu IONIC. Dzięki niemu do mycia okien wykorzystujemy łatwe w obsłudze długie wysięgniki, którymi można precyzyjnie manipulować do wysokości 20 metrów, stojąc na gruncie. Warto zatem podkreślić, że nasi pracownicy mają zapewnione 100% poczucie bezpieczeństwa w czasie wykonywanej pracy, a dzięki temu, że nie musimy wykorzystywać podestów ruchomych, możemy zaoferować najlepszą i konkurencyjną cenę za usługi mycia okien w Gliwicach i okolicznych miejscowościach. Okna myjemy z zewnątrz, wykorzystując wodę zdemineralizowaną dzięki zastosowaniu filtrów w zestawach systemu IONIC. Warto wiedzieć, że właściwości wody zdemineralizowanej gwarantują, że na powierzchniach szklanych nie powstają smugi ani zacieki. Nie potrzeba zatem polerowania po zakończeniu tej czynności, gdyż kropelki wody wysychając nie pozostawiają nieestetycznych śladów. Jednocześnie pracownicy mogą myć okna wygodnie od środka i nie muszą wychylać się, by umyć je od zewnątrz, gdyż mogą to zrobić z poziomu gruntu do wysokości 20 metrów.

Mycie okien Gliwice - po remoncie - warto skorzystać z tej usługi

W ramach sprzątania po remoncie nasza firma może również umyć okna, które w czasie remontów zbierają wszelki kurz, ale i lotne resztki materiałów budowlanych. Ich ręczne doczyszczenie nie jest jednak misją niemożliwą, gdy ma się do dyspozycji wyspecjalizowany sprzęt. Gdy remont obejmował elewację, z pewnością najbardziej zabrudzone są zewnętrzne szyby i ramy. Tu doskonale sprawdzi się usługa mycia okien z wykorzystaniem systemu IONIC. Dzięki niemu można pozbyć się też uporczywych zabrudzeń, w tym resztek materiałów budowlanych. Jak to możliwe? Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii takich jak dejonizacja oraz odwrócona osmoza uzyskuje się wodę o bardzo wysokiej jakości. Żywica jonowymienna zastosowana w procesie oczyszczania wody wiąże ciała stałe i pozwala pozbyć się nawet 99% zabrudzeń, które są błyskawicznie rozpuszczane. W ten sposób stosując systemy do mycia okien wodą zdemineralizowaną, a także wysięgniki i szczotki lub myjki możemy w sposób precyzyjny umyć powierzchnie szklane, nawet te o bardzo dużych rozmiarach. W przypadku remontów wykonywanych wewnątrz sprawdzą się tradycyjne myjki i kije teleskopowe. Pracownicy naszej firmy dokładają wszelkich starań, by prace związane z myciem okien były wykonane w możliwie jak najkrótszym czasie.

Oferujemy usługę - mycie okien Gliwice według ustalonego harmonogramu

Do mycia okien wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, ekologiczne środki czyszczące, a naszą pracę wykonujemy według ustalonego harmonogramu. Dzięki temu nasza aktywność w żaden sposób nie będzie kolidować z codziennym funkcjonowaniem biura. Mycie okien w Gliwicach i okolicznych miejscowościach to usługa, którą możemy wykonywać cyklicznie, np. co kilka tygodni. Jak często myjemy okna? Oczywiście w miejscach, gdzie niezbędna jest sterylna czystość taką pracę możemy wykonywać nawet częściej np. raz na dwa tygodnie. Dotyczy to szpitali, przychodni, placówek świadczących usługi medyczne, a także kosmetyczne. Częstsze mycie okien Gliwice wymagane jest także w restauracjach ze względu na podwyższony poziom wilgoci, a także osiadający na powierzchniach tłuszcz. Na częstotliwość mycia okien wpływa wiele czynników, nie tylko tych związanych ze sterylnością i prowadzeniem działalności według wymogów sanitarno-epidemiologicznych. Wśród tych najważniejszych należy wymienić:
• lokalizację;
• pogodę;
• otoczenie;
• konstrukcję okien.
Jeżeli budynek firmy znajduje się przy ruchliwej ulicy, to na pewno okna trzeba myć znacznie częściej niż w przypadku tego, który stoi z dala od głównej drogi. Gdy w danym miejscu prowadzone są intensywne prace budowlane, to mycie okien także musi być częstsze niż w normalnym trybie. Dotyczy to zwłaszcza tych firm, gdzie bardzo liczy się prestiż, np. hoteli, które cieszą się określoną renomą. Także pogoda i związane z porą roku przemiany w przyrodzie, np. unoszące się w powietrzu pyłki drzew, takich jak brzozy, powodują, że okna trzeba myć częściej. Po długotrwałej deszczowej pogodzie także trzeba podjąć się tej pracy, aby usunąć smugi i zacieki. Aktywność ptaków w danej okolicy też może wpływać na konieczność częstszego mycia okien z powodu pojawiających się na nich ptasich odchodów. Nasza firma po podpisaniu umowy reaguje na sugestie klientów, zatem gdy jest potrzeba umycia okien w terminie nie wynikającym z ustaleń harmonogramu, to oczywiście jesteśmy w stanie nasze usługi elastycznie dopasować do potrzeb. Oferowane przez nas mycie okien w Gliwicach i okolicznych miejscowościach to gwarancja profesjonalizmu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług jednorazowo albo długoterminowo. Pragniemy podkreślić, że wielu zadowolonych klientów po wykonaniu usługi jednorazowej decyduje się na usługę abonamentową.