...

Sprzątanie biur Gliwice – firma sprzątająca BDW

Start / Sprzątanie biur Gliwice – firma sprzątająca BDW

Profesjonalne sprzątanie biur Gliwice pozwala zagwarantować najwyższą jakość usług w przystępnej cenie. Firma sprzątająca BDW zapewnia satysfakcję z wykonanych prac dzięki bogatemu doświadczeniu, użyciu optymalnie dobranych środków i wysokiej dokładności. Zadbamy o sprzątanie biur, czystość w Państwa firmie zarówno w codziennym serwisie, jak i okazjonalnym – w zależności od indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu.

BDW - rzetelna firma sprzątająca w Twoim mieście

Sprzątanie biur jest coraz popularniejszą usługą, z której korzystają zarówno firmy małe, jak i te duże z Gliwicach. Jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że biuro zostanie odpowiednio posprzątane, z zachowaniem najwyższych standardów, to niezbędne będzie zamówienie usługi sprzątania w firmie zewnętrznej. Nasza propozycja jako firmy specjalizującej się w pracach takich jak sprzątanie biur Gliwice jest doskonałym rozwiązaniem. 

Warto zaznaczyć, iż usługa sprzątania biur w naszym wykonaniu przynosi przeliczalne oszczędności i korzyści. Nie jest nim tylko zaoszczędzony przez Państwa na sprzątaniu czas. Usługa sprzątania biur w Gliwicach wpływa także na zwiększenie wydajności firmy oraz poprawę atmosfery. Solidnie wykonane sprzątanie biur pozytywnie oddziałuje na zadowolenie wszystkich pracowników i innych osób przebywających w biurze.

Pomagamy instytucjom i firmom zadbać o czystość i bezpieczeństwo związane z higieną, odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania i dezynfekcji biur oraz pomieszczeń w Gliwicach. Usługi oferujemy w formie działań jednorazowych, jak i w ramach serwisu abonamentowego.

Sprzątanie biur Gliwice — stawiamy na wygodę Klientów

Zdajemy sobie sprawę, że należycie oporządzone biuro ma wpływ na atmosferę w firmie, a także pozwala na wydajniejszą pracę. To rozwiązanie wygodne, pozwalające profesjonalistom zadbać o optymalne warunki Państwa pracy, czystość i higienę przestrzeni biurowej. Nasza firma proponuje szeroką ofertę sprzątania biur w każdym zakątku Gliwicach. Sprzątamy skutecznie i wydajnie, zapewniając przyjazny proces oraz kontakt – od złożenia zamówienia, poprzez jego realizację, kończąc na rozliczeniu.

Nie można pominąć faktu, iż sprzątanie biur Gliwice jest usługą kompleksową, którą mogą Państwo dostosować do indywidualnych potrzeb i warunków lokalu. Oferujemy między innymi:

 • odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, mebli,
 • mycie podłóg,
 • sprzątanie stanowisk pracy,
 • sprzątanie toalety i uzupełnienie środków higienicznych,
 • mycie okien wewnątrz oraz na zewnątrz,
 • sprzątanie szatni,
 • sprzątanie kuchni i przestrzeni wspólnych,
 • na życzenie Klienta wykonujemy również inne niestandardowe usługi.

W ramach usług sprzątania biur stale współpracujemy z wieloma firmami, instytucjami czy organizacjami na rynku. Jeżeli współpraca z firmą sprzątającą układa się pomyślnie, zazwyczaj trwa przez lata, a Klienci polecają ją innym przedsiębiorcom. To sprawia, że sprzątanie biur Gliwice znane jest także poza naszą lokalizacją. Dzięki naszym usługom sprzątania biuro Klienta zawsze jest uporządkowane, posprzątane oraz przyjazne wszystkim pracownikom, gościom i innym osobom przebywającym w tej lokalizacji.

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Bądź sprawdź nasz cennik i skorzystaj z jednego z pakietów abonentowych sprzątania biur

Łatwy dojazd z Gliwic do naszej siedziby.

Profesjonalne sprzątanie biur Gliwice i okolice

Nasi pracownicy zadbają codziennie o czystość w Państwa firmie, wykonując w ramach działań abonamentowych lub jednorazowych usług wybrane czynności. Profesjonalne sprzątanie biur Gliwice to między innymi czyszczenie podłóg poprzez mycie lub odkurzanie, dokładne sprzątanie stanowisk pracy i pomieszczeń socjalnych, kuchennych czy magazynowych. Wykonujemy także regularne mycie okien, drzwi wejściowych i przeszkleń, zgodnie ze wszystkimi ustaleniami. Zadbamy w razie potrzeby o dezynfekcję wybranych powierzchni zgodnie z odgórnymi zaleceniami.

O profesjonalizmie naszego podejścia świadczy nie tylko sposób wykonywania prac przez naszych fachowców, ale także używane sprzęty i środki czystości. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych urządzeń czołowych producentów, którzy specjalizują się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla profesjonalistów. Stawiamy także na markowe środki czystości i inne materiały, które w optymalny sposób spełniają swoje zadania. Nasi pracownicy mają także dostęp do w pełni ekologicznych środków czystości, przyjaznych środowisku.

0 %
Terminowość
0
Klientów
0
Klientów
0
Doświadczenia
0
Lat

BDW - nasza specjalność to solidne sprzątanie biur!

firma sprzątająca

Sprzątanie biur - cena usług

Jeśli chodzi o sprzątanie biur, cena za metr kwadratowy może być mocno zróżnicowana. Wpływ na nią miewa wiele czynników, wśród których wyróżniają się przede wszystkim:

 • zakres usług sprzątania biura,
 • rodzaje sprzątanych przestrzeni,
 • częstotliwość ich wykonywania,
 • niestandardowe sprzątanie biur,
 • całkowita powierzchnia do sprzątania,
 • rodzaj umowy – abonament czy jednorazowe usługi.

Sprzątanie biur Gliwice wykonywane przez naszą firmę jest w pełni profesjonalną usługą w przystępnej cenie. Szczegóły możecie Państwo poznać, kontaktując się z nami, by uzyskać darmową wycenę.

Cennik – sprzątanie biur w Gliwice

Sprawdź cennik za obsługę abonamentową firmy sprzątającej, dostępną w różnych wariantach - pakietach standard, dla małych oraz dużych firm. Możecie Państwo również zgłosić się na indywidualną wycenę, w szczególności w sytuacjach, gdy zakres prac ma obejmować szczególne działania, wychodzące poza standardową obsługę. Sprzątanie biur Gliwice może być w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb. Przystępny cennik, który przedstawiamy, pozwoli Państwu na zapoznanie się z najczęściej wybieranymi opcjami na sprzątanie biur w okolicy.
PAKIET STANDARD

Biura 200 do 400 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 1800 zł netto

MAŁA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 2400 zł netto

DUŻA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, maszynowe mycie podłóg

CENA JUŻ OD 3800 zł netto

Pakiety abonamentowe – sprzątanie biur Gliwice

Sprawdź naszą obsługę abonentową

Opcjonalne usługi ekologicznego czyszczenia

Na życzenie Klientów oferujemy wiele usług dodatkowych, wychodzących poza standardowe działanie obejmujące sprzątanie biur Gliwice. Świadczymy usługi sprzątania biur używając ekologicznych środków czyszczących i nowoczesnych technologii, co minimalizuje wpływ działań na środowisko i zdrowie pracowników. Jeżeli prowadzicie Państwo firmę dbającą o środowisko i starannie dobierającą kontrahentów, wybór naszych usług jest doskonałą decyzją.

Stworzymy dla Ciebie ofertę

4 kroki do nawiązania współpracy

Krok Pierwszy

Skontaktuj się z nami

Krok Drugi

Wizja lokalna

Krok Trzeci

Wycena oferty

Krok Czwarty

Rozpoczęcie współpracy

Doświadczenie, terminowość i pełna dyskrecja

Mając solidne doświadczenie na rynku firm świadczących usługi takie jak sprzątanie biur Gliwice, zdajemy sobie sprawę, że w procesie obsługi liczą się nie tylko czyste pomieszczenia i kompleksowo wykonane powierzone zadania. To podstawa, którą w naszej ofercie uzupełniają bardzo ważne aspekty:

 • Doświadczenie – dysponujemy pracownikami mającymi odpowiednią wiedzę i umiejętności, by podołać każdemu wyzwaniu związanemu z utrzymaniem czystości, a także sprzątaniem w szczególnych warunkach, na przykład po remoncie czy przeprowadzce biura.
 • Precyzja i pełna dokładność – wiemy, jak ważne w pracy firmy sprzątającej mogą być detale, które decydują o faktycznie zakończonym zleceniu, osiągnięciu założonych celów. Naszym pracownikom nie umkną nawet nietypowe zabrudzenia, zadbamy o czystość w każdej biurowej przestrzeni zgodnie z ustaleniami.
 • Terminowość – zlecone prace wykonujemy zawsze w ustalonych terminach, które są dogodne, ustalane z Klientem. Mogą Państwo uzyskać szybki termin i krótki czas wykonywania prac, co gwarantujemy dzięki doświadczeniu i precyzyjnie dobranym pracownikom oraz środkom do działania.
 • Dyskrecja – doskonale zdajemy sobie sprawę, iż sprzątanie biur Gliwice może wiązać się z dostępem do szczególnie ważnych dla Państwa przestrzeni. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i dyskrecję wykonywanych usług, wszelkie dokumenty i inne przedmioty nasi pracownicy traktują zgodnie z ustaleniami.

Cechy te potwierdzają zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm, jaki zapewniamy wszystkim naszym klientom, bez względu na wielkość sprzątanego biura. Firma sprzątająca BDW to najwyższa jakość usług sprzątania biur zgodna z aktualnym zapotrzebowaniem.

Sprzątanie biur - na czym polega?

Precyzyjne sprzątanie biur w Gliwicach wykonywane przez profesjonalną firmę obejmuje wybrane aspekty usługi. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, wspólnie z nim ustalane są szczegóły oferty. Sprzątanie biur nie musi dotyczyć jedynie odkurzania czy mycia powierzchni płaskich. Pełen zakres usług mogą Państwo poznać, wysyłając do nas zapytanie.

Usługi sprzątania biur - opinie Klientów

Dobrze wykonane sprzątanie biura znacząco ułatwia pracę firmy. Dlatego też w opiniach naszych klientów jesteśmy firmą zapewniającą profesjonalne, cenione na rynku usługi.

Sprzątanie i dezynfekcja dla firm i instytucji Gliwice

Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania biur i dezynfekcji pomieszczeń zarówno w postaci działań jednorazowych, jak i w usłudze abonamentowej.

Oferujemy szeroki wachlarz usług sprzątania biur – wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ponadto zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych i myciem elewacji. Nasi pracownicy zadbają o czystość w Państwa firmie na co dzień, wykonując usługi w ramach działań abonamentowych lub zleconych prac.

Wykonujemy m.in. czyszczenie podłóg poprzez mycie lub odkurzanie, sprzątanie stanowisk pracy i pomieszczeń socjalnych, kuchennych czy magazynowych, regularne mycie drzwi wejściowych, przeszkleń i okien. Nasze usługi dostępne są także w ramach sprzątania ekologicznego. 

Oferujemy również ozonowanie biur i pomieszczeń oraz dezynfekcję za pomocą środków chemicznych. Więcej informacji o oferowanych działaniach w zakresie dezynfekcji można znaleźć tutaj.

Profesjonalne sprzątanie biur - oferta w Gliwicach

Sprzątanie biur Gliwice to usługa kompleksowa – dostosowujemy działania do potrzeb naszych Klientów. Usługę sprzątania biur w Gliwicach wykonujemy jednorazowo bądź abonamentowo – sprzątając kilka razy w tygodniu, codziennie, bądź według wymagań Klienta.

Nasza firma sprzątająca świadczy usługi na terenie miasta Gliwice, całego województwa Śląskiego oraz okolic.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania biur

Czas potrzebny do wykonania usługi sprzątania biur Gliwice zależy przede wszystkim od wielkości powierzchni oraz zakresu prac związanych ze sprzątaniem. Dla sprzątania biur przedstawiamy orientacyjny czas wymagany do realizacji usługi. Zachęcamy do kontaktu, aby ustalić indywidualnie Państwa potrzeby i dobrać odpowiednią ofertę. 

Tak, sprzątamy biura m.in. w Gliwice  i jej okolicach. Warto zaznaczyć, iż jako firma sprzątająca świadczymy usługi na terenie całego województwa Śląskiego.

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu – popularny sprzęt firm typu Karcher czy Numatic.

Usługa w zależności od indywidualnych wymagań naszych Klientów zawiera następujące czynności:

 • odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, mebli
 • mycie podłóg
 • sprzątanie stanowisk pracy
 • sprzątanie toalety i uzupełnienie środków higienicznych
 • mycie okien wewnątrz oraz na zewnątrz
 • sprzątanie szatni
 • sprzątanie kuchni
 • na życzenie Klienta wykonujemy również niestandardowe usługi

Kompleksowe podejście pozwala na wykonanie usługi sprzątanie biur Gliwice w sposób rzetelny i profesjonalny, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów.

Ofertę sprzątanie biur Gliwice tworzymy w oparciu o potrzeby Klienta, a także na podstawie ustalonych warunków. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – ustalimy indywidualne wymagania oraz przygotujemy sprecyzowaną ofertę. Oczywiście można także skorzystać z naszych ofert abonamentowych. Klienci korzystający z usługi abonamentowego sprzątania dla firm mają możliwość skorzystania ze zniżek na wybrane usługi świadczone przez naszą firmę.

Tak,  sprzątamy nawet małe  biura w Gliwicach. 

Tak, jesteśmy ubezpieczeni. W przypadku ewentualnej szkody podczas sprzątania biur – bierzemy za nią odpowiedzialność oraz zajmujemy się jej naprawą.

Nie, ponieważ zapewniamy kompleksowe usługi – nasi pracownicy używają dedykowanego i markowego sprzętu do wykonywania usługi – sprzątanie biur Gliwice.

Tak, można zmienić warunki umowy. Stawiamy przede wszystkim na kontakt z naszymi Klientami i ich zadowolenie.

 

Tak, można skorzystać z jednorazowej usługi sprzątania biur Gliwice. Najczęściej zapotrzebowanie na tego typu usługi są po przeprowadzonych pracach remontowych.  Dość często spotykamy się z sytuacją, gdy Klienci ze względu na zadowolenie z jakości wykonania jednorazowego zlecenia przechodzą na stałą współpracę z naszą firmą.

Sprzątanie Gliwice - postaw na profesjonalistów i najwyższą jakość usług

Utrzymanie czystości w miejscu pracy, ale też w miejscach użytku publicznego jest niezbędne dla zachowania bhp, ale i prestiżu danego miejsca. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Oferujemy sprzątanie na terenie Gliwic i okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowanie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość usług. Sprzątanie w Gliwicach – poznaj naszą ofertę

Sprzątanie Gliwice - poznaj naszą ofertę

Wiemy jak ważny jest czas i wiemy, że większości z Was go brakuje. Z tego też powodu polecamy nasze usługi – sprzątanie Gliwice oraz w okolicach. Oferujemy kompleksowe sprzątanie dużych biurowców, ale i małych biur, czy pomieszczeń użytku publicznego. W naszej ofercie można znaleźć m.in.:

 • maszynowe mycie podłóg;
 • mycie okien i całych elewacji, także na wysokości;
 • odkurzanie przemysłowe;
 • czyszczenie schodów;
 • mycie klatek schodowych;
 • dbanie o przestrzeń biurową;
 • wymianę mydła i mycie łazienek oraz toalet;
 • sprzątanie zaplecza biurowego;
 • sprzątanie zaplecza socjalnego i kuchni pracowników.

Dzięki dobrze wykonanym usługom zyskujecie nie tylko czystą przestrzeń, lecz także miejsce, w którym lepiej się wypoczywa czy nawet pracuje. Nie od dziś wiadomo, że czyste biura wpływają na renomę, ale też sprawiają, że pracownicy zyskują większą wydajność. Wiemy także, że ciężko jest znaleźć czas na sprzątanie po remoncie. Jednocześnie wizja tego sprawia, iż możecie stracić radość z odnowionego mieszkania czy domu. Na szczęście można zdecydować się na nasze usługi. Usuniemy resztki materiału, uporządkujemy przestrzeń i sprawimy, że będziecie wręcz zachwyceni efektem. Nasze usługi można wykupić w wersji jednorazowej, ale i większym pakiecie. Wszystko zależy od Waszych potrzeb. Zajmujemy się sprzątaniem w Gliwicach, ale i okolicach, a także na terenie całego województwa śląskiego. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie, ale i realne umiejętności, a dzięki temu wszystkie prace są przez nich wykonane precyzyjnie i z największą dokładnością.

Sprzątanie Gliwice - sprzątanie ekologiczne na czym polega?

Wiemy jak ważna jest ekologia i ochrona środowiska. Dlatego też w trosce o naszych klientów, dla których ochrona przyrody jest tak ważna mamy przyjemność zaoferować sprzątanie ekologiczne. W tym przypadku używamy tylko i wyłącznie środków czyszczących, które są bezpieczne i neutralne dla środowiska. Dzięki temu nie przyczyniacie się do jego zanieczyszczenia, a przy tym możecie cieszyć się idealnie wysprzątaną powierzchnią czy miejscem pracy. Jednocześnie Wasza firma może dzięki takiemu rozwiązaniu zyskać jeszcze większy prestiż. Nie można tutaj zapominać, że wprowadzenie rozwiązań ekologicznych jest pożądane przez nowych kontrahentów. Dlatego taka opcja wydaje się słusznym wyborem.

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Zapoznaj się z cennikiem >

Łatwy dojazd z Gliwic do naszej siedziby.

Sprzątanie Gliwice - ile kosztuje?

Koszt usług sprzątania zależy od zakresu usług. Zachęcamy więc do kontaktu z naszym przedstawicielem, który na podstawie podanych informacji, ale i oględzin może wykonać bezpłatny kosztorys. Warto wiedzieć, że cena zależy od ilości pomieszczeń, które mamy wysprzątać, ale też zakresu prac. Oferujemy zarówno sprzątanie biur, magazynów czy budynków użytku publicznego. Ale możemy zaproponować także sprzątanie po remoncie. Można skorzystać z naszych usług jednorazowo, ale i wykupić pakiet usług. Do każdego zlecenia pochodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Zawsze też dotrzymujemy terminów, gdyż wiemy jak ważny jest Wasz czas. Oczywiście dysponujemy najlepszymi sprzętami, ale i środkami czystości, które dobieramy do rodzajów materiałów. Dzięki temu efekt przewyższy Wasze oczekiwania, a każda powierzchnia będzie wręcz lśnić.

0 %
Terminowość
0
Klientów
0
Klientów
0
Doświadczenia
0
Lat

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Sprzątanie Gliwice, to jakość przez wielkie „J”

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem miejsc pracy, budynków użytku publicznego, ale i domów. Możemy wysprzątać też przestrzeń wokół nich. Zakres naszych usług jest bardzo duży, a przy tym nasze usługi cieszą się dużym uznaniem wśród klientów, którzy je polecają. Z czego to wynika? Oczywiście z uczciwego podejścia do klienta i zaangażowania w każdą pracę. Do tego zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy znają się na pracy. Stosujemy też najlepsze środki czyszczące, dzięki, którym można osiągnąć optymalny efekt. Gwarantujemy też terminowość usług i rzecz jasna zachowujemy pełną dyskrecję. Do tego dysponujemy profesjonalnym sprzętem, wśród którego możemy wymienić choćby:

 • myjki ciśnieniowe;
 • odkurzacze przemysłowe sprzątające na sucho i mokro;
 • mopy parowe;
 • polerki jednotarczowe;
 • szorowarki jednotarczowe.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie - sprzątanie Gliwice

Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem. Z tego też powodu nim przejdziemy do pracy sprawdzamy materiały, z jakich wykonana jest np. podłoga i na tej podstawie dobieramy odpowiednie środki czyszczące, ale też sprzęty. Warto tutaj zwrócić uwagę choćby na szorowarki, dzięki którym można usunąć najbardziej oporny brud i to bez obaw o uszkodzenie nawet najbardziej delikatnej podłogi. Z kolei dzięki odkurzaczom przemysłowym, możemy nie tylko odkurzyć dywan, ale też wyprać go, usunąć plamy oraz kurz, zanieczyszczenia, a także roztocza. Dzięki temu przestrzeń będzie bezpieczna nawet dla alergików czy astmatyków. Posiadamy też ubezpieczenie na wypadek, gdyby nasi pracownicy dokonali jakichś uszkodzeń. Jednak nigdy to się jeszcze nie zdarzyło, gdyż zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy znają się na swojej pracy i podchodzą do niej z największym zaangażowaniem. Warto więc wybrać nasze usługi sprzątania w Gliwicach i okolicach i cieszyć się czystą przestrzenią biurową czy domową. Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Sprzątanie Gliwice - na czym polega?

Precyzyjne sprzątanie Gliwic wykonywane przez profesjonalną firmę obejmuje wybrane aspekty usługi. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, wspólnie z nim ustalane są szczegóły oferty. Sprzątanie Gliwice nie musi dotyczyć jedynie odkurzania czy mycia powierzchni płaskich. Pełen zakres usług mogą Państwo poznać, wysyłając do nas zapytanie.