...

Sprzątanie biur Katowice – firma sprzątająca BDW – sprzątanie Katowice

Start / Sprzątanie biur Katowice – firma sprzątająca BDW – sprzątanie Katowice

Profesjonalne sprzątanie biur Katowice pozwala zagwarantować najwyższą jakość usług w przystępnej cenie. Firma sprzątająca BDW zapewnia satysfakcję z wykonanych prac dzięki bogatemu doświadczeniu, użyciu optymalnie dobranych środków i wysokiej dokładności. Zadbamy o sprzątanie biur, czystość w Państwa firmie zarówno w codziennym serwisie, jak i okazjonalnym – w zależności od indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu.

BDW - rzetelna firma sprzątająca w Twoim mieście

Sprzątanie biur jest coraz popularniejszą usługą, z której korzystają zarówno firmy małe, jak i te duże z Katowic. Jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że biuro zostanie odpowiednio posprzątane, z zachowaniem najwyższych standardów, to niezbędne będzie zamówienie usługi sprzątania w firmie zewnętrznej. Nasza propozycja jako firmy specjalizującej się w pracach takich jak sprzątanie biur Katowice jest doskonałym rozwiązaniem. 

Warto zaznaczyć, iż usługa sprzątania biur w naszym wykonaniu przynosi przeliczalne oszczędności i korzyści. Nie jest nim tylko zaoszczędzony przez Państwa na sprzątaniu czas. Usługa sprzątania biur w Katowicach wpływa także na zwiększenie wydajności firmy oraz poprawę atmosfery. Solidnie wykonane sprzątanie biur pozytywnie oddziałuje na zadowolenie wszystkich pracowników i innych osób przebywających w biurze.

Pomagamy instytucjom i firmom zadbać o czystość i bezpieczeństwo związane z higieną, odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania i dezynfekcji biur oraz pomieszczeń w Katowicach. Usługi oferujemy w formie działań jednorazowych, jak i w ramach serwisu abonamentowego.

Sprzątanie biur Katowice — stawiamy na wygodę Klientów

Zdajemy sobie sprawę, że należycie oporządzone biuro ma wpływ na atmosferę w firmie, a także pozwala na wydajniejszą pracę. To rozwiązanie wygodne, pozwalające profesjonalistom zadbać o optymalne warunki Państwa pracy, czystość i higienę przestrzeni biurowej. Nasza firma proponuje szeroką ofertę sprzątania biur w każdym zakątku KatowicSprzątamy skutecznie i wydajnie, zapewniając przyjazny proces oraz kontakt – od złożenia zamówienia, poprzez jego realizację, kończąc na rozliczeniu.

Nie można pominąć faktu, iż sprzątanie biur Katowice jest usługą kompleksową, którą mogą Państwo dostosować do indywidualnych potrzeb i warunków lokalu. Oferujemy między innymi:

 • odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, mebli,
 • mycie podłóg,
 • sprzątanie stanowisk pracy,
 • sprzątanie toalety i uzupełnienie środków higienicznych,
 • mycie okien wewnątrz oraz na zewnątrz,
 • sprzątanie szatni,
 • sprzątanie kuchni i przestrzeni wspólnych,
 • na życzenie Klienta wykonujemy również inne niestandardowe usługi.

W ramach usług sprzątania biur stale współpracujemy z wieloma firmami, instytucjami czy organizacjami na rynku. Jeżeli współpraca z firmą sprzątającą układa się pomyślnie, zazwyczaj trwa przez lata, a Klienci polecają ją innym przedsiębiorcom. To sprawia, że sprzątanie biur Katowice znane jest także poza naszą lokalizacją. Dzięki naszym usługom sprzątania biuro Klienta zawsze jest uporządkowane, posprzątane oraz przyjazne wszystkim pracownikom, gościom i innym osobom przebywającym w tej lokalizacji.

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Bądź sprawdź nasz cennik i skorzystaj z jednego z pakietów abonentowych sprzątania biur

Łatwy dojazd z Katowic do naszej siedziby.

Profesjonalne sprzątanie biur Katowice i okolice

Nasi pracownicy zadbają codziennie o czystość w Państwa firmie, wykonując w ramach działań abonamentowych lub jednorazowych usług wybrane czynności. Profesjonalne sprzątanie biur Katowice to między innymi czyszczenie podłóg poprzez mycie lub odkurzanie, dokładne sprzątanie stanowisk pracy i pomieszczeń socjalnych, kuchennych czy magazynowych. Wykonujemy także regularne mycie okien, drzwi wejściowych i przeszkleń, zgodnie ze wszystkimi ustaleniami. Zadbamy w razie potrzeby o dezynfekcję wybranych powierzchni zgodnie z odgórnymi zaleceniami.

O profesjonalizmie naszego podejścia świadczy nie tylko sposób wykonywania prac przez naszych fachowców, ale także używane sprzęty i środki czystości. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych urządzeń czołowych producentów, którzy specjalizują się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla profesjonalistów. Stawiamy także na markowe środki czystości i inne materiały, które w optymalny sposób spełniają swoje zadania. Nasi pracownicy mają także dostęp do w pełni ekologicznych środków czystości, przyjaznych środowisku.

0 %
Terminowość
0
Klientów
0
Klientów
0
Doświadczenia
0
Lat

BDW - nasza specjalność to solidne sprzątanie biur!

firma sprzątająca

Sprzątanie biur - cena usług

Jeśli chodzi o sprzątanie biur, cena za metr kwadratowy może być mocno zróżnicowana. Wpływ na nią miewa wiele czynników, wśród których wyróżniają się przede wszystkim:

 • zakres usług sprzątania biura,
 • rodzaje sprzątanych przestrzeni,
 • częstotliwość ich wykonywania,
 • niestandardowe sprzątanie biur,
 • całkowita powierzchnia do sprzątania,
 • rodzaj umowy – abonament czy jednorazowe usługi.

Sprzątanie biur Katowice wykonywane przez naszą firmę jest w pełni profesjonalną usługą w przystępnej cenie. Szczegóły możecie Państwo poznać, kontaktując się z nami, by uzyskać darmową wycenę.

Cennik – sprzątanie biur w Katowicach

Sprawdź cennik za obsługę abonamentową firmy sprzątającej, dostępną w różnych wariantach - pakietach standard, dla małych oraz dużych firm. Możecie Państwo również zgłosić się na indywidualną wycenę, w szczególności w sytuacjach, gdy zakres prac ma obejmować szczególne działania, wychodzące poza standardową obsługę. Sprzątanie biur Katowice może być w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb. Przystępny cennik, który przedstawiamy, pozwoli Państwu na zapoznanie się z najczęściej wybieranymi opcjami na sprzątanie biur w okolicy.
PAKIET STANDARD

Biura 200 do 400 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 1800 zł netto

MAŁA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 2400 zł netto

DUŻA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, maszynowe mycie podłóg

CENA JUŻ OD 3800 zł netto

Pakiety abonamentowe – sprzątanie biur Katowice

Sprawdź naszą obsługę abonentową

Opcjonalne usługi ekologicznego czyszczenia

Na życzenie Klientów oferujemy wiele usług dodatkowych, wychodzących poza standardowe działanie obejmujące sprzątanie biur Katowice. Świadczymy usługi sprzątania biur używając ekologicznych środków czyszczących i nowoczesnych technologii, co minimalizuje wpływ działań na środowisko i zdrowie pracowników. Jeżeli prowadzicie Państwo firmę dbającą o środowisko i starannie dobierającą kontrahentów, wybór naszych usług jest doskonałą decyzją.

Stworzymy dla Ciebie ofertę

4 kroki do nawiązania współpracy

Krok Pierwszy

Skontaktuj się z nami

Krok Drugi

Wizja lokalna

Krok Trzeci

Wycena oferty

Krok Czwarty

Rozpoczęcie współpracy

Doświadczenie, terminowość i pełna dyskrecja

Posiadając ogromne doświadczenie w branży usług sprzątania, zdajemy sobie sprawę, że w procesie obsługi klienta liczy się nie tylko czystość pomieszczeń i wykonanie powierzonych zadań. Dlatego oprócz tego, w naszej ofercie uwzględniamy także inne, niezwykle ważne aspekty:

 • Doświadczenie – Posiadamy pracowników, którzy mają odpowiednią wiedzę i kompetencje do wykonania jakiegokolwiek zadania dotyczącego utrzymania czystości, w tym w szczególnych warunkach, np. po remoncie lub przeprowadzce biura. Podkreślamy znaczenie detali, które decydują o skutecznym zrealizowaniu zlecenia i osiągnięciu założonego celu. Dokładność w wykonaniu pracy jest dla nas bardzo ważna, więc nawet pozornie niewidoczne zabrudzenia nie umkną naszym pracownikom. Zawsze dążymy do tego, aby czystość w biurowych przestrzeniach była zgodna z ustaleniami.
 • Precyzja i pełna dokładność – wiemy, jak ważne w pracy firmy sprzątającej mogą być detale, które decydują o faktycznie zakończonym zleceniu, osiągnięciu założonych celów. Naszym pracownikom nie umkną nawet nietypowe zabrudzenia, zadbamy o czystość w każdej biurowej przestrzeni zgodnie z ustaleniami.
 • Terminowość – zlecone prace wykonujemy zawsze w ustalonych terminach, które są dogodne, ustalane z Klientem. Mogą Państwo uzyskać szybki termin i krótki czas wykonywania prac, co gwarantujemy dzięki doświadczeniu i precyzyjnie dobranym pracownikom oraz środkom do działania.
 • Dyskrecja – doskonale zdajemy sobie sprawę, iż sprzątanie biur Katowice może wiązać się z dostępem do szczególnie ważnych dla Państwa przestrzeni. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i dyskrecję wykonywanych usług, wszelkie dokumenty i inne przedmioty nasi pracownicy traktują zgodnie z ustaleniami.

Cechy te potwierdzają zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm, jaki zapewniamy wszystkim naszym klientom, bez względu na wielkość sprzątanego biura. Firma sprzątająca BDW to najwyższa jakość usług sprzątania biur zgodna z aktualnym zapotrzebowaniem.

Sprzątanie biur - na czym polega?

Precyzyjne sprzątanie biur w Katowicach wykonywane jest przez profesjonalną firmę. Oferujemy indywidualne potraktowanie każdego Klienta. Szczegóły oferty są ustalane wspólnie. Sprzątanie biur obejmuje różne aspekty, w tym odkurzanie i mycie powierzchni płaskich. Aby poznać cały zakres usług, zapraszamy do składania zapytań.

Usługi sprzątania biur - opinie Klientów

Dobrze wykonane sprzątanie biura znacząco ułatwia pracę firmy. Dlatego też w opiniach naszych klientów jesteśmy firmą zapewniającą profesjonalne, cenione na rynku usługi.

Sprzątanie i dezynfekcja dla firm i instytucji Katowice

Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania biur i dezynfekcji pomieszczeń zarówno w postaci działań jednorazowych, jak i w usłudze abonamentowej.

Oferujemy szeroki wachlarz usług sprzątania biur – wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ponadto zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych i myciem elewacji. Nasi pracownicy zadbają o czystość w Państwa firmie na co dzień, wykonując usługi w ramach działań abonamentowych lub zleconych prac.

Wykonujemy m.in. czyszczenie podłóg poprzez mycie lub odkurzanie, sprzątanie stanowisk pracy i pomieszczeń socjalnych, kuchennych czy magazynowych, regularne mycie drzwi wejściowych, przeszkleń i okien. Nasze usługi dostępne są także w ramach sprzątania ekologicznego. 

Oferujemy również ozonowanie biur i pomieszczeń oraz dezynfekcję za pomocą środków chemicznych. Więcej informacji o oferowanych działaniach w zakresie dezynfekcji można znaleźć tutaj.

Profesjonalne sprzątanie biur - oferta w Katowice

Sprzątanie biur Katowice to usługa kompleksowa – dostosowujemy działania do potrzeb naszych Klientów. Usługę sprzątania biur w Katowicach wykonujemy jednorazowo bądź abonamentowo – sprzątając kilka razy w tygodniu, codziennie, bądź według wymagań Klienta.

Nasza firma sprzątająca świadczy usługi na terenie miasta Katowice, całego województwa Śląskiego oraz okolic.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania biur

Czas potrzebny do wykonania usługi sprzątania biur Katowice zależy przede wszystkim od wielkości powierzchni oraz zakresu prac związanych ze sprzątaniem. Dla sprzątania biur przedstawiamy orientacyjny czas wymagany do realizacji usługi. Zachęcamy do kontaktu, aby ustalić indywidualnie Państwa potrzeby i dobrać odpowiednią ofertę. 

Tak, sprzątamy biura m.in. w Katowicach i jej okolicach. Warto zaznaczyć, iż jako firma sprzątająca świadczymy usługi na terenie całego województwa Śląskiego.

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu – popularny sprzęt firm typu Karcher czy Numatic.

Usługa w zależności od indywidualnych wymagań naszych Klientów zawiera następujące czynności:

 • odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, mebli
 • mycie podłóg
 • sprzątanie stanowisk pracy
 • sprzątanie toalety i uzupełnienie środków higienicznych
 • mycie okien wewnątrz oraz na zewnątrz
 • sprzątanie szatni
 • sprzątanie kuchni
 • na życzenie Klienta wykonujemy również niestandardowe usługi

Kompleksowe podejście pozwala na wykonanie usługi sprzątanie biur Katowice w sposób rzetelny i profesjonalny, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów.

Ofertę sprzątanie biur Katowice tworzymy w oparciu o potrzeby Klienta, a także na podstawie ustalonych warunków. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – ustalimy indywidualne wymagania oraz przygotujemy sprecyzowaną ofertę. Oczywiście można także skorzystać z naszych ofert abonamentowych. Klienci korzystający z usługi abonamentowego sprzątania dla firm mają możliwość skorzystania ze zniżek na wybrane usługi świadczone przez naszą firmę.

Tak,  sprzątamy nawet małe  biura w Katowicach. 

Tak, jesteśmy ubezpieczeni. W przypadku ewentualnej szkody podczas sprzątania biur – bierzemy za nią odpowiedzialność oraz zajmujemy się jej naprawą.

Nie, ponieważ zapewniamy kompleksowe usługi – nasi pracownicy używają dedykowanego i markowego sprzętu do wykonywania usługi – sprzątanie biur Katowice.

Tak, można zmienić warunki umowy. Stawiamy przede wszystkim na kontakt z naszymi Klientami i ich zadowolenie.

 

Tak, można skorzystać z jednorazowej usługi sprzątania biur Katowice. Najczęściej zapotrzebowanie na tego typu usługi są po przeprowadzonych pracach remontowych.  Dość często spotykamy się z sytuacją, gdy Klienci ze względu na zadowolenie z jakości wykonania jednorazowego zlecenia przechodzą na stałą współpracę z naszą firmą.

Sprzątanie biur Katowice - dlaczego warto zdecydować się na usługę

Czyste biuro jest wizytówką każdej firmy. W końcu odwiedzając ją po raz pierwszy klienci czy kontrahenci na początku kierują się pierwszym wrażeniem. Zatem estetyka przestrzeni biurowej ma duże znaczenie. Nie trzeba zatrudniać firmy sprzątającej, gdyż można zdecydować się na outsourcing takich usług. Nasza firma oferuje profesjonalne sprzątanie biur w Katowicach i okolicznych miejscowościach. Poznajcie powody, dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi.

Nasza firma sprzątająca świadczy usługi na terenie miasta Katowice, całego województwa Śląskiego oraz okolic.

Sprzątanie biur Katowice - poznaj wszystkie korzyści

Decydując się na usługę sprzątania biur w Katowicach, zwiększa się konkurencyjność swojej marki na wielu płaszczyznach. Higienicznie czyste biuro, sterylne przestrzenie to bezpieczeństwo dla Państwa pracowników, ale i klientów czy kontrahentów. W wysprzątanym biurze efektywniej się pracuje. Pracownicy nie cierpią z powodu objawów alergii na kurz i mogą być bardziej produktywni. We wnętrzach biura panuje zdrowa atmosfera i praca wykonywana jest chętniej i z większym zapałem. Nasza firma potrafi zadbać o to, by każdego dnia w firmie unosił się zapach czystości, a na półkach nie było żadnego kurzu. Niezależnie od natężenia ruchu w biurze jesteśmy w stanie sprostać zleceniu i wysprzątać biuro po intensywnym dniu pracy, jeszcze zanim klienci i pracownicy przekroczą jego próg kolejnego dnia. Używamy specjalistycznego, profesjonalnego sprzętu. Wśród nich można wymienić odkurzacze piorące, mopy parowe, myjki ciśnieniowe, a także środki czyszczące, które umożliwiają pozbycie się uporczywych plam bez użycia chemii – takich jak gąbki melaminowe. Wybieramy również akcesoria czyszczące nierysujące powierzchni takie jak ścierki z mikrofibry, które świetnie radzą sobie z kurzem. Na życzenie używamy także specjalnych środków do czyszczenia sprzętu biurowego, w tym ekranów. To właśnie na nich, jak i na klawiaturze laptopów i komputerów gromadzi się najwięcej bakterii, nie licząc przestrzeni łazienkowych i kuchennych.

Zdajemy sobie sprawę, że wszystkie akcesoria do sprzątania, jak i środki czystości muszą być dopasowane do poszczególnych powierzchni, tak by nie została naruszona ich struktura. Dbamy, by nie rysować powierzchni drewnianych, a także nadmiernie ich nie moczyć. Stosujemy też odpowiednie pady przy myciu niskonasiąkliwych podłóg ceramicznych, choćby pokrytych gresem podłogowym. Co pewien zalecany czas, stosujemy odpowiednie impregnaty po czyszczeniu powierzchni wysokonasiąkliwych takich jak drewno czy kamień. Dbamy o to, by każdy kąt pomieszczenia biurowego lśnił czystością. Dzięki temu klienci czy kontrahenci już od wejścia będą zachwyceni, bo trzeba powiedzieć, że dobrze prosperująca firma to taka, w której dba się o każdy szczegół od starcia pyłku kurzu po strategie biznesowe. Takie podejście wpisuje się w japońską filozofię biznesową, a jak wiadomo tamtejsze firmy odnoszą wielkie sukcesy na polu międzynarodowym. Warto zatem wdrożyć kaizen w biznesie także na poziomie najmniejszej komórki, czyli dbania o ład i porządek w biurze. Jednocześnie możemy zapewnić, że nasza firma tak samo jak Państwa nieustannie dąży do doskonałości, uzupełniając swój sprzęt sprzątający o nowe rozwiązania, czy dbając o odpowiednią ilość wykwalifikowanych pracowników, by móc wszystkie zlecenia w ramach sprzątania biur w Katowicach i okolicach wykonywać rzetelnie, terminowo i z należytą dokładnością. Skrupulatność w zakresie utrzymywania przestrzeni biurowych w czystości popłaca, bo w czystej przestrzeni nie namnażają się bakterie i wirusy. W związku z tym w pewnym stopniu można zmniejszyć częstotliwość zapadalności na choroby sezonowe wśród pracowników. Zdrowy zespół to produktywny zespół, który może pracować w trybie ciągłym, bez większych perturbacji.             

Sprzątanie biur w Katowicach - oferta zoptymalizowana do indywidualnych potrzeb firmy

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować optymalne rozwiązania i zasoby ludzkie. W zależności od wielkości biura angażujemy odpowiednią ilość pracowników sprzątających, by wykonać wszystkie zlecone prace w ustalonym czasie. Bardzo skrupulatnie trzymamy się naszego grafiku. Jeśli jest potrzeba, by wszystkie prace zostały wykonane zanim do biura trafią pracownicy, robimy wszystko, by sprostać oczekiwaniom. Pomaga nam w tym profesjonalny sprzęt, który stosujemy w czasie sprzątania biur w Katowicach. Mamy tu na myśli choćby odkurzacze piorące Numatic czy myjki do okien Karcher. Oczywiście używamy również myjek ciśnieniowych, które świetnie sprawdzają się do mycia schodów zewnętrznych, ścieżek, parkingów, płotów, elewacji. Na życzenie wykonujemy również takie prace porządkowe i w takim przypadku wycena jest indywidualna i nie wchodzi w skład oferty standard czy oferty abonamentowe dla małych i dużych firm. Oczywiście jeśli takie usługi mają być wykonywane regularnie to mogą być wliczone do oferty abonamentowej. Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy elastycznie, a oferta jest w pełni zoptymalizowana do potrzeb danej firmy.         

Sprzątanie biur w Katowicach - do skorzystania z usług przekonają opinie zadowolonych klientów

Wielu naszych klientów polega na nas już od lat. W końcu jesteśmy firmą z długoletnimi tradycjami. Zgodnie stwierdzają, że od czasu, gdy zdecydowali się na nasze usługi nie muszą martwić się o dobre warunki pracy, a także mogą lepiej optymalizować koszty. Zatrudnianie osób do sprzątania w firmie jest znacznie bardziej obciążające dla budżetu niż outsourcing usług. Zawarcie umowy abonamentowej z naszą firmą to bardzo wygodne rozwiązanie, tym bardziej że można odliczyć część kosztów w ramach VAT. Jednocześnie nie trzeba obawiać się, że usługa w sytuacji wizytacji ważnych gości nie będzie wykonana na czas. Wystarczy skontaktować się z nami, a dostosujemy kapitał ludzki do potrzeb i wykonamy powierzone zadania w krótkim czasie, a jednocześnie bez żadnych niedoróbek. Nasi pracownicy są zgraną ekipą, w której każdy przed wykonaniem zlecenia wie, czym się ma zająć. Rozdzielenie prac sprawia, że wszystkie czynności mogą być wykonane szybciej, a jednocześnie koszty są mniejsze, bo firma płaci za konkretne wykonywane usługi na danej powierzchni i nie musi już opłacać każdego pracownika z osobna. Zarówno w małym, jak i dużym biurze na outsourcingu usługi sprzątania można zaoszczędzić. Jednocześnie wachlarz usług jest często znacznie szerszy niż przy zatrudnieniu pracownika do sprzątania, któremu dodatkowo trzeba zapewnić właściwe środki czystości i akcesoria. W ramach naszych usług dodatkowych można zdecydować się nawet na dezynfekcję pomieszczeń biurowych, czy toalet, co w czasie trwania pandemii koronawirusa doceniło wielu naszych klientów. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do wykonania ozonowania pomieszczeń biurowych, ale i samochodów służbowych czy przestrzeni wspólnych gdzie przebywają pracownicy. Usługa ozonowania jako dodatkowa usługa w ramach usługi – sprzątanie biur Katowice zazwyczaj trwa do godziny i dzięki niej można zapewnić sterylną czystość każdej przestrzeni. 

Sprzątanie biur w Katowicach - dbamy nie tylko o komfort naszych klientów, ale i naszych pracowników

Jeżeli szukają Państwo firmy sprzątającej, w której pracownicy przychodzą do pracy zadowoleni i wychodzą z niej usatysfakcjonowani, to na pewno taką firmą jest BDW usługi sprzątające. Nasi pracownicy do każdego zlecenia, czyli sprzątania biura w Katowicach podchodzą z pełnym profesjonalizmem, a jednocześnie mogą polegać na pomocy profesjonalnego sprzętu. To ogranicza ich zmęczenie podczas pracy i jednocześnie zwiększa jej efektywność. Dbamy o komfort naszych pracowników oferując im sprzęt sprzątający najbardziej renomowanych firm. Dobre wyposażenie sprawia, że jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkich naszych klientów danego dnia i wykonać wszystkie zlecone prace terminowo. Nasi pracownicy nigdy nie są przemęczeni. Dbamy, by dzięki akcesoriom do sprzątania nie musieli nadmiernie obciążać kręgosłupa, a jednocześnie mogli wykonywać bezpiecznie prace na wysokości, korzystając z drabin i wysięgników. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że wszyscy pracownicy przechodzą regularne badania i są przygotowani do wykonywania pracy, wykonują ją chętnie i drobiazgowo. 

Sprzątanie Katowice - możesz zlecić nam niestandardowe prace

W ramach sprzątania biura w Katowicach czy innym pobliskim mieście w województwie śląskim możesz zlecić nam również pace dodatkowe. Oprócz mycia podłóg, stanowisk pracy, okien czy toalet bądź kuchni, możemy zająć się także terenem przed budynkiem. Oferujemy nie tylko dezynfekcję czy ozonowanie, ale również koszenie, odśnieżanie czy mycie elewacji. Możemy zająć się nawet pielęgnacją ogrodu, czyli podlewaniem trawnika i roślin. W ramach niestandardowych prac mogą Państwo zlecić nam również sprzątanie dodatkowe, gdy zajdzie taka potrzeba. Możemy wykonać sprzątanie po imprezie integracyjnej czy evencie firmowym odbywającym się w budynku firmy. Dzięki temu w prace porządkowe nie muszą Państwo angażować własnych pracowników, mogą oni wrócić do domu i zregenerować się przed kolejnym dniem pracy.   

Usługa sprzątanie biur Katowice gwarantuje liczne korzyści, czasem takie, o których się nawet nie myślało. W końcu fakt, że czyste biuro wpływa na produktywność czy kreatywność pracowników, a także ich stan zdrowia nie zawsze jest dostrzegalny przez pracodawców. Identyfikacja wizualna to coś bardzo ważnego w dzisiejszym świecie biznesu i dotyczy nie tylko logotypu marki, ale również tego w jaki sposób zorganizowana jest przestrzeń biurowa firmy. Na pewno higieniczna czystość wnętrza jest czynnikiem przyciągającym dla klientów. W dzisiejszych czasach, gdy oferty poszczególnych firm w danej branży są bardzo zbliżone liczą się najmniejsze niuanse, takie jak estetyczne i czyste wnętrze, w którym przyjemnie się przebywa.                    

Sprzątanie Katowice - postaw na profesjonalistów i najwyższą jakość usług

Utrzymanie czystości w miejscu pracy, ale też w miejscach użytku publicznego jest niezbędne dla zachowania bhp, ale i prestiżu danego miejsca. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Oferujemy sprzątanie na terenie Katowic i okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowanie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość usług.
Sprzątanie w Katowicach – poznaj naszą ofertę

Sprzątanie Katowice - poznaj naszą ofertę

Rozumiemy, że dla większości z Was brakuje czasu, dlatego proponujemy nasze usługi sprzątania w Katowicach i okolicach. Oferujemy kompleksową usługę – sprzątanie biur Katowice dużych budynków biurowych, małych biur oraz pomieszczeń przeznaczonych dla użytku publicznego. Dzięki temu będziesz mieć więcej czasu na inne ważne zadania. W naszej ofercie można znaleźć m.in.:

 • maszynowe mycie podłóg;
 • mycie okien i całych elewacji, także na wysokości;
 • odkurzanie przemysłowe;
 • czyszczenie schodów;
 • mycie klatek schodowych;
 • dbanie o przestrzeń biurową;
 • wymianę mydła i mycie łazienek oraz toalet;
 • sprzątanie zaplecza biurowego;
 • sprzątanie zaplecza socjalnego i kuchni pracowników.

Dzięki dobrze wykonanym usługom zyskujecie nie tylko czystą przestrzeń, lecz także miejsce, w którym lepiej się wypoczywa czy nawet pracuje. Nie od dziś wiadomo, że czyste i schludne pomieszczenia przyczyniają się do dobrej opinii firmy, a także pozytywnie wpływają na wydajność pracowników. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że sprzątanie po remoncie może być trudne, szczególnie jeśli brakuje czasu. Dlatego oferujemy nasze usługi, aby pomóc Wam cieszyć się odnowionym mieszkaniem czy biurem bez konieczności martwienia się o własnoręczne sprzątanie. Usuniemy resztki materiału, uporządkujemy przestrzeń i sprawimy, że będziecie wręcz zachwyceni efektem. Nasze usługi można wykupić w wersji jednorazowej, ale i większym pakiecie. Wszystko zależy od Waszych potrzeb. Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu biur Katowice, ale nie tylko. Specjalizujemy się również w okolicznych miejscowościach oraz na terenie całego województwa śląskiego. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie i umiejętności, dzięki czemu wszystkie prace są przez nich wykonywane z największą precyzją i dokładnością. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość usług.

Sprzątanie Katowice - sprzątanie ekologiczne na czym polega?

Wiemy jak ważna jest ekologia i ochrona środowiska. Dlatego też dbając o naszych klientów, którzy cenią sobie ochronę środowiska, oferujemy sprzątanie ekologiczne. W tym celu używamy tylko i wyłącznie środków czystości, które są bezpieczne dla środowiska, nie powodują jego zanieczyszczenia, a jednocześnie pozwalają na osiągnięcie idealnie czystej powierzchni czy miejsca pracy. Dzięki temu, Wasza firma może zyskać jeszcze większy prestiż, a także przyciągnąć nowych kontrahentów, którzy cenią sobie rozwiązania ekologiczne. Dlatego taka opcja wydaje się słusznym wyborem.

Firma sprzątająca Katowice - postaw na jakość usług

W miejscu pracy należy zadbać o czystość. W nienagannym porządku powinno być nie tylko stanowisko pracy, lecz całe biuro. Jednocześnie obowiązkiem pracowników nie jest sprzątanie tej przestrzeni. Warto więc postawić na sprawdzone rozwiązania i skorzystać z usług sprzątania, które oferuje firma sprzątająca Katowice.

Czy warto zatrudnić firmę sprzątającą Katowice, prowadząc małą działalność gospodarczą?

Prowadzenie działalności gospodarczej nie jest łatwe. Zatrudnianie firmy sprzątającej wiąże się z wysokimi kosztami, jednocześnie jest konieczne zapewnienie konkurencyjnej oferty. Jednocześnie małe rzeczy mają duże znaczenie i liczy się nawet wygląd stanowiska pracy. Czy jednak rzeczywiście konieczne jest zatrudnianie firmy sprzątającej przy prowadzeniu małej firmy? Odpowiedź jest tylko jedna: oczywiście, że tak. W ten prosty sposób zaoszczędzicie czas, który możecie wykorzystać, choćby na przygotowanie ciekawej oferty dla klientów. Wasze biuro, niezależnie od kubatury, zawsze będzie prezentować się świetnie. Ale na tym zalety się nie kończą. W końcu stworzycie przestrzeń, która będzie funkcjonalna i będzie dobrze się prezentować. Odwiedzający Waszą firmę, czy to klienci czy dostawcy będą pod dużym wrażeniem. Nie ma się co oszukiwać, wynajęcie zewnętrznej firmy sprzątającej z Katowic jest rozwiązaniem wygodnym, a jednocześnie koszty takich usług nie są wysokie. Nie można też zapominać, że w czystym biurze lepiej się pracuje i co ważne wydajność jest większa.

Czy prowadząc magazyn należy wspomóc się usługami, które oferuje firma sprzątająca Katowice?

W ramach prowadzonej działalności proponujemy także bardzo ważną usługę, wpływającą na dobre samopoczucie i zdrowie pracowników oraz Klientów i kontrahentów. Należy do nich dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń.
Jest to usługa, dzięki której likwidowane są:
• bakterie,
• wirusy
• i wszelkiego typu grzyby.

Dodatkowo, czas ozonowania pomieszczeń może wynosić zaledwie 1 godzinę, po której ozonowane pomieszczenia są gotowe do bezpośredniego użytku. Wynika to z faktu, że stosowana metoda dezynfekcji to ozon, który szybko i skutecznie neutralizuje bakterie i wirusy, pozostawiając pomieszczenia czyste i bezpieczne do użytku.

Czyste miejsce pracy rzeczywiście wpływa na wygodę, ale też na bezpieczeństwo. Jeżeli prowadzicie magazyn z produktami spożywczymi, to musicie pamiętać, że czystość to podstawa. Niestety, jeżeli dojdzie do zanieczyszczenia jakiegokolwiek towaru, twoja firma może zostać zamknięta, szczególnie jeśli inspektor sanitarny znajdzie brud lub zanieczyszczenia, które mogą przyczynić się do chorób. Teoretycznie każdy pracownik powinien dbać, aby nie doszło do zanieczyszczenia jego stanowiska pracy, jednak w wielu przypadkach tak nie jest, dlatego dla bezpieczeństwa produktów spożywczych i odbiorców towarów, lepiej zatrudnić firmę sprzątającą z Katowic. Powinieneś wiedzieć, że taka firma będzie używać produktów dostosowanych do miejsca, które sprząta. Mogą to być produkty ekologiczne, które nie mają negatywnego wpływu na towary. Czyszczenie magazynów powinno odbywać się regularnie. W ten sposób można uniknąć problemów z zagnieżdżeniem się insektów, które pojawiają się szybko. Wystarczy tylko zepsuty produkt spożywczy lub zanieczyszczone stanowisko pracy. Jeżeli stanowisko pracy okaże się w fatalnym stanie lub brud zostanie zauważony przez inspektora sanitarnego, twoja firma zostanie nałożona bardzo wysoka kara finansowa. Stracisz też coś innego, prestiż i klienci nie będą zamawiać od ciebie towarów.. Jeżeli dojdzie do zatrucia lub jakakolwiek osoba na tym ucierpi, to Wasza firma może zostać zaskarżona i w wielu przypadkach sędziowie nakazują zadośćuczynienie w formie odszkodowania. Wysokie odszkodowania z kolei mogą przyczynić się do Waszego bankructwa, a wystarczy tak niewiele. W końcu wystarczy tylko zatrudnić firmę sprzątającą z Katowic.

Firma sprzątająca Katowice - jak znaleźć dobrą firmę sprzątającą?

Znalezienie dobrej firmy sprzątającej (Katowice) nie musi być trudne. Wystarczy znaleźć firmę, która posiada doświadczenie i zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Duże znaczenie ma także fakt, jakim sprzętem dana firma sprzątająca dysponuje. Trzeba przyznać, że lepiej wybrać firmę, która rzeczywiście posiada dużo sprzętu i to wysokiej jakości, który zapewnia maksymalną efektywność pracy. Przy wyborze należy kierować się także opiniami. Warto zdawać sobie sprawę, że praca w biurze, magazynie, czy miejscu użytku publicznego wiąże się z całodzienną aktywnością. Pracownicy, kurierzy, interesanci, przychodzą i wychodzą. Prowadzony ciągle ruch powoduje, że powierzchnia jest zanieczyszczona i zaśmiecona. Ruch powietrza przynosi z sobą rozpylanie drobin kurzu, które mogą wywołać uczulenia alergiczne i astmę. Biorąc pod uwagę specyfikę pracy biurowej czy też magazynów, trzeba pamiętać, że zadbanie o czystość jest ważne dla zdrowia, bezpieczeństwa, wygody czy wydajności. Pracownicy opuszczają miejsce pracy zazwyczaj w godzinach popołudniowych czy wczesno wieczornych i następnego dnia powinni przyjść już do czystego miejsca pracy. Warto więc zatrudnić firmę sprzątającą z Katowic, dzięki której stanowiska pracy zawsze będą czyste. Firma sprzątająca przygotuje pomieszczenia na przybycie pracowników kolejnego dnia, przygotuje stanowiska pracy poprzez odkurzenie wykładzin, umycie podłóg czy dezynfekcję. Dobra firma sprzątająca oferuje wysokie jakości usługi i pełen profesjonalizm. Co również ważne, pracownicy mają doświadczenie w sprzątaniu biur i zawsze szanują zasady BHP oraz RODO. Zaletą firmy sprzątającej jest fakt, że możecie zaoszczędzić. Wynika to z faktu, że firmy sprzątające dysponują swoim sprzętem i swoimi produktami do czyszczenia, zatem nie musicie ich kupować. Jednocześnie nie musicie zatrudniać stałej kadry pracowniczej, która będzie zajmować się sprzątaniem, lecz zatrudnicie firmę zewnętrzną, która będzie sprzątać cyklicznie. Wybierając dobrą firmę sprzątającą możecie porozumieć się w sprawie szczegółów, a więc możecie ustalić zakres prac, ale i godziny sprzątania. Firma sprzątająca Katowice może zająć się uporządkowaniem biura przed ważnym spotkaniem biznesowym, ale też może wykonać dla Was sprzątanie na specjalne zamówienie, a więc w sytuacji, gdy w danym miejscu odbyła się impreza branżowa. Zatem trzeba przyznać, że takie rozwiązanie zapewnia maksimum wygody.

Czy warto zatrudnić firmę sprzątającą do restauracji?

Mówi się, że o czystość w restauracji czy na kuchni powinni dbać pracownicy, ale z drugiej strony jeżeli w restauracji jest duży ruch nie zawsze jest to możliwe. Niestety może dojść do sytuacji, że z powodu braku czasu jakość usług na tym ucierpi. Na szczęście istnieje dobre rozwiązanie, a mianowicie zatrudnienie firmy sprzątającej z Katowic, która zajmie się sprzątaniem kuchni i sali restauracyjnej, podczas gdy pracownicy skupią się już tylko i wyłącznie na jakości obsługi i gotowaniu. Firma sprzątająca Katowice pozwoli zachować w restauracji nieskazitelny porządek, a jak wiadomo higiena w restauracji jest ważna. Warto zatrudnić firmę sprzątającą z Katowic, która gwarantuje najwyższą jakość usług w korzystnej cenie!

Jakimi cechami zatem powinna się wyróżniać firma sprzątająca?

Czyste i pachnące pomieszczenia biurowe są przede wszystkim doskonałą wizytówką firmy, wpływającą na opinię zarówno Klientów, jak i kontrahentów.
Ponadto są gwarantem komfortu i wysokiej wydajności pracy. Rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się w zakresie utrzymania czystości w biurach, jest zlecenie usługi profesjonalnej firmie sprzątającej.
Do najważniejszych zalet takiego rozstrzygnięcia należą między innymi: brak konieczności zatrudniania pracownika do sprzątania. I co ważniejsze brak konieczności intensywnego szukania zastępstwa na czas choroby osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości. Ponadto zlecenie sprzątania biura firmie zewnętrznej pozwala na dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb i godzin pracy biura.
Ważny natomiast jest wybór firmy sprzątającej, która w pełni spełni oczekiwania i dodatkowo zaproponuje atrakcyjną cenę za usługi.
Jakimi cechami zatem powinna się wyróżniać firma sprzątająca?
Jaką wybrać na terenie Katowic?

Firma sprzątająca Katowice.

Poszukując na terenie Katowic profesjonalnej firmy sprzątającej, z pewnością warto zwrócić uwagę na naszą firmę BDW B. Seweryn D. Łączyński sp. J.
Jesteśmy bowiem zespołem profesjonalistów wykonujących usługi w sposób uniwersalny. Naszą ofertę usług sprzątania potrafimy skonfigurować w sposób całkowicie dopasowany do potrzeb i oczekiwać naszych Klientów. Posiadamy bowiem w propozycji zarówno gotowe pakiety abonamentowe, jak i możliwość realizacji indywidualnych prac. Ponadto nasz specjalnie przeszkolony personel idealnie czyści nawet trudno dostępne miejsca, używając tylko i wyłącznie profesjonalnych środków czystości. Bezwzględnych dla brudu, ale łagodnych dla natury, zdrowia i życia ludzi. Posługujemy się też profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem, który wynosi jakość wykonywanych usług na najwyższy możliwy poziom i znacznie skraca czas wykonywanych prac.

BDW. Firma sprzątająca Katowice- zakres usług.

Standardowa usługa sprzątania biura obejmuje między innymi:
• czyszczenie frontów biurek, mebli i urządzeń biurowych.
• Odkurzanie przemysłowe dywanów i wykładzin.
• Mycie podłóg, schodów oraz klatek schodowych.
• Sprzątanie szatni, kuchni, toalet oraz pomieszczeń socjalnych.
• Regularne uzupełnianie mydeł, papieru toaletowego i ręczników papierowych.
• Mycie powierzchni szklanych w tym różnego typu ścianek działowych.

BDW- wyjątkowa, proekologiczna firma sprzątająca Katowice.

Ponadto w ramach naszych propozycji jako jedna z niewielu firm posiadamy usługę sprzątania ekologicznego. Jako kochający przyrodę, odpowiedzialni profesjonaliści doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, że stosowane przez nas środki chemiczne mogą niszczyć środowisko naturalne, w którym przyjdzie żyć przyszłym pokoleniom. W związku z tym gorąco zachęcamy do ochrony świata poprzez wybór właśnie tej propozycji. Jest ona bowiem gwarantem stosowania tylko i wyłącznie środków czystości, które posiadają specjalne atesty, poświadczające bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. I są jednocześnie bezlitosne dla wszelkiego typu zabrudzeń. 

Firma sprzątająca BDW- inne ważne usługi.

W ramach prowadzonej działalności proponujemy także bardzo ważną usługę, wpływającą na dobre samopoczucie i zdrowie pracowników oraz Klientów i kontrahentów. Należy do nich dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń.
Jest to usługa, dzięki której likwidowane są:
• bakterie,
• wirusy
• i wszelkiego typu grzyby.
Ponadto czas ozonowania pomieszczeń może wynosić zaledwie 1 godzinę, po której ozonowane pomieszczenia są gotowe do bezpośredniego użytku. Wynika to z faktu, że stosowane do dezynfekcji i

BDW- firma sprzątająca Katowice- korzyści ze współpracy.

Podstawową korzyścią ze współpracy z nami jest spokój naszych Klientów. Ponieważ prace porządkowe przeprowadzamy po godzinach pracy biura. Ponadto zawsze dysponujemy pracownikami zastępczymi, zatem nasze usługi wykonujemy terminowo i skrupulatnie. Nie bez znaczenia są też proponowane przez nas atrakcyjne i konkurencyjne ceny.
Zachęcamy zatem gorąco do nawiązania kontaktu i skorzystania z jednego z abonamentów lub bezpłatnej wyceny. Jesteśmy przekonani, że w ramach nawiązania próbnej współpracy nawiążemy długą i owocną kooperację.