...

Sprzątanie biur Chorzów – firma sprzątająca BDW – Sprzątanie Chorzów

Start / Sprzątanie biur Chorzów – firma sprzątająca BDW – Sprzątanie Chorzów

Profesjonalne sprzątanie biur Chorzów pozwala zagwarantować najwyższą jakość usług w przystępnej cenie. Firma sprzątająca BDW zapewnia satysfakcję z wykonanych prac dzięki bogatemu doświadczeniu, użyciu optymalnie dobranych środków i wysokiej dokładności. Zadbamy o sprzątanie biur, czystość w Państwa firmie zarówno w codziennym serwisie, jak i okazjonalnym – w zależności od indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu.

BDW - rzetelna firma sprzątająca w Twoim mieście

Sprzątanie biur jest coraz popularniejszą usługą, z której korzystają zarówno firmy małe, jak i te duże z Chorzowie. Jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że biuro zostanie odpowiednio posprzątane, z zachowaniem najwyższych standardów, to niezbędne będzie zamówienie usługi sprzątania w firmie zewnętrznej. Nasza propozycja jako firmy specjalizującej się w pracach takich jak sprzątanie biur Chorzów jest doskonałym rozwiązaniem. 

Warto zaznaczyć, iż usługa sprzątania biur w naszym wykonaniu przynosi przeliczalne oszczędności i korzyści. Nie jest nim tylko zaoszczędzony przez Państwa na sprzątaniu czas. Usługa sprzątania biur w Chorzowie wpływa także na zwiększenie wydajności firmy oraz poprawę atmosfery. Solidnie wykonane sprzątanie biur pozytywnie oddziałuje na zadowolenie wszystkich pracowników i innych osób przebywających w biurze.

Pomagamy instytucjom i firmom zadbać o czystość i bezpieczeństwo związane z higieną, odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania i dezynfekcji biur oraz pomieszczeń w Chorzowie. Usługi oferujemy w formie działań jednorazowych, jak i w ramach serwisu abonamentowego.

Sprzątanie biur Chorzów — stawiamy na wygodę Klientów

Zdajemy sobie sprawę, że należycie oporządzone biuro ma wpływ na atmosferę w firmie, a także pozwala na wydajniejszą pracę. To rozwiązanie wygodne, pozwalające profesjonalistom zadbać o optymalne warunki Państwa pracy, czystość i higienę przestrzeni biurowej. Nasza firma proponuje szeroką ofertę sprzątania biur w każdym zakątku ChorzowaSprzątamy skutecznie i wydajnie, zapewniając przyjazny proces oraz kontakt – od złożenia zamówienia, poprzez jego realizację, kończąc na rozliczeniu.

Nie można pominąć faktu, iż sprzątanie biur Chorzów jest usługą kompleksową, którą mogą Państwo dostosować do indywidualnych potrzeb i warunków lokalu. Oferujemy między innymi:

 • odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, mebli,
 • mycie podłóg,
 • sprzątanie stanowisk pracy,
 • sprzątanie toalety i uzupełnienie środków higienicznych,
 • mycie okien wewnątrz oraz na zewnątrz,
 • sprzątanie szatni,
 • sprzątanie kuchni i przestrzeni wspólnych,
 • na życzenie Klienta wykonujemy również inne niestandardowe usługi.

W ramach usług sprzątania biur stale współpracujemy z wieloma firmami, instytucjami czy organizacjami na rynku. Jeżeli współpraca z firmą sprzątającą układa się pomyślnie, zazwyczaj trwa przez lata, a Klienci polecają ją innym przedsiębiorcom. To sprawia, że sprzątanie biur Chorzów znane jest także poza naszą lokalizacją. Dzięki naszym usługom sprzątania biuro Klienta zawsze jest uporządkowane, posprzątane oraz przyjazne wszystkim pracownikom, gościom i innym osobom przebywającym w tej lokalizacji.

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Bądź sprawdź nasz cennik i skorzystaj z jednego z pakietów abonentowych sprzątania biur

Łatwy dojazd z Chorzowa do naszej siedziby.

Profesjonalne sprzątanie biur Chorzów i okolice

Nasi pracownicy zadbają codziennie o czystość w Państwa firmie, wykonując w ramach działań abonamentowych lub jednorazowych usług wybrane czynności. Profesjonalne sprzątanie biur Chorzów to między innymi czyszczenie podłóg poprzez mycie lub odkurzanie, dokładne sprzątanie stanowisk pracy i pomieszczeń socjalnych, kuchennych czy magazynowych. Wykonujemy także regularne mycie okien, drzwi wejściowych i przeszkleń, zgodnie ze wszystkimi ustaleniami. Zadbamy w razie potrzeby o dezynfekcję wybranych powierzchni zgodnie z odgórnymi zaleceniami.

O profesjonalizmie naszego podejścia świadczy nie tylko sposób wykonywania prac przez naszych fachowców, ale także używane sprzęty i środki czystości. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych urządzeń czołowych producentów, którzy specjalizują się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla profesjonalistów. Stawiamy także na markowe środki czystości i inne materiały, które w optymalny sposób spełniają swoje zadania. Nasi pracownicy mają także dostęp do w pełni ekologicznych środków czystości, przyjaznych środowisku.

0 %
Terminowość
0
Klientów
0
Klientów
0
Doświadczenia
0
Lat

BDW - nasza specjalność to solidne sprzątanie biur!

firma sprzątająca

Sprzątanie biur - cena usług

Jeśli chodzi o sprzątanie biur, cena za metr kwadratowy może być mocno zróżnicowana. Wpływ na nią miewa wiele czynników, wśród których wyróżniają się przede wszystkim:

 • zakres usług sprzątania biura,
 • rodzaje sprzątanych przestrzeni,
 • częstotliwość ich wykonywania,
 • niestandardowe sprzątanie biur,
 • całkowita powierzchnia do sprzątania,
 • rodzaj umowy – abonament czy jednorazowe usługi.

Sprzątanie biur Chorzów wykonywane przez naszą firmę jest w pełni profesjonalną usługą w przystępnej cenie. Szczegóły możecie Państwo poznać, kontaktując się z nami, by uzyskać darmową wycenę.

Cennik – sprzątanie biur w Chorzowie

Sprawdź cennik za obsługę abonamentową firmy sprzątającej, dostępną w różnych wariantach - pakietach standard, dla małych oraz dużych firm. Możecie Państwo również zgłosić się na indywidualną wycenę, w szczególności w sytuacjach, gdy zakres prac ma obejmować szczególne działania, wychodzące poza standardową obsługę. Sprzątanie biur Chorzów może być w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb. Przystępny cennik, który przedstawiamy, pozwoli Państwu na zapoznanie się z najczęściej wybieranymi opcjami na sprzątanie biur w okolicy.
PAKIET STANDARD

Biura 200 do 400 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 1800 zł netto

MAŁA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 2400 zł netto

DUŻA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, maszynowe mycie podłóg

CENA JUŻ OD 3800 zł netto

Pakiety abonamentowe – sprzątanie biur Chorzów 

Sprawdź naszą obsługę abonentową

Opcjonalne usługi ekologicznego czyszczenia

Na życzenie Klientów oferujemy wiele usług dodatkowych, wychodzących poza standardowe działanie obejmujące sprzątanie biur Chorzów. Świadczymy usługi sprzątania biur używając ekologicznych środków czyszczących i nowoczesnych technologii, co minimalizuje wpływ działań na środowisko i zdrowie pracowników. Jeżeli prowadzicie Państwo firmę dbającą o środowisko i starannie dobierającą kontrahentów, wybór naszych usług jest doskonałą decyzją.

Stworzymy dla Ciebie ofertę

4 kroki do nawiązania współpracy

Krok Pierwszy

Skontaktuj się z nami

Krok Drugi

Wizja lokalna

Krok Trzeci

Wycena oferty

Krok Czwarty

Rozpoczęcie współpracy

Doświadczenie, terminowość i pełna dyskrecja

Mając solidne doświadczenie na rynku firm świadczących usługi takie jak sprzątanie biur Chorzów, zdajemy sobie sprawę, że w procesie obsługi liczą się nie tylko czyste pomieszczenia i kompleksowo wykonane powierzone zadania. To podstawa, którą w naszej ofercie uzupełniają bardzo ważne aspekty:

 • Doświadczenie – dysponujemy pracownikami mającymi odpowiednią wiedzę i umiejętności, by podołać każdemu wyzwaniu związanemu z utrzymaniem czystości, a także sprzątaniem w szczególnych warunkach, na przykład po remoncie czy przeprowadzce biura.
 • Precyzja i pełna dokładność – wiemy, jak ważne w pracy firmy sprzątającej mogą być detale, które decydują o faktycznie zakończonym zleceniu, osiągnięciu założonych celów. Naszym pracownikom nie umkną nawet nietypowe zabrudzenia, zadbamy o czystość w każdej biurowej przestrzeni zgodnie z ustaleniami.
 • Terminowość – zlecone prace wykonujemy zawsze w ustalonych terminach, które są dogodne, ustalane z Klientem. Mogą Państwo uzyskać szybki termin i krótki czas wykonywania prac, co gwarantujemy dzięki doświadczeniu i precyzyjnie dobranym pracownikom oraz środkom do działania.
 • Dyskrecja – doskonale zdajemy sobie sprawę, iż sprzątanie biur Chorzów może wiązać się z dostępem do szczególnie ważnych dla Państwa przestrzeni. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i dyskrecję wykonywanych usług, wszelkie dokumenty i inne przedmioty nasi pracownicy traktują zgodnie z ustaleniami.

Cechy te potwierdzają zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm, jaki zapewniamy wszystkim naszym klientom, bez względu na wielkość sprzątanego biura. Firma sprzątająca BDW to najwyższa jakość usług sprzątania biur zgodna z aktualnym zapotrzebowaniem.

Sprzątanie biur - na czym polega?

Precyzyjne sprzątanie biur w Chorzowie wykonywane przez profesjonalną firmę obejmuje wybrane aspekty usługi. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, wspólnie z nim ustalane są szczegóły oferty. Sprzątanie biur nie musi dotyczyć jedynie odkurzania czy mycia powierzchni płaskich. Pełen zakres usług mogą Państwo poznać, wysyłając do nas zapytanie.

Usługi sprzątania biur - opinie Klientów

Dobrze wykonane sprzątanie biura znacząco ułatwia pracę firmy. Dlatego też w opiniach naszych klientów jesteśmy firmą zapewniającą profesjonalne, cenione na rynku usługi.

Sprzątanie i dezynfekcja dla firm i instytucji Chorzów

Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania biur i dezynfekcji pomieszczeń zarówno w postaci działań jednorazowych, jak i w usłudze abonamentowej.

Oferujemy szeroki wachlarz usług sprzątania biur – wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ponadto zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych i myciem elewacji. Nasi pracownicy zadbają o czystość w Państwa firmie na co dzień, wykonując usługi w ramach działań abonamentowych lub zleconych prac.

Wykonujemy m.in. czyszczenie podłóg poprzez mycie lub odkurzanie, sprzątanie stanowisk pracy i pomieszczeń socjalnych, kuchennych czy magazynowych, regularne mycie drzwi wejściowych, przeszkleń i okien. Nasze usługi dostępne są także w ramach sprzątania ekologicznego. 

Oferujemy również ozonowanie biur i pomieszczeń oraz dezynfekcję za pomocą środków chemicznych. Więcej informacji o oferowanych działaniach w zakresie dezynfekcji można znaleźć tutaj.

Profesjonalne sprzątanie biur - oferta w Chorzowie

Sprzątanie biur Chorzów to usługa kompleksowa – dostosowujemy działania do potrzeb naszych Klientów. Usługę sprzątania biur w Chorzowie wykonujemy jednorazowo bądź abonamentowo – sprzątając kilka razy w tygodniu, codziennie, bądź według wymagań Klienta.

Nasza firma sprzątająca świadczy usługi na terenie miasta Chorzów, całego województwa Śląskiego oraz okolic.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania biur

Czas potrzebny do wykonania usługi sprzątania biur Chorzów zależy przede wszystkim od wielkości powierzchni oraz zakresu prac związanych ze sprzątaniem. Dla sprzątania biur przedstawiamy orientacyjny czas wymagany do realizacji usługi. Zachęcamy do kontaktu, aby ustalić indywidualnie Państwa potrzeby i dobrać odpowiednią ofertę. 

Tak, sprzątamy biura m.in. w Chorzowie i jej okolicach. Warto zaznaczyć, iż jako firma sprzątająca świadczymy usługi na terenie całego województwa Śląskiego.

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu – popularny sprzęt firm typu Karcher czy Numatic.

Usługa w zależności od indywidualnych wymagań naszych Klientów zawiera następujące czynności:

 • odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, mebli
 • mycie podłóg
 • sprzątanie stanowisk pracy
 • sprzątanie toalety i uzupełnienie środków higienicznych
 • mycie okien wewnątrz oraz na zewnątrz
 • sprzątanie szatni
 • sprzątanie kuchni
 • na życzenie Klienta wykonujemy również niestandardowe usługi

Kompleksowe podejście pozwala na wykonanie usługi sprzątanie biur Chorzów w sposób rzetelny i profesjonalny, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów.

Ofertę sprzątanie biur Chorzów tworzymy w oparciu o potrzeby Klienta, a także na podstawie ustalonych warunków. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – ustalimy indywidualne wymagania oraz przygotujemy sprecyzowaną ofertę. Oczywiście można także skorzystać z naszych ofert abonamentowych. Klienci korzystający z usługi abonamentowego sprzątania dla firm mają możliwość skorzystania ze zniżek na wybrane usługi świadczone przez naszą firmę.

Tak,  sprzątamy nawet małe  biura w Chorzowie. 

Tak, jesteśmy ubezpieczeni. W przypadku ewentualnej szkody podczas sprzątania biur – bierzemy za nią odpowiedzialność oraz zajmujemy się jej naprawą.

Nie, ponieważ zapewniamy kompleksowe usługi – nasi pracownicy używają dedykowanego i markowego sprzętu do wykonywania usługi – sprzątanie biur Chorzów.

Tak, można zmienić warunki umowy. Stawiamy przede wszystkim na kontakt z naszymi Klientami i ich zadowolenie.

 

Tak, można skorzystać z jednorazowej usługi sprzątania biur Chorzów. Najczęściej zapotrzebowanie na tego typu usługi są po przeprowadzonych pracach remontowych.  Dość często spotykamy się z sytuacją, gdy Klienci ze względu na zadowolenie z jakości wykonania jednorazowego zlecenia przechodzą na stałą współpracę z naszą firmą.

Sprzątanie Chorzów

Czyste pomieszczenie stanowi przyjazne środowisko pracy. Jest też wizytówką firmy, na którą Klienci zwracają uwagę. Bezsprzecznie, warto zatem korzystać z usług sprzątania, wykonywanych przez profesjonalną firmę działająca na terenie Chorzowa, jaką jest BDW. W jaki sposób zatem wyróżnia się BDW?

BDW- sprzątanie Chorzów najlepszym wyborem.

Jesteśmy firmą składającą się z pasjonatów czystości i miłośników ekologii. W pracy stawiamy na skuteczne środki czystości i techniki pracy bezpieczne przede wszystkim dla ludzi i dla środowiska naturalnego. Działamy sprawnie i efektywnie, rzetelnie wywiązując się z każdego zlecenia. Ponad piętnastoletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm naszych pracowników bezsprzecznie pozwalają zagwarantować błysk nawet w przypadku trudno dostępnych miejsc czy doczyszczenia wykładzin podłogowych z przebarwień i uporczywych plam.  

Profesjonalny sprzęt stosowany przez nas w pracy bezpośrednio przyczynia się do sprawnego przeprowadzania prac i utrzymywania się przez dłuższy czas nieskazitelnej czystości. Dbamy także o higienę wdychanego powietrza. Świadczymy bowiem usługi, dzięki którym eliminujemy ze środowiska pracy wirusy, bakterie, alergeny i szkodliwe dla zdrowia grzyby. Usuwamy trwałe i niemiłe zapachy pozostawiając miłą dla nosa woń.  

 Pomagamy jednorazowo, w systemie stałej współpracy, a także przy pracach wymagających wytężonego wysiłku i profesjonalnych środków czystości takich jak sprzątanie po remontach, czyszczenie hal i magazynów czy poremontowe mycie okien.  

BDW - sprzątanie Chorzów- korzyści wynikające ze współpracy z naszą firmą.

lecając nam usługi sprzątania, każdy Klient zyskuje:  

 • Najwyższą możliwą jakość świadczonych usług wykonywanych przez wysoko wykwalifikowany personel.  
 • Stosowanie w pełni bezpiecznych i przede wszystkim skutecznych urządzeń i środków czystości.  
 •  Idealną czystość nawet trudno dostępnych miejsc.  
 •  Oszczędność czasu, ponieważ działamy błyskawicznie, w godzinach niekolidujących z pracą firmy.  
 •  Niskie koszty utrzymania czystości, ponieważ proponujemy atrakcyjne ceny za usługi. Są to często oszczędności sięgające nawet 20% do 30%, w stosunku do kosztów utrzymywania stałego pracownika zajmującego się sprzątaniem.  
 •  Wizytówkę, jaką tworzy ład, czystość i miły zapach biura.  
 • Brak stresu związanego z nieobecnością pracownika zatrudnionego na etat do sprzątania i koniecznością szukania zastępstwa.  
 • Bezpłatny dojazd ekipy sprzątającej do miejsca pracy dla firm z okolic Katowic, Chorzowa, Bytomia, Tych, Gliwic i Zabrza.  

Sprzątanie Chorzów - nasze usługi.

W ramach prowadzonej działalności proponujemy między innymi:  

 •  Standardowe, kompleksowe usługi sprzątania pomieszczeń i terenu otaczającego posesję w ramach jednorazowych zleceń i długoterminowych prac objętych jednym z trzech rodzajów abonamentu.
 1. Pakietu „Standard” dla biur o powierzchni pomiędzy 200m2, a 400m2.
 2. Pakietu „Mała Firma” stworzonego dla biur liczących od 500m2 do 900m2.
 3. I abonamentu „Duża Firma” również dla biur o powierzchni 500m2 – 900m2, z usługą maszynowego mycia podłóg.  

 Sprzątanie specjalistyczne obejmujące doczyszczenie pomieszczeń po remontach, w tym między innymi:

 1. prace na wysokości związane z myciem elewacji i okien.
 2. Specjalistyczne czyszczenie podłóg i schodów.
 3. Modernizację posadzek marmurowych.
 4. Czyszczenie wykładzin podłogowych i dywanów.
 5. Polimeryzację i impregnację podłóg.
 6. Antypoślizgowe zabezpieczanie posadzek.  
 7. Usługi dezynfekcji poprzez ozonowanie pomieszczeń. Jest to naturalna metoda dezynfekcji pomieszczeń i likwidacji fruwających we wdychanym powietrzu bakterii i wirusów, w tym wirusa Covid-19. I innych szkodliwych dla zdrowia człowieka substancji. Ponadto metoda ta w naturalny sposób doskonale odświeża powietrze, usuwając niepożądane aromaty.  
 8. Świadczenia związane z pielęgnacją i utrzymaniem terenów zielonych w otoczeniu firm lub budynków mieszkalnych. Łącznie z doradztwem w zakresie pielęgnacji i ochrony roślin.
 9. Czyszczenia elewacji budynków i kostki brukowej. I usługą zmiatania i grabienia liści w okresie jesiennym. I odśnieżania w czasie zimy.  
 10.  Jako jedni z nielicznych proponujemy także wyjątkową usługę, jaką jest sprzątanie ekologiczne. Przy którym stosujemy tylko i wyłącznie certyfikowane, ekologiczne środki czystości. Skuteczne, ale bezpieczne dla ludzi i środowiska naturalnego.  

Sprzątanie Chorzów- wiesz, na czym stoisz.

Jako profesjonaliści doskonale zdajemy sobie sprawę, że najlepszą metodą pozyskania zaufania Klientów są nieposzlakowane, pozytywne opinie. I na chwilę obecną możemy pochwalić się 100% terminowością i dobrą opinią pośród dotychczasowych Klientów. Doskonale też wiemy, iż najlepszą formą przekonania się o jakości naszych usług jest nawiązanie choćby krótkoterminowej współpracy. Dlatego zachęcamy do kontaktu celem uzyskania bezpłatnej wyceny.  

Ponadto nawiązanie kontaktu pozwoli nam lepiej zrozumieć Państwa oczekiwania, co wiąże się z jak najlepszym wywiązaniem się ze zlecenia i Państwa zadowoleniem, co jest dla nas sprawą priorytetową.  

Sprzątanie Chorzów- dlaczego warto nam zaufać?

esteśmy firmą o długoletnim doświadczeniu, zatrudniającą i szkolącą wszystkich pracowników. Stosujemy skuteczne, ale bezpieczne środki czystości, używamy nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu i zawsze dotrzymujemy terminów wykonania prac.

Gwarantujemy dokładność i poufność oraz wysoką kulturę naszych pracowników. I co ważne proponujemy konkurencyjne ceny. 

Ponadto nawiązanie kontaktu pozwoli nam lepiej zrozumieć Państwa oczekiwania, co wiąże się z jak najlepszym wywiązaniem się ze zlecenia i Państwa zadowoleniem, co jest dla nas sprawą priorytetową.