Sprzątanie biur Mysłowice – firma sprzątająca BDW

Start / Sprzątanie biur Mysłowice – firma sprzątająca BDW

BDW - rzetelna firma sprzątająca w Twoim mieście

Sprzątanie biur jest coraz popularniejszą usługą, z której korzystają zarówno firmy małe, jak i te duże z Mysłowic. Chcąc mieć pewność, że biuro zostanie odpowiednio posprzątane, z zachowaniem najwyższych standardów, to niezbędne będzie zamówienie usługi sprzątania u firmy zewnętrznej.

Warto zaznaczyć, iż usługa sprzątania biur w naszym wykonaniu przynosi przeliczalne oszczędności i korzyści. Nie jest nim tylko zaoszczędzony Państwa czas na sprzątaniu, gdyż usługa wpływa także na zwiększenie wydajności firmy, poprawę atmosfery oraz pozytywnie oddziałuje na zadowolenie wszystkich pracowników i osób przebywających w biurze.

Pomagamy instytucjom i firmom odnaleźć się w nowej rzeczywistości, świadcząc kompleksowe usługi sprzątania i dezynfekcji biur i pomieszczeń. Usługi oferujemy w formie w formie działań jednorazowych, jak i w usłudze abonamentowej.

Sprzątanie biur Mysłowice — stawiamy na wygodę Klientów

Zdajemy sobie sprawę, że należycie oporządzone biuro ma wpływ na atmosferę w firmie, a także pozwala na wydajniejszą pracę. Nasza firma oferuje szeroką ofertę sprzątania biur w każdym zakątku Mysłowic. Sprzątamy skutecznie, zapewniając przyjazny proces oraz kontakt – od złożenia zamówienia, poprzez realizację oraz kończąc na rozliczeniu.

Nie można pominąć faktu, iż sprzątanie biur Mysłowice jest usługą kompleksowa, gdyż oferujemy:

 • odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, mebli
 • mycie podłóg
 • sprzątanie stanowisk pracy
 • sprzątanie toalety i uzupełnienie środków higienicznych
 • mycie okien wewnątrz oraz na zewnątrz
 • sprzątanie szatni
 • sprzątanie kuchni
 • na życzenie Klienta wykonujemy również niestandardowe usługi

Stale współpracujemy z wieloma firmami na rynku – gdy współpraca z firmą sprzątającą układa się pomyślnie, to zazwyczaj trwa przez lata. Dzięki naszym usługom sprzątania – biuro Klienta zawsze jest uporządkowane, posprzątane oraz przyjazne wszystkim pracownikom i osobom przebywającym w biurze.

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Bądź sprawdź nasz cennik i skorzystaj z jednego z pakietów abonentowych sprzątania biur

Łatwy dojazd z Mysłowic do naszej siedziby.

Profesjonalne sprzątanie biur Mysłowice i okolice

Nasi pracownicy zadbają codziennie o czystość w Państwa firmie, wykonując w ramach działań abonamentowych lub jednarozowych usług – czyszczenie podłóg poprzez mycie lub odkurzanie, sprzątanie stanowisk pracy i pomieszczeń socjalnych, kuchennych czy magazynowych, a także przez regularne mycie okien, drzwi wejściowych i przeszkleń.

0 %
Terminowość
0
Klientów
0
Klientów
0
Doświadczenia
0
Lat

BDW - nasza specjalność to solidne sprzątanie biur!

firma sprzątająca

Cennik – sprzątanie biur w Mysłowicach

Sprawdź cennik za obsługę abonentową firmy sprzątającej
PAKIET STANDARD

Biura 200 do 400 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 1800 zł netto

MAŁA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 2400 zł netto

DUŻA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, maszynowe mycie podłóg

CENA JUŻ OD 3800 zł netto

Pakiety abonamentowe – sprzątanie biur Mysłowice

Sprawdź naszą obsługę abonentową

Opcjonalne usługi ekologicznego czyszczenia

Na życzenie Klientów oferujemy szeroki wachlarz usług.  Świadczymy usługi sprzątania biur używając ekologicznych środków czyszczących i technologii, co minimalizuje wpływ usług na środowisko i zdrowie pracowników.

Stworzymy dla Ciebie ofertę

4 kroki do nawiązania współpracy

Krok Pierwszy

Skontaktuj się z nami

Krok Drugi

Wizja lokalna

Krok Trzeci

Wycena oferty

Krok Czwarty

Rozpoczęcie współpracy

Sprzątanie i dezynfekcja dla firm i instytucji Mysłowice

Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania biur i dezynfekcji pomieszczeń zarówno w postaci działań jednorazowych, jak i w usłudze abonamentowej.

Oferujemy szeroki wachlarz usług sprzątania biur – wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ponad to zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych i myciem elewacji. Nasi pracownicy zadbają o czystość w Państwa firmie na co dzień, wykonując usługi w ramach działań abonamentowych lub zleconych prac. Wykonujemy m.in. czyszczenie podłóg poprzez mycie lub odkurzanie, sprzątanie stanowisk pracy i pomieszczeń socjalnych, kuchennych czy magazynowych, regularne mycie drzwi wejściowych, przeszkleń i okien. Nasze usługi dostępne są także w ramach sprzątania ekologicznego. 

Oferujemy również ozonowanie biur i pomieszczeń oraz dezynfekcję za pomocą środków chemicznych. Więcej informacji o oferowanych działaniach w zakresie dezynfekcji można znaleźć tutaj.

Sprzątanie biur Mysłowice to usługa kompleksowa – dostosowujemy działania do potrzeb naszych Klientów. Usługę sprzątania biur w Mysłowicach wykonujemy jednorazowo bądź abonamentowo – sprzątając kilka razy w tygodniu, codziennie, bądź według wymagań Klienta.

Nasza firma sprzątająca świadczy usługi na terenie miasta Mysłowice , całego województwa Śląskiego oraz okolic.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania biur Mysłowice

Czas potrzebny do wykonania usługi sprzątania biur Mysłowice zależy przede wszystkim od wielkości powierzchni oraz zakresu prac związanych ze sprzątaniem. Dla sprzątania biur przedstawiamy orientacyjny czas wymagany do realizacji usługi. Zachęcamy do kontaktu, aby ustalić indywidualnie Państwa potrzeby i dobrać odpowiednią ofertę. 

Tak, sprzątamy biura m.in. w Mysłowicach i okolicach. Warto zaznaczyć, iż jako firma sprzątająca świadczymy usługi na terenie całego województwa Śląskiego.

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu – popularny sprzęt firm typu Karcher czy Numatic.

Usługa w zależności od indywidualnych wymagań naszych Klientów zawiera następujące czynności:

 • odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, mebli
 • mycie podłóg
 • sprzątanie stanowisk pracy
 • sprzątanie toalety i uzupełnienie środków higienicznych
 • mycie okien wewnątrz oraz na zewnątrz
 • sprzątanie szatni
 • sprzątanie kuchni
 • na życzenie Klienta wykonujemy również niestandardowe usługi

Kompleksowe podejście pozwala na wykonanie usługi sprzątanie biur Mysłowice w sposób rzetelny i profesjonalny, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów.

Ofertę sprzątanie biur Mysłowice tworzymy w oparciu o potrzeby Klienta, a także na podstawie ustalonych warunków. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – ustalimy indywidualne wymagania oraz przygotujemy sprecyzowaną ofertę. Oczywiście można także skorzystać z naszych ofert abonamentowych. Klienci korzystający z usługi abonamentowego sprzątania dla firm mają możliwość skorzystania ze zniżek na wybrane usługi świadczone przez naszą firmę.

Tak,  sprzątamy nawet małe  biura w Mysłowicach. 

Tak, jesteśmy ubezpieczeni. W przypadku ewentualnej szkody podczas sprzątania biur – bierzemy za nią odpowiedzialność oraz zajmujemy się jej naprawą.

Nie, ponieważ zapewniamy kompleksowe usługi – nasi pracownicy używają dedykowanego i markowego sprzętu do wykonywania usługi – sprzątania biur w Mysłowicach.

Tak, można zmienić warunki umowy. Stawiamy przede wszystkim na kontakt z naszymi Klientami i ich zadowolenie.

 

Tak, można skorzystać z jednorazowej usługi sprzątania biur Mysłowice. Najczęściej zapotrzebowanie na tego typu usługi są po przeprowadzonych pracach remontowych.  Dość często spotykamy się z sytuacją, gdy Klienci ze względu na zadowolenie z jakości wykonania jednorazowego zlecenia przechodzą na stałą współpracę z naszą firmą.