Pakiety abonamentowe

Stworzymy dla Ciebie ofertę

4 kroki do nawiązania współpracy

KROK 1

Skontaktuj się z nami

KROK 2

Wizja lokalna

KROK 3

Wycena oferty

KROK 4

Rozpoczęcie współpracy

Usługi profesjonalnej dezynfekcji

Dla firm i instytucji

Pomagamy instytucjom i firmom odnaleźć się w nowej rzeczywistości, świadcząc kompleksowe usługi dezynfekcji pomieszczeń, dostępne zarówno w formie działań jednorazowych jak i w usłudze abonamentowej.

Nasze usługi obejmują dezynfekcję za pomocą środków chemicznych, jak i usługi ozonowania pomieszczeń. Więcej informacji o usługach można znaleźć tutaj

Obszar działania

Świadczymy usługi sprzątania abonamentowego na terenie województw: śląskiego, małopolskiego i opolskiego. Zaufały nam firmy, urzędy i jednostki samorządowe z miast takich jak: Katowice, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Chorzów, Tychy czy Oświęcim.
Dzięki bogatej bazie sprzętowej i licznej załodze jesteśmy w stanie zapewnić także obsługę w dalszych rejonach wspomnianych województw i kraju.

Usługi dodatkowe

Klienci korzystający z usługi abonamentowego sprzątania dla firm mają możliwość skorzystania ze zniżek na usługi dodatkowe świadczone przez naszą firmę. Wśród popularnych usług dodatkowych wyróżniamy m.in. mycie okien i elewacji i pielęgnację terenów zielonych.

Szybki kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skorzystaj z poniższego formularza.

  Imię i nazwisko / nazwa firmy (wymagane)

  Twój adres E-mail (wymagany)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do obsługi złożonego zapytania.. Administratorem danych jest firma BDW B.Seweryn D.Łączyński z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ul. Fitznerów 1. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce Prywatności

  Osoby odwiedzające tę stronę, trafiły do nas wpisując w wyszukiwarce:

  • firma sprzątająca Katowice
  • sprzątanie dla firm
  • sprzątanie biur Śląsk
  • dobra firma sprzątająca
  • sprzątanie abonamentowe
  • sprzątanie obiektów usługowych