...

Sprzątanie biur Dąbrowa Górnicza– firma sprzątająca BDW – Sprzątanie Dąbrowa Górnicza

Start / Sprzątanie biur Dąbrowa Górnicza– firma sprzątająca BDW – Sprzątanie Dąbrowa Górnicza

Sprzątanie biur Dąbrowa Górnicza - firma z dużym doświadczeniem gwarantująca najwyższą jakość usług

Zachowanie odpowiedniego poziomu czystości w biurze jest nie tylko niezbędne, ale także wymagane przez Sanepid. Dlatego ważne jest, aby zlecić to zadanie odpowiedniej firmie sprzątającej. Wybierając naszą firmę, możecie liczyć na satysfakcję z doskonale wykonanej pracy. Nasza oferta wyróżnia się najwyższą jakością usług, które obejmują zarówno codzienny serwis, jak i obsługę okazjonalną. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

Dbanie o odpowiednie warunki sanitarne w biurze jest nieodzowne. Jednak codzienna praca oraz przyjmowanie klientów sprawiają, że już po jednym dniu biuro może być zabrudzone i wymagać gruntownego czyszczenia. W takich sytuacjach warto skorzystać z profesjonalnych usług sprzątania biur w Dąbrowie Górniczej. Gwarantujemy, że wszystkie prace zostaną wykonane z niezwykłą dokładnością i precyzją. Nasza firma posiada bogate doświadczenie oraz korzysta z najlepszych środków czystości i sprzętu, które sprawią, że Wasze biura będą nie tylko czyste, ale będą wręcz lśnić. Oferujemy zarówno codzienny serwis, jak i usługi okazjonalne, które dopasujemy do indywidualnych potrzeb. Korzystna cena to kolejna zaleta naszych usług.

Najlepsza firma sprzątająca w Dąbrowie Górniczej do Państwa usług!

Utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości w biurze to zadanie wymagające wysiłku, zwłaszcza gdy przyjmuje się w nim klientów. Czystość biura ma bezpośredni wpływ na prestiż firmy. Jednak samo sprzątanie nie jest łatwe, a samodzielne działania często nie przynoszą zadowalających rezultatów, a czystość biura pozostawia wiele do życzenia. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług sprzątania biur. Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym oferujemy nasze usługi. Z naszej oferty korzystają zarówno duże, jak i średnie oraz małe firmy. Jeśli zależy Państwu na odpowiednio posprzątanym biurze, koniecznie skorzystajcie z naszych usług. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie sprzątania biur i zapewniamy najwyższy poziom usług, którego efekt jest natychmiastowo widoczny. Można śmiało stwierdzić, że przebywanie w takim sprzątanym pomieszczeniu jest przyjemniejsze zarówno dla pracowników, jak i klientów. Odpowiednio utrzymane biuro nadaje mu prestiżu i pozytywnie wpływa na odbiór przez klientów. Jednak korzyści z korzystania z naszych usług nie kończą się na tym. Wybierając nasze usługi sprzątania biur, można zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Zaoszczędzony czas można zawsze poświęcić na zdobywanie nowych klientów, a oszczędności finansowe mogą być zainwestowane w rozwój firmy. Nie ma co ukrywać, utrzymanie czystości w biurze jest trudne i wymaga znacznych nakładów finansowych na zakup wysokiej jakości środków czystości oraz sprzętu, takiego jak wózki sprzątające czy odkurzacze techniczne. Dlatego warto skorzystać z naszych usług – sprzątanie biur w Dąbrowie Górniczej, aby zaoszczędzić i cieszyć się efektem, który przekracza wszelkie oczekiwania! Oferujemy szeroki wachlarz usług, obejmujący zarówno sprzątanie, jak i dezynfekcję. Jesteśmy świadomi, jak ważne jest dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientów, dlatego oferujemy zarówno sprzątanie jednorazowe, jak i usługi abonamentowe.

Szeroki wybór usług dopasowany do naszych klientów - sprzątanie biur w Dąbrowie Górniczej

Wiadomo, że zachowanie ergonomii i czystości w biurze ma wpływ na wygodę pracowników, ale także na efektywność ich pracy. Z tego powody warto skorzystać z naszej oferty sprzątania biur w Dąbrowie Górniczej. Nasza firma sprzątająca zadba o należyty poziom czystości i higieny w każdym biurze i to niezależnie od jego kubatury. Do każdej pracy podchodzimy z największym zaangażowaniem, dbając o potrzeby naszych klientów. Oferujemy także szeroki zakres usług. Nasze prace są kompleksowe. W naszej ofercie znalazło się między innymi: 

 • mycie podłóg i to niezależnie od materiału, z jakiego są wykonane;
 • odkurzanie dywanów, podłóg, schodów czy pomieszczeń gospodarczych;
 • dokładne sprzątanie stanowisk pracy;
 • sprzątanie toalet i ich dezynfekcja;
 • uzupełnianie środków higienicznych;
 • sprzątanie szatni oraz poczekalni;
 • mycie okien z zewnątrz oraz wewnątrz;
 • sprzątanie kuchni i wspólnych przestrzeni.

Ale to nie koniec! Na życzenie naszych klientów wykonujemy także inne niestandardowe usługi. Zapraszamy do kontaktu! 

Potwierdzeniem jakości naszych usług jest opinia wielu zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi. Nasza firma współpracuje na stałe z wieloma firmami małymi, średnimi i dużymi, ale i instytucjami użytku publicznego czy organizacjami. Dochodzi nawet do tego, że nasze usługi prowadzimy poza Dąbrową Górniczą. Zachęcamy do kontaktu, nawet jeżeli prowadzą Państwo firmę poza tym miastem, w okolicznej miejscowości. Dzięki naszym usługom każde stanowisko pracy jest perfekcyjnie czyste, ergonomiczne oraz uporządkowane. Środki chemiczne oraz myjące dostosowujemy do materiału, z jakiego dana powierzchnia jest wykonana. Stosujemy tylko najlepsze profesjonalne środki czyszczące, stąd też efekt jest tak dobry. 

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Bądź sprawdź nasz cennik i skorzystaj z jednego z pakietów abonentowych sprzątania biur

Łatwy dojazd z Dąbrowy Górniczej do naszej siedziby.

Profesjonalne sprzątanie biur Dąbrowa Górnicza i okolice

Zatrudniamy tylko najlepszych pracowników, którzy zagwarantują Państwu najwyższą jakość usług. Oferujemy elastyczność dostosowaną do Państwa potrzeb, dzięki czemu mogą Państwo skorzystać zarówno z naszych usług jednorazowych, jak i wykupić abonament. Obie opcje są niezwykle korzystne zarówno pod względem efektywności, jak i ekonomicznym. Nie przesadzamy z cenami, a satysfakcja naszych klientów z efektów naszej pracy jest zawsze priorytetem. Specjalizujemy się w profesjonalnym sprzątaniu biur w Dąbrowie Górniczej i okolicach. Zajmujemy się myciem, czyszczeniem, odkażaniem czy odkurzaniem. Dzięki zastosowaniu najlepszych środków czystości oraz sprawdzonych urządzeń myjących, najnowocześniejszych na rynku, jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Możemy dla Państwa umyć nawet wielkopowierzchniowe okna czy przeszklenia. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą i dokonać wszystkich ustaleń dotyczących zakresu prac. Kropką nad „i” jest fakt, że nasi pracownicy korzystają z ekologicznych środków czystości, które są przyjazne dla środowiska i nie powodują jego degradacji. Cechuje nas efektywność pracy, duże doświadczenie, posiadanie wielu zadowolonych klientów, a także stu procentowa terminowość! 

0 %
Terminowość
0
Klientów
0
Klientów
0
Doświadczenia
0
Lat

BDW - nasza specjalność to solidne sprzątanie biur!

firma sprzątająca

Ile kosztuje sprzątanie biur w Dąbrowie Górniczej?

Cena sprzątania biur jest liczona za metr kwadratowy. Warto jednak zauważyć, że cena nie jest jednolita i może być mocno zróżnicowana. Na ten fakt wpływa choćby zakres usług, które będziemy wykonywać, ale i rodzaje przestrzeni, a także materiały, z których wykonane są np. meble. W przypadku mebli z drewna istotne jest dobranie odpowiednich środków czystości, które nie spowodują uszkodzeń ich powierzchni i są one droższe niż środki do powierzchni z tworzyw sztucznych. Na cenę wpływa także częstotliwość prac, ale i całkowita powierzchnia, którą mamy wysprzątać. Cena zależy również od rodzaju umowy i tutaj do wyboru jest abonament bądź jednorazowa usługa. Wszystkie prace wykonywane są zawsze profesjonalnie i w terminie. Gwarantujemy też korzystne ceny. Zapraszamy do kontaktu, gdyż możemy dla Państwa wykonać darmową wycenę. W razie pytań, wątpliwości także jesteśmy do Państwa usług. 

Cennik - wybór pakietów na sprzątanie biur w Dąbrowie Górniczej

Warto zapoznać się z cennikiem na naszej stronie. Oferujemy różnorodne pakiety, zarówno te standardowe, jak i dostosowane do małych czy dużych firm. Jeżeli życzą sobie Państwo niestandardowych usług, to za darmo możemy wykonać ich wycenę. Ceny są naprawdę korzystne. Zazwyczaj pakiety abonamentowe obejmują 5 wizyt w tygodniu, w ramach których wykonujemy pełne sprzątanie stanowisk pracy, mycie toalet, odkurzanie, mycie podłóg, a także cykliczne mycie okien. W przypadku dużych firm możemy dodatkowo zaoferować maszynowe mycie podłóg, które sprawdzi się nawet w miejscach użytku publicznego. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Na życzenie klientów możemy wykonać nawet usługi ekologicznego czyszczenia.
PAKIET STANDARD

Biura 200 do 400 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 1800 zł netto

MAŁA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 2400 zł netto

DUŻA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, maszynowe mycie podłóg

CENA JUŻ OD 3800 zł netto

Jak skorzystać z usług naszej firmy?

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą sprzątania biur w Dąbrowie Górniczej, to zachęcamy do kontaktu. Na samym początku wystarczy tylko napisać wiadomość lub zadzwonić. Następnie przedstawiciel naszej firmy dokona wizji lokalnej, ale porozmawia też z Państwem o oczekiwaniach oraz rodzaju usług, jakimi są Państwo zainteresowani. Teraz wystarczy już tylko poczekać na naszą wycenę i tutaj gwarantujemy, że cena będzie bardzo korzystna i konkurencyjna. Po jej zaakceptowaniu możemy już rozpocząć współpracę.

Pakiety abonamentowe – sprzątanie biur Dąbrowa Górnicza

Sprawdź naszą obsługę abonentową

Opcjonalne usługi ekologicznego czyszczenia

Na życzenie Klientów oferujemy wiele usług dodatkowych, wychodzących poza standardowe działanie obejmujące sprzątanie biur Dąbrowa Górnicza. Świadczymy usługi sprzątania biur używając ekologicznych środków czyszczących i nowoczesnych technologii, co minimalizuje wpływ działań na środowisko i zdrowie pracowników. Jeżeli prowadzicie Państwo firmę dbającą o środowisko i starannie dobierającą kontrahentów, wybór naszych usług jest doskonałą decyzją.

Stworzymy dla Ciebie ofertę

4 kroki do nawiązania współpracy

Krok Pierwszy

Skontaktuj się z nami

Krok Drugi

Wizja lokalna

Krok Trzeci

Wycena oferty

Krok Czwarty

Rozpoczęcie współpracy

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę sprzątania biur w Dąbrowie Górniczej?

Nasza firma oferująca sprzątanie biur w Dąbrowie Górniczej i okolicach ma duże doświadczenie na rynku. Dysponujemy pracownikami, którzy posiadają wiedzę oraz realne umiejętności i z zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. Co ważne są w stanie także podołać nawet trudnym, czy bardziej wymagającym pracom. Każda usługa wykonana jest z maksymalną dokładnością, z naciskiem na każdy detal. Naszym pracownikom nie umknie nawet najmniejsze zabrudzenie. Wiemy, jak ważny jest czas, dlatego zawsze pracę wykonamy w ustalonym terminie. Oczywiście gwarantujemy również dyskrecję wykonywanych usług. Wszystkie dokumenty czy inne przedmioty, które są szczególnie cenne i ważne, nasi pracownicy traktują zgodnie z ustaleniami. Naszą firmę cechuje pełen profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełną uwagą. 

Sprzątanie biur - na czym polega?

Precyzyjna usługa – sprzątanie biur  Dąbrowa Górnicza wykonywana jest przez profesjonalną firmę obejmuje wybrane aspekty usługi. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, wspólnie z nim ustalane są szczegóły oferty. Sprzątanie biur nie musi dotyczyć jedynie odkurzania czy mycia powierzchni płaskich. Pełen zakres usług mogą Państwo poznać, wysyłając do nas zapytanie.Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Razem ustalamy szczegóły oferty, aby spełnić Państwa oczekiwania. Sprzątanie biur nie ogranicza się jedynie do odkurzania czy mycia powierzchni płaskich. Oferujemy pełen zakres usług, które mogą Państwo poznać, wysyłając do nas zapytanie.

Usługi sprzątania biur - opinie Klientów

Sprawne i staranne sprzątanie biura znacznie ułatwia codzienną pracę firmy. Dlatego też opinie naszych klientów świadczą o naszej firmie jako dostawcy profesjonalnych usług cenionych na rynku.

Sprzątanie i dezynfekcja biur w Dąbrowie Górniczej na najlepszym poziomie

Wszystkie zlecenia powierzone nam są wykonywane z pełną precyzją i dbałością o każdy szczegół. Nasz sekret tkwi w poszanowaniu klientów, zaangażowaniu i profesjonalizmie. To właśnie dzięki tym cechom zdobyliśmy renomę na rynku. Specjalizujemy się w sprzątaniu i dezynfekcji biur dla firm, organizacji i instytucji w Dąbrowie Górniczej i okolicach. Oferujemy szeroki wachlarz usług, obejmujący zarówno sprzątanie wnętrz biurowych, jak i mycie elewacji oraz pielęgnację terenów zielonych. Nasza oferta się nie kończy, ponieważ proponujemy także sprzątanie ekologiczne. Polecamy ozonowanie biur i pomieszczeń, a także dezynfekcję przy użyciu najwyższej jakości środków chemicznych. Możemy również zająć się sprzątaniem biur po remontach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami. Dostosowujemy wszystkie działania do potrzeb naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. Nasze zespoły pracują z markowym sprzętem i profesjonalnymi środkami czyszczącymi, więc nie muszą Państwo martwić się o własne produkty do czyszczenia. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego w trakcie trwania umowy istnieje możliwość dostosowania jej warunków. Zachęcamy do kontaktu. Sprzątamy zarówno duże, jak i małe biura. Warto również wiedzieć, że nasza firma jest ubezpieczona, dlatego w razie ewentualnej szkody ponosimy za nią odpowiedzialność, choć dotąd nie mieliśmy takiej sytuacji.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania biur

Czas potrzebny do wykonania usługi sprzątania biur Dąbrowa Górnicza zależy przede wszystkim od wielkości powierzchni oraz zakresu prac związanych ze sprzątaniem. Dla sprzątania biur przedstawiamy orientacyjny czas wymagany do realizacji usługi. Zachęcamy do kontaktu, aby ustalić indywidualnie Państwa potrzeby i dobrać odpowiednią ofertę. 

Tak, sprzątamy biura m.in. w Dąbrowie Górniczej i jej okolicach. Warto zaznaczyć, iż jako firma sprzątająca świadczymy usługi na terenie całego województwa Śląskiego.

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu – popularny sprzęt firm typu Karcher czy Numatic.

Usługa w zależności od indywidualnych wymagań naszych Klientów zawiera następujące czynności:

 • odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, mebli
 • mycie podłóg
 • sprzątanie stanowisk pracy
 • sprzątanie toalety i uzupełnienie środków higienicznych
 • mycie okien wewnątrz oraz na zewnątrz
 • sprzątanie szatni
 • sprzątanie kuchni
 • na życzenie Klienta wykonujemy również niestandardowe usługi

Kompleksowe podejście pozwala na wykonanie usługi sprzątanie biur Dąbrowa Górnicza w sposób rzetelny i profesjonalny, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów.

Ofertę sprzątania biur Dąbrowa Górnicza tworzymy na podstawie potrzeby Klienta, a także na podstawie ustalonych warunków umowy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – ustalimy indywidualne wymagania oraz przygotujemy sprecyzowaną ofertę. Oczywiście można także skorzystać z naszych ofert abonamentowych. Klienci korzystający z usługi abonamentowego sprzątania dla firm mają możliwość skorzystania ze zniżek na wybrane usługi świadczone przez naszą firmę.

Tak,  sprzątamy nawet małe  biura w Dąbrowie Górniczej. 

Tak, jesteśmy ubezpieczeni. W przypadku ewentualnej szkody podczas sprzątania biur – nasza firma bierze za nią odpowiedzialność oraz zajmujemy się jej naprawą.

Nie, ponieważ nasza firma sprzątająca zapewnia kompleksowe usługi – nasi pracownicy używają dedykowanego i markowego sprzętu do wykonywania usługi – sprzątanie biur Dąbrowa Górnicza.

Tak, można zmienić warunki umowy. Stawiamy przede wszystkim na kontakt z naszymi Klientami i ich zadowolenie.

 

Tak, można skorzystać z jednorazowej usługi sprzątania biur Dąbrowa Górnicza. Zazwyczaj zapotrzebowanie na tego typu usługi są po przeprowadzonych pracach remontowych.  Dość często spotykamy się z sytuacją, gdy Klienci z powodu na zadowolenie z jakości wykonania jednorazowego zlecenia przechodzą na stałą współpracę z naszą firmą.