...

Sprzątanie biur Tychy – firma sprzątająca BDW – Sprzątanie Tychy

Start / Sprzątanie biur Tychy – firma sprzątająca BDW – Sprzątanie Tychy

Sprzątanie biur Tychy - firma z dużym doświadczeniem gwarantująca najwyższą jakość usług

Zachowanie odpowiedniego poziomu czystości w biurze jest niezbędne, ale i wymagane przez sanepid. Dlatego też o ową czystość należy zadbać, wybierając właściwą firmę sprzątającą. Dzięki temu można zyskać satysfakcję z wykonanych prac. Naszą ofertę cechuje najwyższa jakość usług. Możemy zajmować się codziennym serwisem, jak i tym okazjonalnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Odpowiednie warunki sanitarne w biurze są wymagane. Jednak codzienna praca czy przyjmowanie klientów sprawia, że nawet po jednym dniu biura są brudne, a często wymagają gruntownego czyszczenia. Warto wtedy zdecydować się na profesjonalne sprzątanie biur Tychy. Gwarantujemy, że wszystkie prace zostaną wykonane niezwykle dokładnie i z największą precyzją. Nasza firma posiada doświadczenie, ale też używa najlepszych środków czystości czy sprzętów, które sprawiają, że Wasze biura będą nie tylko czyste, lecz będą wręcz lśnić. Zajmujemy się zarówno codziennym serwisem, jak i tym okazjonalnym. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb. Korzystna cena to kolejna zaleta naszych usług. 

Najlepsza firma sprzątająca w Tychach do Państwa usług!

Utrzymanie czystości w biurze wymaga wysiłku, a jeżeli w biurze dodatkowo przyjmuje się klientów, to właściwy poziom czystości jest wręcz wymagany, gdyż wpływa także na prestiż. Jednak utrzymanie czystości wcale nie jest łatwe i robienie tego na własną rękę często nie przynosi pożądanych efektów, a przy tym sama czystość biura nie jest na najwyższym poziomie. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalne sprzątanie biur. Tychy są miastem, w którym mamy przyjemność zaoferować nasze usługi. Z naszej oferty korzystają nie tylko duże firmy, ale także średnie czy nawet małe. Jeżeli zależy Państwu, aby biuro zostało właściwie posprzątane, to koniecznie powinni Państwo skorzystać z naszych usług. Specjalizujemy się w sprzątaniu biur i gwarantujemy, że wykonane przez nas usługi będą na najwyższym poziomie, a efekt będzie widoczny od razu. Można pokusić się wręcz o stwierdzenie, że przebywanie w takim pomieszczeniu będzie przyjemniejsze i to zarówno dla pracowników, jak i klientów. Odpowiednio posprzątane biuro sprawia, że to pomieszczenie staje się bardziej prestiżowe i lepiej odbierane przez klientów. Oczywiście na tym zalety korzystania z naszych usług się nie kończą. Decydując się na nasze usługi sprzątania biur mogą Państwo także zaoszczędzić i to zarówno czas, jak i pieniądze. Czas można zawsze wykorzystać na zdobycie następnych klientów, zaś zaoszczędzone pieniądze można wykorzystać do inwestowania w działalność swojej firmy. Nie ma się co oszukiwać, utrzymanie czystości w biurze jest trudne, ale też wymaga dużych nakładów finansowych, wszak trzeba zakupić dobrej jakości produkty do mycia i czyszczenia, ale i sprzęty, takie jak choćby wózki sprzątające czy odkurzacze techniczne. Aby zaoszczędzić, wystarczy tylko skorzystać z naszej usługi – sprzątanie biur Tychy  i cieszyć się efektem, który przewyższy wszelkie oczekiwania! Oferujemy szeroki wachlarz usług, począwszy od sprzątania, aż po dezynfekcję. Wiedząc jak ważne jest dopasowanie do potrzeb klientów, oferujemy sprzątanie jednorazowe, ale też działamy w ramach serwisu abonamentowego. 

Szeroki wybór usług dopasowany do naszych klientów - sprzątanie biur w Tychach

Wiadomo, że zachowanie ergonomii i czystości w biurze wpływa na wygodę pracowników, ale i efektywność ich pracy. Dlatego też warto skorzystać z naszej oferty sprzątania biur w Tychach. Zadbamy o należyty poziom czystości i higieny w każdym biurze i to niezależnie od jego kubatury. Do każdej pracy podchodzimy z największym zaangażowaniem, dbając o potrzeby naszych klientów. Oferujemy także szeroki zakres usług. Nasze prace są kompleksowe. W naszej ofercie znalazło się między innymi: 

 • mycie podłóg i to niezależnie od materiału, z jakiego są wykonane;
 • odkurzanie dywanów, podłóg, schodów czy pomieszczeń gospodarczych;
 • dokładne sprzątanie stanowisk pracy;
 • sprzątanie toalet i ich dezynfekcja;
 • uzupełnianie środków higienicznych;
 • sprzątanie szatni oraz poczekalni;
 • mycie okien z zewnątrz oraz wewnątrz;
 • sprzątanie kuchni i wspólnych przestrzeni.

Ale to nie koniec! Na życzenie naszych klientów wykonujemy również inne niestandardowe usługi. Zapraszamy do kontaktu! 

Potwierdzeniem jakości naszych usług jest opinia wielu zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi. Współpracujemy na stałe z wieloma firmami małymi, średnimi i dużymi, ale i instytucjami użytku publicznego czy organizacjami. Dochodzi nawet do tego, że nasze usługi prowadzimy poza Tychami. Dlatego zachęcamy do kontaktu, nawet jeżeli prowadzą Państwo firmę poza tym miastem, w okolicznej miejscowości. Dzięki naszym usługom każde stanowisko pracy jest perfekcyjnie czyste, ergonomiczne oraz uporządkowane. Środki chemiczne oraz myjące dostosowujemy do materiału, z jakiego dana powierzchnia jest wykonana. Stosujemy tylko najlepsze profesjonalne środki czyszczące, stąd też efekt jest tak dobry. 

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Bądź sprawdź nasz cennik i skorzystaj z jednego z pakietów abonentowych sprzątania biur

Łatwy dojazd z Tychów do naszej siedziby.

Profesjonalne sprzątanie biur Tychy i okolice

Zatrudniamy tylko najlepszych pracowników, którzy zagwarantują Państwu najwyższą jakość usług. W zależności od potrzeb mogą Państwo skorzystać z naszych usług jednorazowo albo wykupić abonament. Jedna i druga opcja jest bardzo korzystna nie tylko pod kątem efektywności, ale i pod kątem ekonomicznym. Nie windujemy cen, zaś nasi klienci są zawsze zadowoleni z efektów pracy. Prowadzimy profesjonalne sprzątanie biur w Tychach i okolicach. Zajmujemy się myciem, czyszczeniem, odkażaniem czy odkurzaniem. Dzięki zastosowaniu najlepszych środków czystości oraz sprawdzonych urządzeń myjących, najnowocześniejszych na rynku, nasza jakość usług jest na najwyższym poziomie. Możemy dla Państwa umyć nawet wielkopowierzchniowe okna czy przeszklenia. Wystarczy tylko skontaktować się z naszą firmą i dokonać wszystkich ustaleń dotyczących zakresu prac. Kropką nad „i” jest fakt, że nasi pracownicy korzystają z ekologicznych środków czystości, które są przyjazne dla środowiska i nie powodują jego degradacji. Cechuje nas efektywność pracy, duże doświadczenie, posiadanie wielu zadowolonych klientów, a także stu procentowa terminowość! 

0 %
Terminowość
0
Klientów
0
Klientów
0
Doświadczenia
0
Lat

BDW - nasza specjalność to solidne sprzątanie biur!

firma sprzątająca

Ile kosztuje sprzątanie biur w Tychach?

Cena sprzątania biur jest liczona za metr kwadratowy. Warto jednak zauważyć, że cena nie jest jednolita i może być mocno zróżnicowana. Na ten fakt wpływa choćby zakres usług, które będziemy wykonywać, ale i rodzaje przestrzeni, a także materiały, z których wykonane są np. meble. W przypadku tych z drewna konieczne jest dobranie odpowiednich środków czystości, które nie uszkodzą ich powierzchni i są one rzecz jasna droższe niż środki do powierzchni z tworzyw sztucznych. Oczywiście na cenę wpływa także częstotliwość prac, ale i całkowita powierzchnia, którą mamy wysprzątać. Cena zależy również od rodzaju umowy i tutaj do wyboru jest abonament bądź jednorazowa usługa. Wszystkie prace wykonujemy zawsze profesjonalnie i w terminie. Gwarantujemy też korzystne ceny. Zachęcamy do kontaktu, gdyż możemy dla Państwa wykonać darmową wycenę. W razie pytań czy wątpliwości także jesteśmy do Państwa usług. 

Cennik - wybór pakietów na sprzątanie biur w Tychach

Warto zapoznać się z cennikiem na naszej stronie. Oferujemy różnorodne pakiety, zarówno te standardowe, jak i dostosowane do małych czy dużych firm. Jeżeli życzą sobie Państwo niestandardowych usług, to za darmo możemy wykonać ich wycenę. Ceny są naprawdę korzystne. Zazwyczaj pakiety abonamentowe obejmują 5 wizyt w tygodniu, w ramach których wykonujemy pełne sprzątanie stanowisk pracy, mycie toalet, odkurzanie, mycie podłóg, a także cykliczne mycie okien. W przypadku dużych firm możemy dodatkowo zaoferować maszynowe mycie podłóg, które sprawdzi się nawet w miejscach użytku publicznego. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Na życzenie klientów możemy wykonać nawet usługi ekologicznego czyszczenia.
PAKIET STANDARD

Biura 200 do 400 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 1800 zł netto

MAŁA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, cykliczne mycie okien

CENA JUŻ OD 2400 zł netto

DUŻA FIRMA

Biura 500 do 900 m2 

5 wizyt w tygodniu

W ofercie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie stanowisk pracy, toalet, maszynowe mycie podłóg

CENA JUŻ OD 3800 zł netto

Jak skorzystać z usług naszej firmy?

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą sprzątania biur w Tychach, to zachęcamy do kontaktu. Na samym początku wystarczy tylko napisać wiadomość lub zadzwonić. Następnie przedstawiciel naszej firmy dokona wizji lokalnej, ale porozmawia też z Państwem o oczekiwaniach oraz rodzaju usług, jakimi są Państwo zainteresowani. Teraz wystarczy już tylko poczekać na naszą wycenę i tutaj gwarantujemy, że cena będzie bardzo korzystna i konkurencyjna. Po jej zaakceptowaniu możemy już rozpocząć współpracę.

Pakiety abonamentowe – sprzątanie biur Tychy

Sprawdź naszą obsługę abonentową

Opcjonalne usługi ekologicznego czyszczenia

Na życzenie Klientów oferujemy wiele usług dodatkowych, wychodzących poza standardowe działanie obejmujące sprzątanie biur Tychy. Świadczymy usługi sprzątania biur używając ekologicznych środków czyszczących i nowoczesnych technologii, co minimalizuje wpływ działań na środowisko i zdrowie pracowników. Jeżeli prowadzicie Państwo firmę dbającą o środowisko i starannie dobierającą kontrahentów, wybór naszych usług jest doskonałą decyzją.

Stworzymy dla Ciebie ofertę

4 kroki do nawiązania współpracy

Krok Pierwszy

Skontaktuj się z nami

Krok Drugi

Wizja lokalna

Krok Trzeci

Wycena oferty

Krok Czwarty

Rozpoczęcie współpracy

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę sprzątania biur w Tychach?

Nasza firma oferująca sprzątanie biur w Tychach i okolicach ma duże doświadczenie na rynku. Dysponujemy pracownikami, którzy posiadają wiedzę oraz realne umiejętności i z zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. Co ważne są w stanie także podołać nawet trudnym, czy bardziej wymagającym pracom. Każda usługa wykonana jest z maksymalną dokładnością, z naciskiem na każdy detal. Naszym pracownikom nie umknie nawet najmniejsze zabrudzenie. Wiemy, jak ważny jest czas, dlatego zawsze pracę wykonamy w ustalonym terminie. Oczywiście gwarantujemy również dyskrecję wykonywanych usług. Wszystkie dokumenty czy inne przedmioty, które są szczególnie cenne i ważne, nasi pracownicy traktują zgodnie z ustaleniami. Naszą firmę cechuje pełen profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełną uwagą. 

Sprzątanie biur - na czym polega?

Precyzyjna usługa – sprzątanie biur  Tychy wykonywana jest przez profesjonalną firmę obejmuje wybrane aspekty usługi. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, wspólnie z nim ustalane są szczegóły oferty. Sprzątanie biur nie musi dotyczyć jedynie odkurzania czy mycia powierzchni płaskich. Pełen zakres usług mogą Państwo poznać, wysyłając do nas zapytanie.

Usługi sprzątania biur - opinie Klientów

Dobrze wykonane sprzątanie biura znacząco ułatwia pracę firmy. Dlatego też w opiniach naszych klientów jesteśmy firmą zapewniającą profesjonalne, cenione na rynku usługi.

Sprzątanie i dezynfekcja biur w Tychach na najlepszym poziomie

Wszystkie zlecenia, które zostaną nam powierzone będą wykonane z pełną precyzją i dokładnością w każdym szczególe. W czym tkwi nasz sekret? Oczywiście w poszanowaniu naszych klientów, zaangażowaniu, który nasz cechuje, ale i profesjonalizmowi. Dzięki tym cechom wyrobiliśmy sobie renomę na rynku. Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją dla firm, organizacji czy instytucji w Tychach i okolicach. Oferujemy szeroki wachlarz usług, zajmujemy się sprzątaniem biur wewnątrz, ale możemy wykonać również mycie elewacji, czy zająć się pielęgnacją terenów zielonych. Na tym nasze usługi się nie kończą, gdyż oferujemy również sprzątanie ekologiczne. Polecamy ozonowanie biur czy pomieszczeń, a nawet dezynfekcję przy użyciu najlepszych środków chemicznych. Zajmiemy się także sprzątaniem biur po remontach. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami. Wszystkie działania dostosowujemy do potrzeb naszych klientów, zatem jesteśmy w pełni elastyczni. Nasi pracownicy stosują markowy sprzęt oraz profesjonalne środki czyszczące. Nie muszą więc Państwo zaopatrzać się we własne produkty myjące. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też w czasie trwania umowy można zmienić jej warunki. Zachęcamy do kontaktu. Sprzątamy duże i małe biura. Oczywiście warto jeszcze wiedzieć, że nasza firma jest ubezpieczona i w razie ewentualnej szkody bierzemy za nią odpowiedzialność, choć jak do tej pory, nigdy taka sytuacja nam się nie zdarzyła.           

Najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania biur

Czas potrzebny do wykonania usługi sprzątania biur Tychy zależy przede wszystkim od wielkości powierzchni oraz zakresu prac związanych ze sprzątaniem. Dla sprzątania biur przedstawiamy orientacyjny czas wymagany do realizacji usługi. Zachęcamy do kontaktu, aby ustalić indywidualnie Państwa potrzeby i dobrać odpowiednią ofertę. 

Tak, sprzątamy biura m.in. w Tychach i jej okolicach. Warto zaznaczyć, iż jako firma sprzątająca świadczymy usługi na terenie całego województwa Śląskiego.

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu – popularny sprzęt firm typu Karcher czy Numatic.

Usługa w zależności od indywidualnych wymagań naszych Klientów zawiera następujące czynności:

 • odkurzanie podłóg, dywanów, schodów, mebli
 • mycie podłóg
 • sprzątanie stanowisk pracy
 • sprzątanie toalety i uzupełnienie środków higienicznych
 • mycie okien wewnątrz oraz na zewnątrz
 • sprzątanie szatni
 • sprzątanie kuchni
 • na życzenie Klienta wykonujemy również niestandardowe usługi

Kompleksowe podejście pozwala na wykonanie usługi sprzątanie biur Tychy w sposób rzetelny i profesjonalny, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów.

Ofertę sprzątanie biur Tychy tworzymy w oparciu o potrzeby Klienta, a także na podstawie ustalonych warunków. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – ustalimy indywidualne wymagania oraz przygotujemy sprecyzowaną ofertę. Oczywiście można także skorzystać z naszych ofert abonamentowych. Klienci korzystający z usługi abonamentowego sprzątania dla firm mają możliwość skorzystania ze zniżek na wybrane usługi świadczone przez naszą firmę.

Tak,  sprzątamy nawet małe  biura w Tychach. 

Tak, jesteśmy ubezpieczeni. W przypadku ewentualnej szkody podczas sprzątania biur – bierzemy za nią odpowiedzialność oraz zajmujemy się jej naprawą.

Nie, ponieważ zapewniamy kompleksowe usługi – nasi pracownicy używają dedykowanego i markowego sprzętu do wykonywania usługi – sprzątanie biur Tychy.

Tak, można zmienić warunki umowy. Stawiamy przede wszystkim na kontakt z naszymi Klientami i ich zadowolenie.

 

Tak, można skorzystać z jednorazowej usługi sprzątania biur Tychy . Najczęściej zapotrzebowanie na tego typu usługi są po przeprowadzonych pracach remontowych.  Dość często spotykamy się z sytuacją, gdy Klienci ze względu na zadowolenie z jakości wykonania jednorazowego zlecenia przechodzą na stałą współpracę z naszą firmą.