...

Mycie okien i elewacji Katowice (Śląsk)

Mycie okien i elewacji Katowice (Śląsk)

Zrób dobre pierwsze wrażenie na klientach swojej firmy – zadbaj o czystą i schludną elewację siedziby przedsiębiorstwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, skutecznych metod czyszczenia IONIC i PuraQleen jesteśmy w stanie przywrócić świetność nawet mocno zabrudzonym elewacjom.

Usługi mycia okien i elewacji świadczone są na rzecz przedsiębiorców i jednostek samorządowych na terenie Górnego Śląska (ze szczególnym uwzględnieniem aglomeracji Katowickiej) oraz Małopolski. Rozumiemy bowiem, że wizytówką każdej firmy jest jej wygląd zewnętrzny. Dlatego chcemy również zaproponować Państwu profesjonalne mycie okien i elewacji (w tym również na wysokościach) .

Nasza oferta obejmuje:

  • mycie okien, witryn i przeszkleń (np. salonów samochodowych) do wysokości 20 m. Nie korzystamy przy tym ze zwyżek czy usług alpinistycznych. Profesjonalne czyszczenie odbywa się tutaj z zastosowaniem wody demineralizowanej, filtrowanej w systemie IONIC. Uzyskana w ten sposób woda jest niezwykle czysta i posiada zdolność absorpcji brudu, dzięki czemu umyta powierzchnia na długo pozostaje lśniąca.
  • mycie każdego rodzaju elewacji do wysokości 15 m. W tym przypadku stosujemy metodę PuraQleen, czyli czyszczenie za pomocą wody filtrowanej przez filtry na bazie żywicy.. W zależności od materiału z którego wykonana jest elewacja, korzystamy również z wysokospecjalistycznych środków chemicznych, aby czyszczone powierzchnie na dłużej pozostały czyste oraz bardziej odporne na powtórne zanieczyszczenie.

Opcjonalne usługi ekologicznego czyszczenia

Na życzenie Klientów cały wachlarz usług jesteśmy w stanie wykonać korzystając z ekologicznych środków czyszczących i technologii minimalizujących wpływ usług na środowisko naturalne.

Mamy nadzieję, że zainteresowali się Państwo naszą ofertą mycia powierzchni szklanych i innego rodzaju elewacji realizowaną w rejonie Śląska. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt.

Obsługiwane miasta to między innymi: Katowice, Zabrze, Tychy, Chorzów, Gliwice, Siemianowice Śląskie oraz inne, w obrębie do 100 km od Siemianowic Śląskich.

Mycie okien Katowice

Sprzątanie nie należy do ulubionych czynności wielu z nas. Z kolei firmy często szukają oszczędności, nie chcąc zatrudniać pracowników sprzątających. Wtedy wynajęcie firmy zajmującej się sprzątaniem bieżącym czy sprzątaniem po remoncie jest świetnym wyborem. Dzięki temu prace mogą być wykonane szybko i efektywnie, a jednocześnie oszczędza się czas. Usługi sprzątania po remoncie, obejmujące mycie okien oferujemy w Katowicach i innych okolicznych miastach

Mycie okien Katowice - doskonałe przygotowanie do sprzątania biurowców

Mycie okien w Katowicach jako usługa oferowana przez naszą firmę obejmuje mycie małych i dużych powierzchni. To szczególnie trudna praca wymagająca szybkości, precyzji i odpowiedniego sprzętu, zwłaszcza przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Mycie okien jest szczególnie trudne zarówno gdy temperatura jest niska, gdyż wtedy otwarcie okien powoduje, że bardzo szybko parują ze względu na różnicę temperatur wewnątrz i na zewnątrz. Z kolei latem myte powierzchnie schną błyskawicznie i trzeba bardzo uważać, by nie powstały zacieki. Stąd bardzo przydatnym akcesorium są myjki do okien. Odpowiednia konstrukcja i jednoczesna możliwość zbierania nadmiaru wody, gwarantuje większą efektywność pracy. Dużym problemem często jest mycie dużych okien czy wysokich okien. Nie zawsze konieczne jest korzystanie z podnośników czy drabin, choć oczywiście nimi dysponujemy, gdyż świetnie sprawdzają się także teleskopowe rączki, dzięki którym nasi pracownicy mogą wygodnie czyścić duże szklane powierzchnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oczywiście przy czyszczeniu okien korzystamy także ze zwyżek i usług alpinistycznych. Możemy czyścić okna nawet do wysokości 20 metrów. 

Mycie okien Katowice - precyzja pracy na najwyższym poziomie

Czystość biura jest bardzo ważna, a w budynku z wysokimi oknami ich czystość wpływa na całe wnętrze i jego odbiór. Podczas mycia okien mogą być myte także rolety zewnętrzne czy wewnętrzne, które służą jako praktyczny element do zaciemniania wnętrza. Nasi pracownicy dbają, by okna lśniły czystością. Używają przy tym środków czyszczących, które nie są drażniące i wpisują się w politykę ekologiczną naszej firmy. Dostosowujemy środki czystości do potrzeb naszych klientów i bardzo często korzystamy z tych naturalnych, wegańskich, które są równie skuteczne w usuwaniu nawet uporczywych zanieczyszczeń z okien. Zabrudzenia na oknach dotyczą w końcu nie tylko zacieków, ale również ptasich odchodów, martwych owadów, a także żywicy z drzew, kurzu i wszelkiego rodzaju pyłów. Nasi pracownicy zaopatrzeni w wózki, myjki i wiadra z wodą i płynem do czyszczenia uporają się z umyciem okien zarówno w nowym, jak i starym budownictwie. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia ze stolarką okienną drewnianą, plastikową czy metalową a także oknami rozwieralnymi, rozwieralno-uchylnymi czy stałymi przeszkleniami, dostosowujemy sprzęt do danych warunków, tak by praca została wykonana szybko, efektywnie i precyzyjnie, na najwyższym poziomie. Dzięki temu Państwa biuro może być prestiżową przestrzenią, w której chętnie przebywają klienci i kontrahenci. Brudne okna nie tylko kiepsko się prezentują, ale wszelkie pyłki i zabrudzenia mogą nasilać alergie u osób narażonych na uczulenie na pyłki, kurz czy roztocza. Warto zatem zlecać mycie okien w Katowicach regularnie, by zapewnić komfort pracownikom i petentom czy partnerom biznesowym w czasie pracy i spotkań. Czyste, lśniące biuro dobrze o Was świadczy, dlatego warto decydować się na usługi profesjonalistów. Oczywiście oferujemy nie tylko bieżące mycie okien, ale również czyszczenie szklanych powierzchni po przeprowadzonym remoncie. 

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Zapoznaj się z cennikiem >

Łatwy dojazd z Katowic do naszej siedziby.

Mycie okien w Katowicach po remoncie - oferta sprzątania dla firm, ale i klientów indywidualnych

Swoją ofertę sprzątania po remoncie oferujemy nie tylko dla przedsiębiorców, ale również klientów indywidualnych. Remont, zwłaszcza generalny remont, powoduje, że w powietrzu unosi się sporo kurzu i brudu. Wszystkie drobiny z prac budowlanych osiadają nie tylko na ścianach czy podłogach, ale również na oknach. Oczywiście można przesłonić je w trakcie remontu, ale to nie zmienia faktu, że powierzchnie okna i tak będzie trzeba wyczyścić po usunięciu folii czy innych zabezpieczeń. Jeśli remont obejmuje wymianę okien, to fabrycznie nowe przeszklenia także warto przeczyścić, zwłaszcza że zostają ślady choćby po firmowych naklejkach czy innych zabezpieczeniach szyby i ramy. Mycie okien możemy rozpocząć od wyczyszczenia powierzchni parapetów. W dalszej kolejności zajmiemy się ramami, gdyż na tych powierzchniach znajduje się zwykle najwięcej zanieczyszczeń. Gromadzą się one w zakamarkach i wgłębieniach. Na końcu zajmiemy się myciem szyb, które w gruncie rzeczy jest zwykle najszybszą czynnością. Mycie, suszenie i polerowanie daje najlepszy efekt. Przy użyciu myjki do okien czas umycia okien możemy zniwelować do minimum. Świetnie sprawdza się nawet w przypadku okien mocno zabrudzonych po remontach. Oczywiście nasi pracownicy dysponują również klasycznym sprzętem, czyli szmatkami do mycia i polerowania. W zależności od powierzchni okna, przeszklenia, dobieramy właściwą metodę, która sprawdzi się najlepiej. Wybierając usługę mycia okien w Katowicach dla klientów indywidualnych można zaoszczędzić czas po remoncie i poświęcić go na swoje przyjemności. Warto podkreślić, że usługi naszej firmy daleko wykraczają poza mycie okien, gdyż obejmują także: mycie elewacji, odkurzanie na mokro i na sucho, sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań i domów. Nasza profesjonalna ekipa na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom, czego potwierdzeniem są opinie naszych zadowolonych klientów.     

Mycie okien w Katowicach - ile kosztuje?

Koszt usług sprzątania zależy od zakresu usług. Zachęcamy więc do kontaktu z naszym przedstawicielem, który na podstawie podanych informacji, ale i oględzin może wykonać bezpłatny kosztorys. Zawsze też dotrzymujemy terminów, gdyż wiemy jak ważny jest Wasz czas. Oczywiście dysponujemy najlepszymi sprzętami, ale i środkami czystości, które dobieramy do mycia okien w Katowicach. Dzięki temu efekt przewyższy Wasze oczekiwania, a każda powierzchnia będzie wręcz lśnić.

0 %
Terminowość
0
Klientów
0
Klientów
0
Doświadczenia
0
Lat
firma sprzątająca

Doświadczenie, terminowość i pełna dyskrecja

Mając solidne doświadczenie na rynku firm świadczących usługi takie jak mycie okien Katowice, zdajemy sobie sprawę, że w procesie obsługi liczą się nie tylko czyste pomieszczenia i kompleksowo wykonane powierzone zadania. To podstawa, którą w naszej ofercie uzupełniają bardzo ważne aspekty:

  • Doświadczenie – dysponujemy pracownikami mającymi odpowiednią wiedzę i umiejętności, by podołać każdemu wyzwaniu związanemu z utrzymaniem czystości, a także sprzątaniem w szczególnych warunkach, na przykład mycie okien.
  • Precyzja i pełna dokładność – wiemy, jak ważne w pracy firmy sprzątającej mogą być detale, które decydują o faktycznie zakończonym zleceniu, osiągnięciu założonych celów. Naszym pracownikom nie umkną nawet nietypowe zabrudzenia, zadbamy o czystość w każdej biurowej przestrzeni zgodnie z ustaleniami.
  • Terminowość – zlecone prace wykonujemy zawsze w ustalonych terminach, które są dogodne, ustalane z Klientem. Mogą Państwo uzyskać szybki termin i krótki czas wykonywania prac, co gwarantujemy dzięki doświadczeniu i precyzyjnie dobranym pracownikom oraz środkom do działania.
  • Dyskrecja – doskonale zdajemy sobie sprawę, iż mycie okien Katowice może wiązać się z dostępem do szczególnie ważnych dla Państwa przestrzeni. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i dyskrecję wykonywanych usług, wszelkie dokumenty i inne przedmioty nasi pracownicy traktują zgodnie z ustaleniami.

Cechy te potwierdzają zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm, jaki zapewniamy wszystkim naszym klientom, bez względu na wielkość sprzątanego biura. Firma sprzątająca BDW to najwyższa jakość usług mycia okien zgodna z aktualnym zapotrzebowaniem.

Mycie okien Katowice - na czym polega?

Precyzyjne mycie okien Katowice wykonywane przez profesjonalną firmę obejmuje wybrane aspekty usługi. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, wspólnie z nim ustalane są szczegóły oferty. Pełen zakres usług mogą Państwo poznać, wysyłając do nas zapytanie.