Mycie okien i elewacji

Mycie okien i elewacji

Zrób dobre pierwsze wrażenie na klientach swojej firmy – zadbaj o czystą i schludną elewację siedziby przedsiębiorstwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, skutecznych metod czyszczenia IONIC i PuraQleen jesteśmy w stanie przywrócić świetność nawet mocno zabrudzonym elewacjom.

Usługi mycia okien i elewacji świadczone są na rzecz przedsiębiorców i jednostek samorządowych na terenie Górnego Śląska (ze szczególnym uwzględnieniem aglomeracji Katowickiej) oraz Małopolski. Rozumiemy bowiem, że wizytówką każdej firmy jest jej wygląd zewnętrzny. Dlatego chcemy również zaproponować Państwu profesjonalne mycie okien i elewacji (w tym również na wysokościach) .

Nasza oferta obejmuje:

  • mycie okien, witryn i przeszkleń (np. salonów samochodowych) do wysokości 20 m. Nie korzystamy przy tym ze zwyżek czy usług alpinistycznych. Profesjonalne czyszczenie odbywa się tutaj z zastosowaniem wody demineralizowanej, filtrowanej w systemie IONIC. Uzyskana w ten sposób woda jest niezwykle czysta i posiada zdolność absorpcji brudu, dzięki czemu umyta powierzchnia na długo pozostaje lśniąca.
  • mycie każdego rodzaju elewacji do wysokości 15 m. W tym przypadku stosujemy metodę PuraQleen, czyli czyszczenie za pomocą wody filtrowanej przez filtry na bazie żywicy.. W zależności od materiału z którego wykonana jest elewacja, korzystamy również z wysokospecjalistycznych środków chemicznych, aby czyszczone powierzchnie na dłużej pozostały czyste oraz bardziej odporne na powtórne zanieczyszczenie.

Opcjonalne usługi ekologicznego czyszczenia

Na życzenie Klientów cały wachlarz usług jesteśmy w stanie wykonać korzystając z ekologicznych środków czyszczących i technologii minimalizujących wpływ usług na środowisko naturalne.

Mamy nadzieję, że zainteresowali się Państwo naszą ofertą mycia powierzchni szklanych i innego rodzaju elewacji realizowaną w rejonie Śląska. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt.

Obsługiwane miasta to między innymi: Katowice, Zabrze, Tychy, Chorzów, Gliwice, Siemianowice Śląskie oraz inne, w obrębie do 100 km od Siemianowic Śląskich.