...

Usługi porządkowe Katowice

Start / Usługi porządkowe Katowice

Usługi porządkowe Katowice - postaw na profesjonalną firmę sprzątającą

Utrzymanie przestrzeni biurowej czy domowej w czystości nie raz jest dużym wyzwaniem. Często sprzątania jest znacznie więcej niż zwykle, a dotyczy to czasu po przeprowadzonym remoncie. Wtedy wiele osób załamuje ręce, nie wiedząc za co się zabrać. Jako profesjonalna firma oferujemy usługi porządkowe w Katowicach. Obejmują one sprzątanie biur, mieszkań, hoteli, kwater, restauracji, urzędów – wszystkich miejsc, gdzie potrzebne są prace porządkowe. Warto dowiedzieć się więcej na ten tematSprzątanie w Gliwicach – poznaj naszą ofertę.

Usługi porządkowe Katowice- co obejmują nasze usługi?

Nasza firma sprzątająca oferuje usługi porządkowe Katowice w zakresie sprzątania biur, sprzątania po remontach, sprzątania i dezynfekcji mieszkań, sprzątania domów, mycia elewacji do wysokości 15 metrów, mycia okien, witryn i przeszkleń do wysokości 20 metrów. Stosujemy skuteczne metody czyszczenia IONIC i PuraQleen zapewniające najwyższą czystość elewacji z zastosowaniem wody demineralizowanej, filtrowanej, świetnie absorbującej wszelkie zanieczyszczenia. Oferujemy zarówno sprzątanie jednorazowe, jak i abonamentowe dla firm i klientów indywidualnych. Nasze usługi obejmują także pielęgnację terenów zielonych czy odśnieżanie. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na stronie bdw.net.pl. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem i przeprowadzi wizję lokalną. Po ustaleniu zakresu prac i dokonaniu wyceny, a także jej akceptacji, wyznaczeni pracownicy przystąpią do wykonania zlecenia. Naszą ofertę kierujemy do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych na terenie aglomeracji śląskiej, firm, szpitali, urzędów, szkół, gabinetów. Sprzątamy hotele, centra handlowe, mieszkania po ich opuszczeniu przez lokatorów czy śmierci lokatora. Czyścimy wspólne powierzchnie, czyli poręcze, posadzki, drzwi wejściowe, windy, skrzynki pocztowe, piwnice. Oferujemy bardzo popularną w okresie pandemii usługę ozonowania, która zapewnia neutralizację szkodliwych drobnoustrojów, zarówno wirusów, jak i bakterii, a także roztoczy czy grzybów. Nasze usługi porządkowe w Katowicach i okolicach to gwarancja najwyższej jakości w przystępnej cenie.   

Dzięki dobrze wykonanym usługom zyskujecie nie tylko czystą przestrzeń, lecz także miejsce, w którym lepiej się wypoczywa czy nawet pracuje. Nie od dziś wiadomo, że czyste biura wpływają na renomę, ale też sprawiają, że pracownicy zyskują większą wydajność. Wiemy także, że ciężko jest znaleźć czas na sprzątanie po remoncie. Jednocześnie wizja tego sprawia, iż możecie stracić radość z odnowionego mieszkania czy domu. Na szczęście można zdecydować się na nasze usługi. Usuniemy resztki materiału, uporządkujemy przestrzeń i sprawimy, że będziecie wręcz zachwyceni efektem. Nasze usługi można wykupić w wersji jednorazowej, ale i większym pakiecie. Wszystko zależy od Waszych potrzeb. Zajmujemy się sprzątaniem w Katowicach, ale i okolicach, a także na terenie całego województwa śląskiego. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie, ale i realne umiejętności, a dzięki temu wszystkie prace są przez nich wykonane precyzyjnie i z największą dokładnością.

Usługi porządkowe Katowice - czyste biuro to prestiż Twojej firmy

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy opiera się także na odczuciach wizualnych. Zatem ważny jest nie tylko logotyp czy efektowna reklama, ale również czysta powierzchnia biurowa. Nasza profesjonalna firma sprzątająca może zadbać o nią kompleksowo. Zajmiemy się myciem podłóg, okien, porządkowaniem przestrzeni biurowej w zakresie opróżniania koszy, wymiany worków czy ścierania kurzu z półek, segregatorów, książek, a także sprzętu biurowego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiednie środki czyszczące. Jeżeli zależy Państwu na wykonaniu usług przy użyciu środków ekologicznych, to sprostamy oczekiwaniom. Korzystamy ze środków wegańskich, w pełni naturalnych, które mogą być równie skuteczne jak tradycyjna chemia. Dużą wagę przywiązujemy do kwestii ochrony środowiska i kładziemy na to duży nacisk. Wybierając usługi naszej firmy mają Państwo pewność, że wszystkie powierzchnię będą lśniły czystością, a klienci będą wskazywali Państwa za wzór nie tylko rzetelności, ale i porządku w miejscu pracy. Możemy przeprowadzić jednorazowe czyszczenie powierzchni biurowych, ale zachęcamy do podpisania umowy abonamentowej. Dzięki temu będą mogli Państwo zaoszczędzić na zatrudnieniu własnej ekipy sprzątającej, która zawsze generuje większe koszty własne.  

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Łatwy dojazd z Katowicdo naszej siedziby.

Usługi porządkowe Katowice - ozonowanie i dezynfekcja powierzchni

W dobie pandemii chyba nikomu nie trzeba przypominać jak ważne jest dbanie o sterylną czystość w miejscu pracy. Dlatego nasze usługi poza kompleksowym sprzątaniem obejmują również ozonowanie i dezynfekcję pomieszczeń. Dzięki temu można pozbyć się drobnoustrojów niewidocznych gołym okiem i to bardzo szybko. Ozonowanie powierzchni zwykle przeprowadzane jest w ciągu godziny przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Jest to usługa przydatna zarówno w szpitalach, urzędach jak i szkołach czy powierzchniach wspólnych we wspólnotach mieszkaniowych. W ten sposób można pozbyć się także uporczywych zapachów, dlatego ozonowanie wykonujemy także choćby po eksmisji lokatorów-zbieraczy czy po śmierci lokatorów mieszkania. W ten sposób dany lokal może być szybko przygotowany do ponownego zamieszkania. Ozonowanie jest bardzo pomocne również w przypadku zalania mieszkania czy też po pożarach w mieszkaniach, magazynach i innych budynkach. 

Usługi porządkowe Katowice oferowane przez naszą firmę obejmują również pracę na zewnątrz. Mycie elewacji jest bardzo ważne dla utrzymania nie tylko jej estetyki, ale również trwałości wykończenia. Z kolei utrzymanie w czystości terenów zielonych zapewnia przyjemne korzystanie z ich uroków, a także elegancki wygląd obejścia budynków. Warto zainwestować w usługi porządkowe w Katowicach i okolicach, które dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu są utrzymane na najwyższym poziomie.   

0 %
Terminowość
0
Klientów
0
Klientów
0
Doświadczenia
0
Lat
firma sprzątająca

Usługi porządkowe w Katowicach - sprzątanie po remontach na najwyższym poziomie

Nasze profesjonalne usługi porządkowe Katowice i innych miastach Aglomeracji Śląskiej obejmują sprzątanie po remontach. Możemy doprowadzić przestrzeń do stanu idealnej czystości, niezależnie od tego, jakie prace remontowe były wykonywane. Usuniemy odpady budowlane, przeprowadzimy gruntowne odkurzanie na mokro i sucho. Wyczyścimy i wypolerujemy podłogi, a także powierzchnie szklane. Dzięki naszym usługom sprzątanie po remoncie może być przeprowadzone szybko i już w krótkim czasie wszystkie przestrzenie będą do dyspozycji pracowników. Dzięki naszym usługom unikną Państwo przestoju w pracy, czy wyłączenia danego segmentu biura na dłuższy czas. 

Do tego zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy znają się na pracy. Stosujemy też najlepsze środki czyszczące, dzięki, którym można osiągnąć optymalny efekt. Gwarantujemy też terminowość usług i rzecz jasna zachowujemy pełną dyskrecję. Do tego dysponujemy profesjonalnym sprzętem, wśród którego możemy wymienić choćby:

  • myjki ciśnieniowe;
  • odkurzacze przemysłowe sprzątające na sucho i mokro;
  • mopy parowe;
  • polerki jednotarczowe;
  • szorowarki jednotarczowe.