...

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie – dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy oferującej takie usługi

Remont w lokalu użytkowym takim jak sklep czy restauracja albo biurze nie tylko generuje spore koszty, ale również sporo brudu i kurzu. Doprowadzenie przestrzeni do porządku wymaga sporo wysiłku. Jak wiadomo ekipy remontowo-budowlane zabezpieczają w pewnym stopniu przestrzeń, używając choćby folii i taśm. Jednak to nie chroni przed wszechobecnym pyłem i kurzem, które wszędzie się unoszą. Dlatego prowadząc działalność gospodarczą, warto skorzystać z usługi sprzątania po remoncie. Poznajcie wszystkie powody, dlaczego zdecydowanie się na naszą profesjonalną firmę sprzątającą oferującą sprzątanie po remoncie w Katowicach i na terenie Śląska  jest odpowiednim wyborem.

Sprzątanie po remoncie w Katowicach – oszczędzaj czas i poświęć go na budowanie nowych strategii biznesowych

Remont biura czy restauracji wiąże się ze zmianami, które chce się wprowadzić w firmie. Dzięki nim ma ona jeszcze lepiej prosperować i być atrakcyjniejsza dla potencjalnych klientów. Podczas gdy Wy zajmujecie się strategią, nasza firma sprzątająca dopieszcza estetykę lokalu użytkowego czy też biura. Zatem zajmuje się sprzątaniem po remoncie w Katowicach i okolicznych miastach na Śląsku. Wystarczy się skontaktować w celu przygotowania szczegółowej ofertę. Oczywiście sprzątanie po remoncie jest usługą jednorazową. Nie oznacza to jednak, że nie możecie później zdecydować się na zamówienie stałych usług sprzątania lokalu czy biura w ramach pakietu standard, dla małych albo dla dużych firm. 3 pakiety do wyboru to oferta dla najbardziej wymagających. Wracając jednak do sprzątania po remoncie, jest to usługa wielowymiarowa obejmująca nie tylko czyszczenie powierzchni, ale również ich dezynfekcję. Dzięki tej usłudze oszczędzacie czas, który możecie poświęcić na budowanie nowych strategii biznesowych. 

Sprzątanie po remoncie w Katowicach – dokładność i dopasowanie środków czystości do wybranych powierzchni 

Podczas sprzątania po remoncie firma sprzątająca korzysta z najlepszego sprzętu do sprzątania. Warto tu wymienić akcesoria do sprzątania firm Numatic i Kercher. Mając na wyposażeniu odkurzacze piorące czy też plecakowe, które ułatwiają szybkie wysprzątanie powierzchni doświadczonym pracownikom, można zagwarantować wykonanie pracy na dużej powierzchni w krótkim czasie. Tu przydają się także myjki ciśnieniowe Kercher. Ważne jest zastosowanie środków czyszczących w koncentratach, które są niezwykle wydajne, a jednocześnie pozwalają uporać się nawet z najtrudniejszymi zanieczyszczeniami. Trzeba dostosować je do wybranych powierzchni, a nasza profesjonalna firma sprzątająca wie, jak to zrobić.  Pracownicy zdają sobie sprawę, że powierzchnie drewniane trzeba traktować w szczególny sposób i ważne jest także ich dodatkowe zabezpieczenie. Zatem przy myciu używają środków, które nie będą rysować drewna, a także padów dobrze chłonących wodę i niemoczących nadmiernie powierzchni podłogi. Na życzenie mogą także dodatkowo zabezpieczyć podłogę odpowiednim środkiem nabłyszczającym z impregnatem. Pracownicy stosują środki czyszczące uniwersalne, jak i dedykowane do określonych powierzchni. Jeżeli zależy Wam na tym, by prace były wykonywane środkami całkowicie ekologicznymi, to oczywiście firma sprzątająca może wykonać taką usługę. Nasza oferta obejmuje sprzątanie po remoncie w Katowicach, ale i na całym Śląsku. 

Sprzątanie po remoncie na Śląsku – dzięki tej usłudze unikniecie przestojów w pracy

Ciągnący się remont budynku firmy jest trudny dla wszystkich pracowników, zwłaszcza gdy czasowo muszą pracować na mniejszej przestrzeni albo w innym, wynajmowanym budynku. Jak wiadomo remont to obniżony komfort pracowników albo większe koszty związane z koniecznością wynajmu innej przestrzeni. Bywa i tak, że działalność na czas remontu ogranicza się do budowania strategii, czy promocji i tak jest choćby w przypadku restauracji czy kawiarni. Tu czystość musi być wręcz nieskazitelna, a jednocześnie po ukończeniu remontu chciałoby się otworzyć lokal już następnego dnia. Gdy zaangażuje się odpowiednie siły, będzie to możliwe. Oferujemy sprzątanie po remoncie na terenie całej Aglomeracji Śląskiej, większych i mniejszych miast. Decydując się na firmę sprzątającą, unikniecie przestojów związanych z koniecznością doprowadzenia lokalu do odpowiedniego stanu, nie będziecie również musieli angażować pracowników, którzy na co dzień mają inne obowiązki w sprzątanie po remoncie. Jak wiadomo dłuższe przestoje w pracy to kolejne straty dla przedsiębiorstwa, zatem warto zainwestować w usługi, dzięki którym będzie można szybko ponownie otworzyć się na klientów. 

Budowanie lepszego wizerunku marki 

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na sprzątanie po remoncie? Warto podkreślić, że dzięki temu można budować lepszy wizerunek swojej marki. W końcu sprzątanie jest końcowym szlifem, bez którego rezultaty remontu nie będą tak spektakularne. Bez wypolerowania okien nie będzie można dostrzec jak spektakularne wrażenie robią duże przeszklenia. Bez umycia podłogi z brudu i kurzu nie będzie można podziwiać wybranego na nią wzoru płytek. Nie można zapominać o tym, że sprzątanie musi być dokładne z jeszcze jednego prozaicznego powodu. Mianowicie wiele osób dziś cierpi na alergię czy astmę. Kurz w otoczeniu jest dla nich trudny do zniesienia, zatem należy zapewnić nieskazitelną czystość i utrzymywać ją każdego dnia. Dlatego ważne jest nie tylko gruntowne sprzątanie po remoncie, ale również późniejsze sprzątanie każdego dnia. Po godzinach pracy mogą wkraczać ekipy sprzątające, które doprowadzają do porządku stanowiska pracy i miejsca przyjmowania klientów. Jak nas widzą, tak nas piszą i czyste biuro jest Waszą wizytówką i elementem budowania pozytywnego wizerunku marki. Warto zatem nie tylko zdecydować się na gruntowne sprzątanie po remoncie, ale również usługi abonamentowe na sprzątanie przestrzeni biurowych.