...

Sprzątanie po remoncie Katowice

Start / Sprzątanie po remoncie Katowice

Profesjonalne sprzątanie biur Katowice pozwala zagwarantować najwyższą jakość usług w przystępnej cenie. Firma sprzątająca BDW zapewnia satysfakcję z wykonanych prac dzięki bogatemu doświadczeniu, użyciu optymalnie dobranych środków i wysokiej dokładności. Zadbamy o sprzątanie biur, czystość w Państwa firmie zarówno w codziennym serwisie, jak i okazjonalnym – w zależności od indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu.

Sprzątanie po remoncie Katowice - wybierz nasze usługi. Gwarantujemy najwyższą jakość prac

Radość z przeprowadzonego remontu może zepsuć myśl o konieczności wysprzątania całego mieszkania, domu czy biura bądź siedziby firmy. Na szczęście nie trzeba tracić czasu i można przy tym zyskać najwyższą jakość usług. Wszak wystarczy tylko zdecydować się na profesjonalną usługę sprzątania po remoncie wykonywaną przez naszą firmę w Katowicach i na całym Śląsku.

Sprzątanie po remoncie Katowice - postaw na usługi profesjonalistów

Po każdym remoncie jest brudno i to fakt niezaprzeczalny. Jednak problemem jest nie tylko pył czy kurz, ale również plamy klejów czy zaprawy na nowych płytkach czy też zabrudzenia gruntem zabudowy mebli. Oczywiście można podjąć się wyzwania i na własną rękę spróbować posprzątać przestrzeń, ale nie ma się co oszukiwać – nie będzie to łatwe, a poza tym możecie szybko uszkodzić powierzchnię czy to płytek, czy mebli, próbując usunąć zabrudzenia. W końcu środek czyszczący musi być dobrany pod kątem materiału i nie może być zbyt mocny, bo może zniszczyć strukturę. Do tego czas – w końcu on ma znaczenie. A trudno oczekiwać, że samodzielnie szybko posprząta się całą przestrzeń biura, domu czy budynku użytku publicznego. Dlatego też warto zdecydować się na nasze usługi. Proponujemy najwyższą jakość pracy. Wykonujemy sprzątanie po remoncie z pełną precyzją i zaangażowaniem. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem oraz środkami czyszczącymi, dzięki temu efekt przerośnie Wasze oczekiwania. Do każdego zlecenia pochodzimy z największym zaangażowaniem. Wiemy też, że dla naszych klientów liczy się czas, stąd też pracę prowadzimy w maksymalnie szybkim tempie, a przy tym zawsze dotrzymujemy terminów pracy.

Skontaktuj się , aby otrzymać darmową wycenę!

Bądź sprawdź nasz cennik i skorzystaj z usługi - sprzątanie po remoncie Katowice

Łatwy dojazd z Katowic do naszej siedziby.

Co znajdziecie w naszej ofercie sprzątania po remoncie w Katowicach?

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie zarówno małych przestrzeni, jak i tych o dużej kubaturze. Zawsze korzystamy z najlepszego sprzętu, a więc odkurzaczy, myjek, wózków, polerek czy też szczątek. Wszystkie sprzęty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Dodatkowo też dobieramy środki czystości pod kątem materiału, dzięki temu nie musicie obawiać się, że marmurowy blat czy delikatny gres zostaną uszkodzone. Oczywiście możemy zaproponować także sprzątanie ekologiczne, w przypadku którego stosujemy środki oparte na naturalnym składzie, które spełnią oczekiwania nawet wegetarian czy wegan. To świetny wybór szczególnie, gdy mamy zająć się sprzątaniem wyremontowanej restauracji czy kawiarni. Zakres prac, które możemy wykonać jest naprawdę szeroki. W naszej ofercie możecie znaleźć:

  • sprzątanie z zewnątrz budynku i usuwanie elementów typu gruz, styropian czy folie;
  • odkurzanie pyłu budowlanego ze wszystkich pomieszczeń przy użyciu profesjonalnego odkurzacza. Dotyczy to sprzątanie nie tylko parteru, ale i piętra;
  • czyszczenie sufitu, nawet wysokiego, podwieszanego czy zakamarków;
  • mycie okien;
  • mycie klatek schodowych, wiatrołapów; 
  • mycie wszystkich powierzchni i podłóg na mokro oraz ich suszenie;

W razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy tylko skontaktować się z nami. Odpowiemy na każde pytanie.

0 %
Terminowość
0
Klientów
0
Klientów
0
Doświadczenia
0
Lat

BDW - nasza specjalność to solidne sprzątanie po remoncie!

firma sprzątająca

Ile kosztuje usługa - sprzątanie po remoncie Katowice? Od czego zależy cena?

Sprzątanie po remoncie Katowice nie jest kosztowną usługą. Ale trzeba pamiętać, że cena zależy od zakresu prac, które mamy dla Was wykonać, a także od powierzchni, jaka ma zostać wysprzątana. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami, by dowiedzieć się więcej na ten temat. Na początek musicie nam powiedzieć na jakich pracach Wam zależy, a także jaki metraż powierzchni mamy wysprzątać. Na tej podstawie i na podstawie naszych oględzin przedstawimy Wam kosztorys. Na pewno oferta będzie dla Was korzystna, biorąc pod uwagę, że każde zlecenie wykonujemy na 100%. W zależności od wielkości pomieszczenia wysyłamy odpowiednią ilość pracowników, którzy wykonają pracę. Wszyscy posiadają doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, a dzięki temu efekt sprzątania będzie świetny. Możecie zdecydować się na usługę jednorazową, ale współpracujemy też z firmami budowlanymi czy remontowanymi, które bardzo często wybierają usługi abonamentowe. Zatem wystarczy tylko skontaktować się z nami, by dowiedzieć się więcej. Możemy wykonać również darmowy kosztorys. Zawsze stosujemy najlepsze środki czyszczące i preparaty, dzięki którym jakość usług jest tak wysoka.

Sprzątanie po remoncie Katowice – efekt na 100%

Jeżeli chcecie pozbyć się uciążliwych plam z podłogi, ale boicie się o jej uszkodzenie, to już nie musicie. Wybierzcie naszą usługę sprzątania po remoncie. Umyjemy i wyczyścimy podłogę, tak, że będzie nieskazitelnie czysta. W tym przypadku często wykorzystujemy szorowarki jednotarczowe, które usuwają nawet duże zabrudzenia, a przy tym są w pełni bezpieczne dla wszystkich rodzajów podłóg. Nie musicie więc obawiać się o uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania. Jednocześnie takie urządzenie wykorzystujemy do czyszczenia drewnianych podłóg po impregnacji. Usuniemy resztę impregnatu i sprawimy, że podłoga będzie nieskazitelnie czysta. Możemy również zaproponować usługę czyszczenia i nadania blasku. W tym przypadku zastosujemy polerkę jednotarczową. Usuniemy także brud z dywanów czy też wykładzin. Dzięki temu staną się one nieskazitelnie czyste, ale też pozbawione kurzu i roztoczy, a więc będą w pełni bezpieczne dla alergików czy astmatyków. Sprzątanie po remoncie wykonane przez naszych pracowników jest zawsze profesjonalne. Jednocześnie posiadamy ubezpieczenie na wypadek wyrządzonych szkód, choć nigdy jeszcze do nich nie doszło. Potwierdzeniem renomy naszej firmy są opinie zadowolonych klientów, którzy korzystają z naszych usług. Zatem nie czekajcie i skontaktujcie się z nami już dziś!

Stworzymy dla Ciebie ofertę

4 kroki do nawiązania współpracy

Krok Pierwszy

Skontaktuj się z nami

Krok Drugi

Wizja lokalna

Krok Trzeci

Wycena oferty

Krok Czwarty

Rozpoczęcie współpracy

Doświadczenie, terminowość i pełna dyskrecja

Mając solidne doświadczenie na rynku firm świadczących usługi takie jak sprzątanie po remoncie Katowice, zdajemy sobie sprawę, że w procesie obsługi liczą się nie tylko czyste pomieszczenia i kompleksowo wykonane powierzone zadania. To podstawa, którą w naszej ofercie uzupełniają bardzo ważne aspekty:

  • Doświadczenie – dysponujemy pracownikami mającymi odpowiednią wiedzę i umiejętności, by podołać każdemu wyzwaniu związanemu z utrzymaniem czystości, a także sprzątaniem w szczególnych warunkach, na przykład po remoncie czy przeprowadzce biura.
  • Precyzja i pełna dokładność – wiemy, jak ważne w pracy firmy sprzątającej mogą być detale, które decydują o faktycznie zakończonym zleceniu, osiągnięciu założonych celów. Naszym pracownikom nie umkną nawet nietypowe zabrudzenia, zadbamy o czystość w każdej biurowej przestrzeni zgodnie z ustaleniami.
  • Terminowość – zlecone prace wykonujemy zawsze w ustalonych terminach, które są dogodne, ustalane z Klientem. Mogą Państwo uzyskać szybki termin i krótki czas wykonywania prac, co gwarantujemy dzięki doświadczeniu i precyzyjnie dobranym pracownikom oraz środkom do działania.
  • Dyskrecja – doskonale zdajemy sobie sprawę, iż sprzątanie po remoncie Katowice może wiązać się z dostępem do szczególnie ważnych dla Państwa przestrzeni. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i dyskrecję wykonywanych usług, wszelkie dokumenty i inne przedmioty nasi pracownicy traktują zgodnie z ustaleniami.

Cechy te potwierdzają zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm, jaki zapewniamy wszystkim naszym klientom, bez względu na wielkość sprzątanego biura. Firma sprzątająca BDW to najwyższa jakość usług sprzątania po remoncie zgodna z aktualnym zapotrzebowaniem.

Usługi sprzątania po remoncie - opinie Klientów

Dobrze wykonane sprzątanie biura znacząco ułatwia pracę firmy. Dlatego też w opiniach naszych klientów jesteśmy firmą zapewniającą profesjonalne, cenione na rynku usługi.