Odśnieżanie

Odśnieżanie

Nie pozwól by niespodziewane opady śniegu zaskoczyły Twoją firmę. Obowiązek utrzymania terenu w okresie zimowym i zabezpieczenia jego użytkowników przed śliską nawierzchnią leży po stronie właściciela/zarządcy nieruchomości. Korzystając z naszych usług w formie abonamentowej oraz postojowej uzyskują Państwo pomoc profesjonalistów w spełnieniu powyższego obowiązku oraz zabezpieczenie w postaci naszej polisy. Dzięki naszym usługom odśnieżania możesz być pewny, że teren Twojej firmy zostanie sprawnie oczyszczony z zalegającego śniegu. Firma BDW świadczy usługi odśnieżania w trzech wariantach:

Odśnieżanie abonamentowe

W tym wariancie Klient podpisuje z nami umowę na okres zimowy, w ramach której w ramach której ma zapewnione odśnieżanie podczas każdego opadu śniegu. Ilość wykonywanych akcji nie ma wpływu na ponoszone co miesiąc opłaty. W przypadku powiązania usługi z abonamentową obsługą w zakresie sprzątania dla firm oferujemy specjalne rabaty. Usługi w tym wariancie mają wysoki priorytet działania.

Odśnieżanie przy opadzie + opłata postojowa

W tym wariancie Klient ponosi stałe, miesięczne koszty za gotowość pracownika oraz sprzętu, a także koszty bezpośrednio związane z wykonaną usługą. Rozliczanie usług odbywa się w formie opłaty za godzinę roboczą lub za odśnieżoną powierzchnię (m2). Usługa w tym wariancie także ma wysoki priorytet działania.

Akcja na żądanie

W tym wariancie Klient nie ponosi żadnych stałych kosztów związanych z gotowością sprzętu i pracowników do działania. Wycena jest sporządzana w oparciu o metraż w momencie zgłoszenia zapotrzebowania na usługę. Usługi w tym wariancie mają niższy priorytet i są wykonywane po realizacji usług zakontraktowanych w wyżej wymienionych wariantach.

Uwaga! Umowy z naszą firmą w każdym z wymienionych powyżej wariantów negocjowane są indywidualnie, i dopasowywane do faktycznych potrzeb Klienta.
Poza firmami obsługujemy także jednostki samorządowe, urzędy, szkoły oraz osoby prywatne.

Nasze usługi odśnieżania świadczymy na terenie Śląska i zachodniej części Małopolski, odśnieżając firmy w miastach takich jak Katowice, Bytom, Gliwice, Chorzów, Tychy, Oświęcim czy Mysłowice.